výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 31.5.2019 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 41.03 38.1737.9841.0341.03 686
2 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 39.70 34.1539.7037.2639.70 658
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 35.74 35.74XX35.74 579
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 19 33.99 29.09X33.9933.99 544
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 32.64 27.5825.7432.6432.64 517
6 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 31.40 27.7231.2631.4031.40 492
7 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 30.39 26.5628.4130.3930.39 472
8 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 30.17 X30.17X30.17 468
9 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 29.90 29.9022.1527.4029.90 462
10 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 29.77 24.3923.2129.7729.77 460
11 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 29.04 23.90X29.0429.04 446
12 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 28.25 28.25X22.4328.25 430
13 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 27.91 25.8027.9125.7827.91 423
14 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 27.81 23.2327.81X27.81 422
15 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 20 25.81 22.5522.8625.8125.81 383
16 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 23.85 22.9421.8223.8523.85 345
17 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 22.56 22.5621.25X22.56 320
18 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 21.89 21.89XX21.89 308
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 16 DNS
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 18 NM
Celkem 20 závodníků