Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)
skok vysoký - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef AdámekJosef Adámek 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.11
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.07
3 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.04
skok vysoký - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 JAC BrnoJAC Brno MR 1.89
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.81
3 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.79
skok o tyči - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 5.32
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5.12
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5.02
skok o tyči - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.30
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.13
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.05
skok daleký - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.34
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.28
3 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.26
skok daleký - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.23
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.17
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.14
trojskok - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno MR 16.14
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.46
3 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.17
trojskok - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova NL 12.60
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.18
3 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.12
vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... NL 13.78
2 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.74
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.29
vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně NL 16.36
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.82
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.54
hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. NL 46.47
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.66
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 44.20
hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NL 56.83
2 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.13
3 Petr ProcházkaPetr Procházka 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.91
hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 63.70
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 60.72
3 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 58.58
hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.97
2 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 55.84
3 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.03
hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.98
2 Iveta MocharováIveta Mocharová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.48
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 43.18
hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 70.17
2 Jiří KučeraJiří Kučera 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 68.39
3 Radek JůdaRadek Jůda 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.32