výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 7 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 SB 07.13 Q
2 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 07.27 Q
3 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.27 Q
4 263 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 07.37 q
5 411 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 07.44 q
6 402 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.66
7 324 Roman PrincRoman Princ 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 07.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.8 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.23 Q
2 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 PB 07.27 Q
3 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.33 Q
4 473 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 07.48 q
5 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.50 q
6 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 6 07.59
7 220 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 07.74
8 679 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 VysočinaVysočina 8 SB 07.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 PB 07.16 Q
2 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 07.24 Q
3 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 07.30 Q
4 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 3 SB 07.35 q
5 462 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 07.43 q
6 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 7 SB 07.52 q
7 603 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 07.65
8 315 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 07.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 SB 07.13 Q
2 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 PB 07.16 Q
3 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.23 Q
4 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 07.24 Q
5 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 PB 07.27 Q
5 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 07.27 Q
7 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.27 Q
8 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 07.30 Q
9 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.33 Q
10 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 3 SB 07.35 q
11 263 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 07.37 q
12 462 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 07.43 q
13 411 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 07.44 q
14 473 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 07.48 q
15 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.50 q
16 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 7 SB 07.52 q
17 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 6 07.59
18 603 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 07.65
19 315 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 07.66
19 402 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.66
21 324 Roman PrincRoman Princ 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 07.68
22 220 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 07.74
23 679 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 VysočinaVysočina 8 SB 07.93

60 m - Žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.18 Q
2 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 07.21 Q
3 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.30 Q
4 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.32 q
5 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.45 q
6 411 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.48
7 263 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 07.49
8 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 07.51
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 16:00) official Vítr: -3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.41 Q
2 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 07.44 Q
3 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 07.53 Q
4 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 2 07.62
5 462 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.64
6 473 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 07.66
7 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 07.76
8 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 07.78
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.18 Q
2 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 07.21 Q
3 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.30 Q
4 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.32 q
5 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.41 Q
6 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 07.44 Q
7 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.45 q
8 411 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.48
9 263 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 07.49
10 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 07.51
11 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 07.53 Q
12 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 2 07.62
13 462 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.64
14 473 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 07.66
15 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 07.76
16 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 07.78

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:40) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 07.16
2 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 =SB 07.18
3 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 07.19
4 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 07.23
5 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 07.23
6 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 07.25
7 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 8 07.36
8 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 07.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 =SB 07.74 Q
2 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.13 Q
3 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.21 Q
4 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.26 q
5 102 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.39
6 381 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.75
7 631 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 09.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 07.75 Q
2 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.95 Q
3 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 08.01 Q
4 72 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.34
5 179 Oliver VeselýOliver Veselý 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 08.38
6 319 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 08.38
7 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 PB 08.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 SB 07.72 Q
2 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 07.98 Q
3 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 SB 08.05 Q
4 426 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.12 q
5 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.15 q
6 651 Filip BerounFilip Beroun 06 VysočinaVysočina 7 SB 08.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 SB 07.84 Q
2 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 07.88 Q
3 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.15 Q
4 112 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.21 q
5 210 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 SB 08.35
6 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 =SB 08.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 SB 07.72 Q
2 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 =SB 07.74 Q
3 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 07.75 Q
4 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 SB 07.84 Q
5 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 07.88 Q
6 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.95 Q
7 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 07.98 Q
8 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 08.01 Q
9 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 SB 08.05 Q
10 426 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.12 q
11 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.13 Q
12 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.15 Q
13 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.15 q
14 112 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.21 q
15 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.21 Q
16 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.26 q
16 651 Filip BerounFilip Beroun 06 VysočinaVysočina 7 SB 08.26
18 72 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.34
19 210 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 SB 08.35
20 179 Oliver VeselýOliver Veselý 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 08.38
21 319 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 08.38
22 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 =SB 08.38
23 102 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.39
24 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 PB 08.42
25 381 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.75
26 631 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 09.04

60 m - Ml. žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:40) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.81 Q
2 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.85 Q
3 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 07.92 Q
4 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 6 08.04 q
5 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.25
6 426 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 08.28
7 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.30
8 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.36
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:40) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 07.89 Q
2 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.92 Q
3 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.18 Q
4 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 08.20 q
5 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.22
6 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.29
7 112 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.30
8 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.58
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.81 Q
2 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.85 Q
3 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 07.89 Q
4 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.92 Q
5 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 07.92 Q
6 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 6 08.04 q
7 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.18 Q
8 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 08.20 q
9 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.22
10 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.25
11 426 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 08.28
12 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.29
13 112 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.30
14 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.30
15 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.36
16 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.58

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 12:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 SB 07.73
2 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 07.77
3 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 3 SB 07.82
4 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.83
5 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.91
6 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 1 08.03
7 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 8 08.16
8 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 7 08.16
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 7 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 07.89 Q
2 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 08.15 Q
3 170 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.18 Q
4 3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 5 08.21 q
5 559 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 08.22
6 119 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.31
7 475 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.74 Q
2 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 5 SB 07.83 Q
3 183 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 07.93 Q
4 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 6 08.07 q
5 307 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 08.09 q
6 325 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.21
7 415 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 8 08.30
171 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 07.89 Q
2 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 4 07.89 Q
3 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.95 Q
4 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 SB 07.96 q
5 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.02 q
6 479 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.09 q
7 510 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 08.16 q
8 209 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 08.21
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.74 Q
2 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 5 SB 07.83 Q
3 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 07.89 Q
4 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 07.89 Q
5 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 4 07.89 Q
6 183 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 07.93 Q
7 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.95 Q
8 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 SB 07.96 q
9 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.02 q
10 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 6 08.07 q
11 307 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 08.09 q
12 479 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.09 q
13 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 08.15 Q
14 510 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 08.16 q
15 170 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.18 Q
16 3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 5 08.21 q
17 209 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 08.21
18 325 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.21
19 559 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 08.22
20 415 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 8 08.30
21 119 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.31
22 475 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.31
171 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.68
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 07.76
3 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 3 07.86
4 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 07.91
5 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.92
6 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.01
7 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.01
8 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 08.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.72 Q
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 =SB 07.78 Q
3 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 5 07.98 Q
4 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.01 q
5 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.09
6 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.10
7 170 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.17
8 307 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.20
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:50) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 4 =SB 07.83 Q
2 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 07.95 Q
3 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.98 Q
4 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.98 q
5 183 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.06
6 3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 8 08.18
7 479 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.23
8 510 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.72 Q
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 =SB 07.78 Q
3 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 4 =SB 07.83 Q
4 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 07.95 Q
5 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.98 Q
6 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.98 q
7 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 5 07.98 Q
8 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.01 q
9 183 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.06
10 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.09
11 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.10
12 170 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.17
13 3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 8 08.18
14 307 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.20
15 479 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.23
16 510 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.27

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:50) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.02
2 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.07
3 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 7 08.11
4 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 08.19
5 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 08.26
6 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.29
273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.29
8 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 08.32
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:30) official Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.02 Q
2 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.09 Q
3 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.12 Q
4 273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.14 q
5 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 08.22 q
6 380 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.29
7 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 08.30
8 623 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 08.39
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.13 Q
2 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 5 08.14 Q
3 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.23 Q
4 305 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 PB 08.35
5 413 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.37
6 460 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 08.38
7 129 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.41
8 504 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 08.54
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.02 Q
2 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.09 Q
3 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.12 Q
4 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.13 Q
5 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 5 08.14 Q
6 273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.14 q
7 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 08.22 q
8 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.23 Q
9 380 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.29
10 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 08.30
11 305 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 PB 08.35
12 413 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.37
13 460 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 08.38
14 623 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 08.39
15 129 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.41
16 504 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 08.54

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 08.13 Q
2 413 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 =SB 08.23 Q
3 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.40 Q
4 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.47
5 282 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 08.47
6 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.48
7 621 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.03 Q
2 273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 08.11 Q
3 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 6 SB 08.17 Q
4 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 08.28 q
5 129 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.28 q
6 377 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.01 Q
2 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 =SB 08.20 Q
3 380 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 08.21 Q
4 305 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 08.41 q
5 66 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.54
6 120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 08.29 Q
2 504 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 08.39 Q
3 623 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 08.41 Q
4 460 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.45 q
5 21 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PrahaPraha 3 08.47
6 675 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 VysočinaVysočina 1 08.53
7 164 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.01 Q
2 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.03 Q
3 273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 08.11 Q
4 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 08.13 Q
5 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 6 SB 08.17 Q
6 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 =SB 08.20 Q
7 380 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 08.21 Q
8 413 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 =SB 08.23 Q
9 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 08.28 q
10 129 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.28 q
11 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 08.29 Q
12 504 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 08.39 Q
13 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.40 Q
14 305 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 08.41 q
15 623 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 08.41 Q
16 460 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.45 q
17 21 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PrahaPraha 3 08.47
18 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.47
19 282 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 08.47
20 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.48
21 377 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 08.50
22 675 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 VysočinaVysočina 1 08.53
23 66 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.54
24 120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.54
25 164 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.62
26 621 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.72

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 PB 36.44 Q
2 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 36.99 q
3 625 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 37.30 q
4 451 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 37.36
5 378 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 38.38
6 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 38.77
7 402 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 39.56
8 315 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 39.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 36.50 Q
2 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 37.21 q
3 458 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 SB 37.50
4 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 37.58
5 57 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 37.68
6 181 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 38.48
7 202 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 39.30
8 308 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 40.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 582 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.34 Q
2 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 SB 36.92 q
3 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 6 SB 37.35 q
4 275 Jiří RadaJiří Rada 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 37.61
5 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 38.53
6 612 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 Zlínský krajZlínský kraj 8 SB 38.61
7 160 Ivan HolečekIvan Holeček 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 39.67
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 582 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.34 Q
2 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 PB 36.44 Q
3 80 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 36.50 Q
4 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 SB 36.92 q
5 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 36.99 q
6 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 37.21 q
7 625 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 37.30 q
8 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 6 SB 37.35 q
9 451 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 37.36
10 458 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 SB 37.50
11 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 37.58
12 275 Jiří RadaJiří Rada 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 37.61
13 57 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 37.68
14 378 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 38.38
15 181 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 38.48
16 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 38.53
17 612 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 Zlínský krajZlínský kraj 8 SB 38.61
18 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 38.77
19 202 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 39.30
20 402 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 39.56
21 315 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 39.66
22 160 Ivan HolečekIvan Holeček 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 39.67
23 308 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 40.79

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 582 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.25
2 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 36.37
3 80 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 36.40
4 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 SB 36.73
5 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 SB 37.11
6 625 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 37.14
7 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 37.20
8 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 37.77
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 39.55 Q
2 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 41.62 q
3 406 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 SB 41.78 q
4 182 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 42.83
5 62 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 43.24
6 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 43.51
7 329 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 44.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 4 40.70 Q
2 17 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 5 SB 41.53 q
3 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 42.07
4 318 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 PB 43.52
5 631 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 47.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 516 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 41.05 Q
2 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 41.31 q
3 174 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 42.04 q
4 115 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 42.95
5 352 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 43.14
6 210 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 43.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 39.55 Q
2 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 4 40.70 Q
3 516 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 41.05 Q
4 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 41.31 q
5 17 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 5 SB 41.53 q
6 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 41.62 q
7 406 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 SB 41.78 q
8 174 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 42.04 q
9 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 42.07
10 182 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 42.83
11 115 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 42.95
12 352 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 43.14
13 62 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 43.24
14 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 43.51
15 318 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 PB 43.52
16 210 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 43.62
17 329 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 44.13
18 631 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 47.31

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 38.86
2 516 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 SB 39.73
3 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 SB 39.87
4 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 40.35
5 17 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 2 SB 41.06
6 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 7 SB 41.20
7 406 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 41.75
8 174 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 42.13
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 6 SB 38.73
2 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 SB 39.49
3 563 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 39.75
4 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 40.17
5 8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 5 SB 40.31
6 581 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 SB 41.21
7 2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 7 41.52
304 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 1 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 40.14 Q
2 2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 5 41.62 q
3 415 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 42.01
4 252 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 42.06
5 203 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 42.24
6 509 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 44.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 4 40.72 Q
2 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 41.05 q
3 581 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 41.99 q
4 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 42.71
5 209 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 43.32
6 419 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 43.43
7 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 2 43.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 563 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 40.00 Q
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 40.07 q
3 304 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 2 SB 41.82 q
4 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 SB 42.08
5 156 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 42.17
6 376 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 43.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 563 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 40.00 Q
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 40.07 q
3 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 40.14 Q
4 8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 4 40.72 Q
5 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 41.05 q
6 2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 5 41.62 q
7 304 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 2 SB 41.82 q
8 581 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 41.99 q
9 415 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 42.01
10 252 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 42.06
11 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 SB 42.08
12 156 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 42.17
13 203 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 42.24
14 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 42.71
15 209 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 43.32
16 419 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 43.43
17 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 2 43.53
18 376 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 43.63
19 509 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 44.40

300 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 41.99 Q
2 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 43.03 q
3 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 43.94
4 64 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 44.14
5 127 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 44.89
6 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 46.42
7 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 8 47.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.75 Q
2 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 42.50 q
3 476 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 SB 42.95 q
4 408 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 44.20
5 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 45.06
6 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 45.29
7 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 46.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 553 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.61 Q
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.67 q
3 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 43.62 q
4 621 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 44.29
5 323 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 45.58
6 605 Tereza FuskováTereza Fusková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 46.31
7 379 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 48.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 553 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.61 Q
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.67 q
3 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.75 Q
4 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 41.99 Q
5 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 42.50 q
6 476 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 SB 42.95 q
7 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 43.03 q
8 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 43.62 q
9 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 43.94
10 64 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 44.14
11 408 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 44.20
12 621 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 44.29
13 127 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 44.89
14 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 45.06
15 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 45.29
16 323 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 45.58
17 605 Tereza FuskováTereza Fusková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 46.31
18 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 46.42
19 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 46.54
20 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 8 47.31
21 379 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 48.24

300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 40.79
2 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 6 SB 41.12
3 553 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.18
4 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.44
5 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 42.19
6 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 SB 42.78
7 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 42.88
8 476 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 =SB 42.95
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 570 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 2:10.72
2 656 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:11.23
3 527 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 2:12.68
4 508 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:14.00
5 680 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 2 SB 2:14.21
6 572 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 2:16.91
7 364 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 2:18.09
8 469 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 2:20.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400508Dvořák Dalibor (MSK)1:06.26
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 527 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:12.66 Q
2 656 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 4 2:13.04 Q
3 508 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 2:14.06 q
4 469 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 2:18.58 q
5 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 2:19.75
6 465 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:24.63
7 5 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 PrahaPraha 1 SB 2:24.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400656Dreisig Mikuláš (VYS)1:03.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 570 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:12.87 Q
2 680 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:15.18 Q
3 207 Petr KlíčekPetr Klíček 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 2:19.75
4 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 2:21.06
5 12 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 7 SB 2:24.84
6 611 Tomáš HolubTomáš Holub 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 2:25.78
7 613 Michal KociánMichal Kocián 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:26.84
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400274Pavlas David (ULK)1:03.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 364 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 PB 2:16.24 Q
2 572 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:16.29 Q
3 75 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 2:19.16
4 320 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 2:19.81
5 175 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 2:20.30
6 331 Jan VodičkaJan Vodička 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 2:23.02
7 61 Daniel MarákDaniel Marák 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 2:26.89
163 Viktor KomasViktor Komas 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DQ 163.5
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400163Komas Viktor (PLK)1:04.50
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 527 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:12.66 Q
2 570 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:12.87 Q
3 656 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 4 2:13.04 Q
4 508 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 2:14.06 q
5 680 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:15.18 Q
6 364 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 PB 2:16.24 Q
7 572 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:16.29 Q
8 469 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 2:18.58 q
9 75 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 2:19.16
10 207 Petr KlíčekPetr Klíček 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 2:19.75
10 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 2:19.75
12 320 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 2:19.81
13 175 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 2:20.30
14 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 2:21.06
15 331 Jan VodičkaJan Vodička 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 2:23.02
16 465 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:24.63
17 12 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 7 SB 2:24.84
18 5 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 PrahaPraha 1 SB 2:24.94
19 611 Tomáš HolubTomáš Holub 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 2:25.78
20 613 Michal KociánMichal Kocián 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:26.84
21 61 Daniel MarákDaniel Marák 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 2:26.89
163 Viktor KomasViktor Komas 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DQ 163.5

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 312 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 2:14.55
2 423 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 5 2:15.04
3 463 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:16.67
4 453 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 2:17.63
5 76 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 2:19.18
6 211 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 2:20.86
7 610 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 8 2:24.86
8 503 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 2:28.81
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 2:14.72 Q
2 423 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 2:14.90 Q
3 463 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:17.41 q
4 166 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 PB 2:17.59
5 369 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 2:19.45
6 258 Thao linh DangThao linh Dang 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:19.68
7 665 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 VysočinaVysočina 1 2:30.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40076Steinsová Adéla (STC)1:06.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 503 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 2:15.47 Q
2 211 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 SB 2:16.51 Q
3 453 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:16.58 q
4 521 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 SB 2:20.10
5 561 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 2:23.65
6 103 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 2:24.26
7 663 Bára KurzováBára Kurzová 05 VysočinaVysočina 1 SB 2:24.93
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400453Gieselová Iva (OLK)1:10.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 312 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 5 2:17.66 Q
2 610 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 SB 2:18.37 Q
3 116 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 2:18.74
4 580 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 2:20.57
5 632 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:22.41
6 252 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:23.53
7 221 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:26.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400116Manuel Lurdes Gloria (JHC)1:08.28
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 2:14.72 Q
2 423 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 2:14.90 Q
3 503 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 2:15.47 Q
4 211 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 SB 2:16.51 Q
5 453 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:16.58 q
6 463 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:17.41 q
7 166 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 PB 2:17.59
8 312 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 5 2:17.66 Q
9 610 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 SB 2:18.37 Q
10 116 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 2:18.74
11 369 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 2:19.45
12 258 Thao linh DangThao linh Dang 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:19.68
13 521 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 SB 2:20.10
14 580 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 2:20.57
15 632 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:22.41
16 252 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:23.53
17 561 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 2:23.65
18 103 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 2:24.26
19 663 Bára KurzováBára Kurzová 05 VysočinaVysočina 1 SB 2:24.93
20 221 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:26.92
21 665 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 VysočinaVysočina 1 2:30.94

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 562 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 SB 2:17.12
2 414 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 2:20.39
3 6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 3 SB 2:20.96
4 22 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 5 2:21.76
5 354 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 2:27.84
6 104 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 2:28.42
7 270 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 8 2:29.62
8 322 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 2:34.25
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400562Hudečková Lucie (JHM)1:04.65
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 104 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 SB 2:24.30 Q
2 562 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 2:24.47 Q
3 58 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 2:27.72
4 629 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:30.63
5 505 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 2:32.07
6 601 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:33.64
7 576 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 2:34.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400562Hudečková Lucie (JHM)1:10.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 414 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 2:21.26 Q
2 22 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.33 Q
3 322 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 SB 2:21.45 q
4 280 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 2:25.61
5 410 Marie JanovskáMarie Janovská 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 2:28.52
6 206 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 SB 2:30.62
7 519 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 2:35.69
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40022Švihálková Adéla (PHA)1:09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.42 Q
2 354 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 2:23.06 Q
3 270 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 2:25.01 q
4 672 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 VysočinaVysočina 7 SB 2:25.89
5 153 Tereza BurlováTereza Burlová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 2:31.79
6 459 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 2:33.48
7 215 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:34.22
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4006Jarošová Karolína (PHA)1:07.67
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 414 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 2:21.26 Q
2 22 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.33 Q
3 6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.42 Q
4 322 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 SB 2:21.45 q
5 354 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 2:23.06 Q
6 104 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 SB 2:24.30 Q
7 562 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 2:24.47 Q
8 270 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 2:25.01 q
9 280 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 2:25.61
10 672 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 VysočinaVysočina 7 SB 2:25.89
11 58 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 2:27.72
12 410 Marie JanovskáMarie Janovská 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 2:28.52
13 206 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 SB 2:30.62
14 629 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:30.63
15 153 Tereza BurlováTereza Burlová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 2:31.79
16 505 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 2:32.07
17 459 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 2:33.48
18 601 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:33.64
19 215 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:34.22
20 576 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 2:34.72
21 519 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 2:35.69

1500 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 6 časů (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 79 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 4:19.67 Q
2 528 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 4:21.23 Q
3 19 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 2 SB 4:21.52 Q
4 54 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 4:22.26 q
5 464 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 4:24.29 q
6 168 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 4:25.11 q
7 216 Albert SlabaAlbert Slaba 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 4:30.78
8 382 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 4:35.64
9 353 Michal ČudaMichal Čuda 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 10 SB 4:36.55
10 251 Jan ApolenJan Apolen 05 Ústecký krajÚstecký kraj 11 SB 4:41.02
11 428 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Pardubický krajPardubický kraj 9 4:46.37
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:14.53
80079Šolc Matěj (STC)2:20.93
120079Šolc Matěj (STC)3:28.96
Celkem 11 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 654 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 5 SB 4:25.49 Q
2 507 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 4:25.93 Q
3 677 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 4 4:26.49 Q
4 106 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 SB 4:26.64 q
5 4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 3 4:27.52 q
6 457 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 4:29.82 q
7 557 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 4:32.71
8 321 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 Liberecký krajLiberecký kraj 9 SB 4:37.56
9 218 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 11 4:39.93
10 177 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 4:40.47
11 255 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 Ústecký krajÚstecký kraj 8 4:50.79
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400654Dolák Pavel (VYS)1:14.72
800654Dolák Pavel (VYS)2:25.64
1200654Dolák Pavel (VYS)3:36.24
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 79 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 4:19.67 Q
2 528 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 4:21.23 Q
3 19 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 2 SB 4:21.52 Q
4 54 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 4:22.26 q
5 464 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 4:24.29 q
6 168 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 4:25.11 q
7 654 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 5 SB 4:25.49 Q
8 507 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 4:25.93 Q
9 677 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 4 4:26.49 Q
10 106 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 SB 4:26.64 q
11 4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 3 4:27.52 q
12 457 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 4:29.82 q
13 216 Albert SlabaAlbert Slaba 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 4:30.78
14 557 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 4:32.71
15 382 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 4:35.64
16 353 Michal ČudaMichal Čuda 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 10 SB 4:36.55
17 321 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 Liberecký krajLiberecký kraj 9 SB 4:37.56
18 218 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 11 4:39.93
19 177 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 4:40.47
20 251 Jan ApolenJan Apolen 05 Ústecký krajÚstecký kraj 11 SB 4:41.02
21 428 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Pardubický krajPardubický kraj 9 4:46.37
22 255 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 Ústecký krajÚstecký kraj 8 4:50.79

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 79 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 1 4:17.85
2 19 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 3 4:18.88
3 528 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 4:19.28
4 654 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 7 4:21.93
5 54 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 4:23.45
6 168 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 4:24.43
7 677 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 9 4:25.63
8 106 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 4:26.20
9 457 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 12 4:27.59
10 464 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 4:27.62
11 507 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 4:37.27
12 4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 11 4:38.08
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40054Dražan Marián (STC)1:16.01
80079Šolc Matěj (STC)2:26.52
120079Šolc Matěj (STC)3:30.66
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:10) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.67
2 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.11
3 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 09.11
4 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 7 SB 09.22
5 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 8 SB 09.42
6 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 09.44
302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 DNF
31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.68 Q
2 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 09.44 q
3 370 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 09.80
4 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 09.90
5 316 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 10.12
6 554 Jan BílekJan Bílek 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 10.32
124 Michal RadaMichal Rada 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 09.04 Q
2 302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 09.51 q
3 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.59 q
4 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.94
5 173 Jan SeveraJan Severa 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 PB 10.00
6 624 Jan ResslerJan Ressler 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 10.26
7 472 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 09.10 Q
2 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 4 09.27 q
3 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 09.36 q
4 11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 PrahaPraha 6 SB 09.83
5 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 10.27
6 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 10.47
7 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 10.59
8 257 Adam CísařAdam Císař 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 10.60
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.68 Q
2 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 09.04 Q
3 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 09.10 Q
4 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 4 09.27 q
5 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 09.36 q
6 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 09.44 q
7 302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 09.51 q
8 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.59 q
9 370 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 09.80
10 11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 PrahaPraha 6 SB 09.83
11 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 09.90
12 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.94
13 173 Jan SeveraJan Severa 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 PB 10.00
14 316 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 10.12
15 624 Jan ResslerJan Ressler 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 10.26
16 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 10.27
17 472 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.32
18 554 Jan BílekJan Bílek 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 10.32
19 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 10.47
20 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 10.59
21 257 Adam CísařAdam Císař 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 10.60
124 Michal RadaMichal Rada 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 SB 09.55 Q
2 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 3 09.89 q
3 167 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 09.93
4 59 Karolína LackováKarolína Lacková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.11
5 514 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 10.19
6 481 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 10.24
7 214 Lucie MaškováLucie Mašková 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 11.47
120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 DQ 168.7a
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 4 09.73 Q
2 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 SB 09.88 q
3 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.92 q
4 71 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.08
5 314 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 10.12
6 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 10.39
7 567 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 10.51
8 374 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 10.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 09.68 Q
2 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 09.75 q
3 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 09.88 q
4 105 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 10.16
5 551 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 SB 10.19
6 317 Veronika MarkováVeronika Marková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 PB 10.20
7 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 1 SB 10.22
8 213 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 10.54
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 SB 09.55 Q
2 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 09.68 Q
3 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 4 09.73 Q
4 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 09.75 q
5 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 09.88 q
6 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 SB 09.88 q
7 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 3 09.89 q
8 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.92 q
9 167 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 09.93
10 71 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.08
11 59 Karolína LackováKarolína Lacková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.11
12 314 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 10.12
13 105 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 10.16
14 551 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 SB 10.19
15 514 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 10.19
16 317 Veronika MarkováVeronika Marková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 PB 10.20
17 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 1 SB 10.22
18 481 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 10.24
19 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 10.39
20 567 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 10.51
21 213 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 10.54
22 374 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 10.80
23 214 Lucie MaškováLucie Mašková 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 11.47
120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 DQ 168.7a

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 09.45
2 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 09.48
3 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 6 09.53
4 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 3 09.63
5 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 09.81
6 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 10.13
7 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 11.51
8 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 1 13.08
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 12.72 Q
2 165 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 13.67 q
3 483 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 13.99 q
4 432 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 14.36
5 308 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 14.67
6 575 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 14.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 524 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 13.40 Q
2 626 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 13.46 q
3 29 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 3 SB 13.97 q
4 77 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 14.24
5 620 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 14.36
6 259 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 14.60
7 361 Jan KořénekJan Kořének 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 14.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 328 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 5 13.77 Q
2 574 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 13.99 q
3 27 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 PrahaPraha 3 SB 14.14
4 169 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 14.23
5 126 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 14.29
6 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 14.30
7 362 Jan KotíkJan Kotík 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 17.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 12.72 Q
2 524 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 13.40 Q
3 626 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 13.46 q
4 165 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 13.67 q
5 328 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 5 13.77 Q
6 29 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 3 SB 13.97 q
7 574 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 13.99 q
8 483 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 13.99 q
9 27 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 PrahaPraha 3 SB 14.14
10 169 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 14.23
11 77 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 14.24
12 126 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 14.29
13 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 14.30
14 432 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 14.36
15 620 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 14.36
16 259 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 14.60
17 308 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 14.67
18 575 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 14.74
19 361 Jan KořénekJan Kořének 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 14.83
20 362 Jan KotíkJan Kotík 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 17.38

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:35) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 NR 12.65
2 328 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 3 SB 13.22
3 524 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 13.38
4 574 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 SB 13.40
5 165 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 13.66
6 29 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 7 SB 13.72
7 626 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 2 13.76
8 483 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 14.22
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:25) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 407 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 14.22
2 330 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 3 SB 14.34
3 310 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 14.64
4 266 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 14.76
5 203 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 14.85
6 452 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 =SB 14.89
7 16 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 PrahaPraha 7 15.12
<