Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 7 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 SB 07.13 Q
2 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 07.27 Q
3 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.27 Q
4 263 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 07.37 q
5 411 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 07.44 q
6 402 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.66
7 324 Roman PrincRoman Princ 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 07.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.8 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.23 Q
2 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 PB 07.27 Q
3 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.33 Q
4 473 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 07.48 q
5 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.50 q
6 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 6 07.59
7 220 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 07.74
8 679 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 VysočinaVysočina 8 SB 07.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 PB 07.16 Q
2 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 07.24 Q
3 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 07.30 Q
4 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 3 SB 07.35 q
5 462 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 07.43 q
6 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 7 SB 07.52 q
7 603 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 07.65
8 315 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 07.66
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.18 Q
2 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 07.21 Q
3 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.30 Q
4 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.32 q
5 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.45 q
6 411 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.48
7 263 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 07.49
8 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 07.51
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 16:00) official Vítr: -3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.41 Q
2 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 07.44 Q
3 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 07.53 Q
4 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 2 07.62
5 462 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.64
6 473 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 07.66
7 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 07.76
8 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 07.78
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:40) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 560 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 07.16
2 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 =SB 07.18
3 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 07.19
4 351 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 07.23
5 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 07.23
6 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 07.25
7 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 8 07.36
8 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 07.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 =SB 07.74 Q
2 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.13 Q
3 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.21 Q
4 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.26 q
5 102 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.39
6 381 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.75
7 631 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 09.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 07.75 Q
2 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.95 Q
3 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 08.01 Q
4 72 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.34
5 179 Oliver VeselýOliver Veselý 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 08.38
6 319 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 08.38
7 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 PB 08.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 SB 07.72 Q
2 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 07.98 Q
3 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 SB 08.05 Q
4 426 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.12 q
5 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.15 q
6 651 Filip BerounFilip Beroun 06 VysočinaVysočina 7 SB 08.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 SB 07.84 Q
2 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 07.88 Q
3 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.15 Q
4 112 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.21 q
5 210 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 SB 08.35
6 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 =SB 08.38
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:40) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.81 Q
2 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.85 Q
3 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 07.92 Q
4 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 6 08.04 q
5 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.25
6 426 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 08.28
7 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.30
8 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.36
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:40) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 07.89 Q
2 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.92 Q
3 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.18 Q
4 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 08.20 q
5 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.22
6 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.29
7 112 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.30
8 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.58
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 12:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 SB 07.73
2 306 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 07.77
3 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 3 SB 07.82
4 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.83
5 480 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.91
6 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 1 08.03
7 662 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 8 08.16
8 401 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 7 08.16
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 7 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 07.89 Q
2 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 08.15 Q
3 170 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.18 Q
4 3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 5 08.21 q
5 559 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 08.22
6 119 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.31
7 475 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.74 Q
2 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 5 SB 07.83 Q
3 183 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 07.93 Q
4 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 6 08.07 q
5 307 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 08.09 q
6 325 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.21
7 415 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 8 08.30
171 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 07.89 Q
2 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 4 07.89 Q
3 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.95 Q
4 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 SB 07.96 q
5 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.02 q
6 479 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.09 q
7 510 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 08.16 q
8 209 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 08.21
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.68
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 07.76
3 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 3 07.86
4 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 07.91
5 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.92
6 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.01
7 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.01
8 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 08.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 555 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.72 Q
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 =SB 07.78 Q
3 256 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 5 07.98 Q
4 359 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.01 q
5 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.09
6 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.10
7 170 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.17
8 307 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.20
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:50) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 4 =SB 07.83 Q
2 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 07.95 Q
3 10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.98 Q
4 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.98 q
5 183 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.06
6 3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 8 08.18
7 479 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.23
8 510 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.27
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:50) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.02
2 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.07
3 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 7 08.11
4 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 08.19
5 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 08.26
6 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.29
273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.29
8 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 08.32
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:30) official Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.02 Q
2 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.09 Q
3 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.12 Q
4 273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.14 q
5 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 08.22 q
6 380 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.29
7 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 08.30
8 623 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 08.39
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.13 Q
2 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 5 08.14 Q
3 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.23 Q
4 305 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 PB 08.35
5 413 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.37
6 460 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 08.38
7 129 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.41
8 504 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 08.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 08.13 Q
2 413 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 =SB 08.23 Q
3 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.40 Q
4 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.47
5 282 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 08.47
6 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.48
7 621 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.03 Q
2 273 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 08.11 Q
3 667 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 6 SB 08.17 Q
4 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 08.28 q
5 129 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.28 q
6 377 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.01 Q
2 63 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 =SB 08.20 Q
3 380 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 08.21 Q
4 305 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 08.41 q
5 66 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.54
6 120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 08.29 Q
2 504 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 08.39 Q
3 623 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 08.41 Q
4 460 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.45 q
5 21 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PrahaPraha 3 08.47
6 675 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 VysočinaVysočina 1 08.53
7 164 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.62
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 PB 36.44 Q
2 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 36.99 q
3 625 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 37.30 q
4 451 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 37.36
5 378 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 38.38
6 212 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 38.77
7 402 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 39.56
8 315 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 39.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 36.50 Q
2 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 37.21 q
3 458 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 SB 37.50
4 366 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 37.58
5 57 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 37.68
6 181 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 38.48
7 202 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 39.30
8 308 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 40.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 582 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.34 Q
2 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 SB 36.92 q
3 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 6 SB 37.35 q
4 275 Jiří RadaJiří Rada 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 37.61
5 117 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 38.53
6 612 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 Zlínský krajZlínský kraj 8 SB 38.61
7 160 Ivan HolečekIvan Holeček 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 39.67
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 582 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.25
2 268 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 36.37
3 80 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 36.40
4 24 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 SB 36.73
5 660 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 SB 37.11
6 625 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 37.14
7 518 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 37.20
8 579 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 37.77
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 39.55 Q
2 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 41.62 q
3 406 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 SB 41.78 q
4 182 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 42.83
5 62 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 43.24
6 278 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 43.51
7 329 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 44.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 4 40.70 Q
2 17 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 5 SB 41.53 q
3 566 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 42.07
4 318 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 PB 43.52
5 631 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 47.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 516 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 41.05 Q
2 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 41.31 q
3 174 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 42.04 q
4 115 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 42.95
5 352 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 43.14
6 210 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 43.62
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 466 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 38.86
2 516 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 SB 39.73
3 26 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 SB 39.87
4 556 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 40.35
5 17 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 2 SB 41.06
6 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 7 SB 41.20
7 406 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 41.75
8 174 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 42.13
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 6 SB 38.73
2 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 SB 39.49
3 563 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 39.75
4 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 40.17
5 8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 5 SB 40.31
6 581 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 SB 41.21
7 2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 7 41.52
304 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 1 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 506 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 40.14 Q
2 2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 5 41.62 q
3 415 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 42.01
4 252 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 42.06
5 203 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 42.24
6 509 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 44.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 4 40.72 Q
2 60 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 41.05 q
3 581 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 41.99 q
4 101 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 42.71
5 209 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 43.32
6 419 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 43.43
7 670 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 2 43.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 563 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 40.00 Q
2 617 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 40.07 q
3 304 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 2 SB 41.82 q
4 363 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 SB 42.08
5 156 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 42.17
6 376 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 43.63
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 41.99 Q
2 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 43.03 q
3 309 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 43.94
4 64 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 44.14
5 127 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 44.89
6 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 46.42
7 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 8 47.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.75 Q
2 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 42.50 q
3 476 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 SB 42.95 q
4 408 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 44.20
5 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 45.06
6 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 45.29
7 204 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 46.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 553 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.61 Q
2 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.67 q
3 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 43.62 q
4 621 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 44.29
5 323 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 45.58
6 605 Tereza FuskováTereza Fusková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 46.31
7 379 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 48.24
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 568 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 40.79
2 23 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 6 SB 41.12
3 553 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.18
4 154 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.44
5 517 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 42.19
6 482 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 SB 42.78
7 180 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 42.88
8 476 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 =SB 42.95
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 570 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 2:10.72
2 656 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:11.23
3 527 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 2:12.68
4 508 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:14.00
5 680 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 2 SB 2:14.21
6 572 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 2:16.91
7 364 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 2:18.09
8 469 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 2:20.28
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 527 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:12.66 Q
2 656 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 4 2:13.04 Q
3 508 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 2:14.06 q
4 469 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 2:18.58 q
5 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 2:19.75
6 465 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:24.63
7 5 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 PrahaPraha 1 SB 2:24.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 570 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:12.87 Q
2 680 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:15.18 Q
3 207 Petr KlíčekPetr Klíček 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 2:19.75
4 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 2:21.06
5 12 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 7 SB 2:24.84
6 611 Tomáš HolubTomáš Holub 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 2:25.78
7 613 Michal KociánMichal Kocián 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:26.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 364 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 PB 2:16.24 Q
2 572 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:16.29 Q
3 75 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 2:19.16
4 320 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 2:19.81
5 175 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 2:20.30
6 331 Jan VodičkaJan Vodička 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 2:23.02
7 61 Daniel MarákDaniel Marák 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 2:26.89
163 Viktor KomasViktor Komas 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DQ 163.5
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 312 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 2:14.55
2 423 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 5 2:15.04
3 463 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:16.67
4 453 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 2:17.63
5 76 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 2:19.18
6 211 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 2:20.86
7 610 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 8 2:24.86
8 503 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 2:28.81
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 2:14.72 Q
2 423 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 2:14.90 Q
3 463 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:17.41 q
4 166 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 PB 2:17.59
5 369 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 2:19.45
6 258 Thao linh DangThao linh Dang 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:19.68
7 665 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 VysočinaVysočina 1 2:30.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 503 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 2:15.47 Q
2 211 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 SB 2:16.51 Q
3 453 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:16.58 q
4 521 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 SB 2:20.10
5 561 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 2:23.65
6 103 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 2:24.26
7 663 Bára KurzováBára Kurzová 05 VysočinaVysočina 1 SB 2:24.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 312 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 5 2:17.66 Q
2 610 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 SB 2:18.37 Q
3 116 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 2:18.74
4 580 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 2:20.57
5 632 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:22.41
6 252 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:23.53
7 221 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:26.92
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 562 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 SB 2:17.12
2 414 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 2:20.39
3 6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 3 SB 2:20.96
4 22 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 5 2:21.76
5 354 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 2:27.84
6 104 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 2:28.42
7 270 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 8 2:29.62
8 322 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 2:34.25
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 104 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 SB 2:24.30 Q
2 562 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 2:24.47 Q
3 58 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 2:27.72
4 629 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:30.63
5 505 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 2:32.07
6 601 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:33.64
7 576 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 2:34.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 414 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 2:21.26 Q
2 22 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.33 Q
3 322 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 SB 2:21.45 q
4 280 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 2:25.61
5 410 Marie JanovskáMarie Janovská 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 2:28.52
6 206 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 SB 2:30.62
7 519 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 2:35.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.42 Q
2 354 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 2:23.06 Q
3 270 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 2:25.01 q
4 672 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 VysočinaVysočina 7 SB 2:25.89
5 153 Tereza BurlováTereza Burlová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 2:31.79
6 459 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 2:33.48
7 215 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:34.22
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 6 časů (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 79 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 4:19.67 Q
2 528 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 4:21.23 Q
3 19 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 2 SB 4:21.52 Q
4 54 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 4:22.26 q
5 464 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 4:24.29 q
6 168 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 4:25.11 q
7 216 Albert SlabaAlbert Slaba 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 4:30.78
8 382 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 4:35.64
9 353 Michal ČudaMichal Čuda 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 10 SB 4:36.55
10 251 Jan ApolenJan Apolen 05 Ústecký krajÚstecký kraj 11 SB 4:41.02
11 428 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Pardubický krajPardubický kraj 9 4:46.37
Celkem 11 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 654 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 5 SB 4:25.49 Q
2 507 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 4:25.93 Q
3 677 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 4 4:26.49 Q
4 106 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 SB 4:26.64 q
5 4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 3 4:27.52 q
6 457 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 4:29.82 q
7 557 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 4:32.71
8 321 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 Liberecký krajLiberecký kraj 9 SB 4:37.56
9 218 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 11 4:39.93
10 177 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 4:40.47
11 255 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 Ústecký krajÚstecký kraj 8 4:50.79
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 79 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 1 4:17.85
2 19 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 3 4:18.88
3 528 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 4:19.28
4 654 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 7 4:21.93
5 54 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 4:23.45
6 168 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 4:24.43
7 677 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 9 4:25.63
8 106 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 4:26.20
9 457 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 12 4:27.59
10 464 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 4:27.62
11 507 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 4:37.27
12 4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 11 4:38.08
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:10) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.67
2 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.11
3 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 09.11
4 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 7 SB 09.22
5 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 8 SB 09.42
6 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 09.44
302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 DNF
31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.68 Q
2 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 09.44 q
3 370 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 09.80
4 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 09.90
5 316 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 10.12
6 554 Jan BílekJan Bílek 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 10.32
124 Michal RadaMichal Rada 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 09.04 Q
2 302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 09.51 q
3 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.59 q
4 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.94
5 173 Jan SeveraJan Severa 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 PB 10.00
6 624 Jan ResslerJan Ressler 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 10.26
7 472 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 09.10 Q
2 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 4 09.27 q
3 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 09.36 q
4 11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 PrahaPraha 6 SB 09.83
5 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 10.27
6 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 10.47
7 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 10.59
8 257 Adam CísařAdam Císař 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 10.60
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 SB 09.55 Q
2 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 3 09.89 q
3 167 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 09.93
4 59 Karolína LackováKarolína Lacková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.11
5 514 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 10.19
6 481 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 10.24
7 214 Lucie MaškováLucie Mašková 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 11.47
120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 DQ 168.7a
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 4 09.73 Q
2 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 SB 09.88 q
3 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.92 q
4 71 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.08
5 314 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 10.12
6 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 10.39
7 567 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 10.51
8 374 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 10.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 09.68 Q
2 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 09.75 q
3 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 09.88 q
4 105 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 10.16
5 551 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 SB 10.19
6 317 Veronika MarkováVeronika Marková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 PB 10.20
7 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 1 SB 10.22
8 213 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 10.54
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 09.45
2 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 09.48
3 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 6 09.53
4 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 3 09.63
5 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 09.81
6 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 10.13
7 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 11.51
8 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 1 13.08
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 12.72 Q
2 165 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 13.67 q
3 483 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 13.99 q
4 432 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 14.36
5 308 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 14.67
6 575 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 14.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 524 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 13.40 Q
2 626 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 13.46 q
3 29 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 3 SB 13.97 q
4 77 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 14.24
5 620 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 14.36
6 259 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 14.60
7 361 Jan KořénekJan Kořének 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 14.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 328 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 5 13.77 Q
2 574 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 13.99 q
3 27 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 PrahaPraha 3 SB 14.14
4 169 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 14.23
5 126 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 14.29
6 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 14.30
7 362 Jan KotíkJan Kotík 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 17.38
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:35) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 NR 12.65
2 328 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 3 SB 13.22
3 524 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 13.38
4 574 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 SB 13.40
5 165 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 13.66
6 29 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 7 SB 13.72
7 626 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 2 13.76
8 483 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 14.22
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:25) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 407 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 14.22
2 330 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 3 SB 14.34
3 310 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 14.64
4 266 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 14.76
5 203 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 14.85
6 452 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 =SB 14.89
7 16 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 PrahaPraha 7 15.12
28 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 PrahaPraha 5 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:40) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 4 14.53 Q
2 203 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 14.92 q
3 118 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 15.14
4 526 Klára ToováKlára Toová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 15.31
5 156 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1 PB 15.47
6 376 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 15.48
7 565 Klára KlementováKlára Klementová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 15.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 PrahaPraha 4 SB 14.43 Q
2 266 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 14.67 q
3 16 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 PrahaPraha 6 SB 14.76 q
4 217 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 14.92
5 170 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 14.97
6 681 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 VysočinaVysočina 2 15.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:40) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 407 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 14.37 Q
2 310 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 14.49 q
3 452 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 14.91 q
4 478 Tereza VálkováTereza Válková 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 14.96
5 510 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 15.36
6 405 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 15.95
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 1 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Ježková K., Culka M., Urbanová K., Socha F. A - Ježková K., Culka M., Urbanová K., Socha F. Pardubický krajPardubický kraj 3 29.91
2 A - Pešlová P., Stupa V., Kubajurová T., Zach M. A - Pešlová P., Stupa V., Kubajurová T., Zach M. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 29.94
3 A - Záhořová T., Soukup O., Jánská V., Fleisig J. A - Záhořová T., Soukup O., Jánská V., Fleisig J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 29.99
4 A - Horčičková A., Horna L., Krykorková T., Hejna F. A - Horčičková A., Horna L., Krykorková T., Hejna F. Liberecký krajLiberecký kraj 7 30.16
5 A - Šimková A., Tůma O., Táborská T., Lukeš M. A - Šimková A., Tůma O., Táborská T., Lukeš M. PrahaPraha 4 30.44
6 A - Staňková V., Koucký J., Musilová N., Dreisig M. A - Staňková V., Koucký J., Musilová N., Dreisig M. VysočinaVysočina 6 30.48
7 Křížová V., Kočí B., Bezdíčková D., Bok L. Křížová V., Kočí B., Bezdíčková D., Bok L. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 30.90
8 A - Štoplová M., Lambertucci A., Jurečková L., Marghold P. A - Štoplová M., Lambertucci A., Jurečková L., Marghold P. Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 30.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Nevrlá A., Jordán P., Ottlová T., Buchta M. A - Nevrlá A., Jordán P., Ottlová T., Buchta M. Středočeský krajStředočeský kraj 4 30.63
2 A - Prášilová M., Greguš P., Skopálková N., Meindlschmidt P. A - Prášilová M., Greguš P., Skopálková N., Meindlschmidt P. Zlínský krajZlínský kraj 2 30.68
3 A - Šmídová J., Pecina A., Vacková D., Pašek T. A - Šmídová J., Pecina A., Vacková D., Pašek T. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 30.87
4 A - Nováková M., Bardoš D., Zwolińská L., Švec D. A - Nováková M., Bardoš D., Zwolińská L., Švec D. Ústecký krajÚstecký kraj 7 31.16
5 Fischbachová P., Klíček P., Peterková N., Kučera R. Fischbachová P., Klíček P., Peterková N., Kučera R. Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 31.57
A - Šefránková E., Böhm J., Marušová L., Kroupa O. A - Šefránková E., Böhm J., Marušová L., Kroupa O. Jihočeský krajJihočeský kraj 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Koletová E., Balhárek Š., Červená V., Rezek T. B - Koletová E., Balhárek Š., Červená V., Rezek T. Pardubický krajPardubický kraj 5 30.75
2 B - Svobodová S., Hanzelka D., Huňková A., Cholewa A. B - Svobodová S., Hanzelka D., Huňková A., Cholewa A. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 30.81
3 B - Jarošová K., Ondriáš A., Zbožínková K., Mareš L. B - Jarošová K., Ondriáš A., Zbožínková K., Mareš L. PrahaPraha 6 31.29
4 B - Řádová T., Kratochvíl F., Holušová A., Maloň V. B - Řádová T., Kratochvíl F., Holušová A., Maloň V. Jihočeský krajJihočeský kraj 3 32.26
5 B - Fialová N., Beroun F., Dobešová A., Vorálek V. B - Fialová N., Beroun F., Dobešová A., Vorálek V. VysočinaVysočina 4 32.28
B - Čermáková K., Veselý O., Košátková A., Severa J. B - Čermáková K., Veselý O., Košátková A., Severa J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Lorenzová A., Novák V., Plecháčová A., Novotný O. B - Lorenzová A., Novák V., Plecháčová A., Novotný O. Liberecký krajLiberecký kraj 7 31.50
2 B - Balášová B., Mikovec M., Fišerová N., Pavlas D. B - Balášová B., Mikovec M., Fišerová N., Pavlas D. Ústecký krajÚstecký kraj 4 31.72
3 B - Rajmová A., Velechovský A., Ficencová B., Čermák M. B - Rajmová A., Velechovský A., Ficencová B., Čermák M. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 32.05
4 B - Plíšková E., Přibyl Z., Nováková D., Sadil V. B - Plíšková E., Přibyl Z., Nováková D., Sadil V. Středočeský krajStředočeský kraj 6 32.67
5 B - Petrželová M., Ressler J., Lieblová T., Holub T. B - Petrželová M., Ressler J., Lieblová T., Holub T. Zlínský krajZlínský kraj 3 DQ 170.7
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Mix starší žactvo (Běh)

Běh 1 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Cagašová A., Long C., Toová K., Halátek P. A - Cagašová A., Long C., Toová K., Halátek P. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 27.66
2 A - Kaplanová T., Kvapil L., Kozlová L., Bruha J. A - Kaplanová T., Kvapil L., Kozlová L., Bruha J. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 27.99
3 A - Elfmarková E., Tolj T., Křížová B., Vaněk M. A - Elfmarková E., Tolj T., Křížová B., Vaněk M. PrahaPraha 6 28.04
4 Blažková H., Strapáč O., Jakusidisová V., Horáček P. Blažková H., Strapáč O., Jakusidisová V., Horáček P. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 28.16
5 A - Vlková T., Vinduška V., Lamačová T., Dvořák T. A - Vlková T., Vinduška V., Lamačová T., Dvořák T. Středočeský krajStředočeský kraj 5 28.17
6 A - Lacinová T., Majer T., Běloubková K., Gregor Š. A - Lacinová T., Majer T., Běloubková K., Gregor Š. Ústecký krajÚstecký kraj 2 28.28
7 A - Richterová K., Šafář J., Hýblová E., Princ R. A - Richterová K., Šafář J., Hýblová E., Princ R. Liberecký krajLiberecký kraj 7 28.30
8 A - Světlíková S., Peterka Š., Zacharová K., Kika Š. A - Světlíková S., Peterka Š., Zacharová K., Kika Š. Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 28.87
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Zvěřinová E., Koza T., Petrušová K., Peterka J. A - Zvěřinová E., Koza T., Petrušová K., Peterka J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 28.23
2 A - Burešová M., Kvapil M., Červená E., Jedlička L. A - Burešová M., Kvapil M., Červená E., Jedlička L. Pardubický krajPardubický kraj 6 28.49
3 A - Polášková J., Sedlář J., Mitanová K., Sedlář P. A - Polášková J., Sedlář J., Mitanová K., Sedlář P. Zlínský krajZlínský kraj 5 28.52
4 A - Marušová K., Svoboda P., Bahenská L., Markvart D. A - Marušová K., Svoboda P., Bahenská L., Markvart D. Jihočeský krajJihočeský kraj 3 28.84
5 Králová A., Buršík L., Dušková Š., Kurfürst D. Králová A., Buršík L., Dušková Š., Kurfürst D. Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 28.95
6 A - Vrzalová P., Kasal P., Pavlidu S., Neufuss T. A - Vrzalová P., Kasal P., Pavlidu S., Neufuss T. VysočinaVysočina 4 28.96
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Šarounová M., Šrejber M., Nechanická J., Kořenek J. B - Šarounová M., Šrejber M., Nechanická J., Kořenek J. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 28.68
2 B - Radikovská A., Kratochvíl Š., Chrastinová E., Ullman J. B - Radikovská A., Kratochvíl Š., Chrastinová E., Ullman J. Středočeský krajStředočeský kraj 1 28.88
3 B - Serbousková S., Bičík D., Křivková M., Michut J. B - Serbousková S., Bičík D., Křivková M., Michut J. Pardubický krajPardubický kraj 5 29.14
4 B - Babjáková N., Rada J., Dang T., Ďurčo P. B - Babjáková N., Rada J., Dang T., Ďurčo P. Ústecký krajÚstecký kraj 2 29.25
5 B - Dorazinová N., Tran-Thay B., Kollárová M., Sellner V. B - Dorazinová N., Tran-Thay B., Kollárová M., Sellner V. PrahaPraha 6 29.27
6 B - Kučerová B., Kadavý R., Vaníčková N., Schaffer J. B - Kučerová B., Kadavý R., Vaníčková N., Schaffer J. Liberecký krajLiberecký kraj 3 29.72
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Tkáčová A., Červenka F., Fialová D., Šenk R. B - Tkáčová A., Červenka F., Fialová D., Šenk R. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 28.73
2 B - Sajtlová N., Zajíc V., Dzurová V., Holeček J. B - Sajtlová N., Zajíc V., Dzurová V., Holeček J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 29.33
3 B - Manuel L., Poslušný P., Maršálková J., Rodr V. B - Manuel L., Poslušný P., Maršálková J., Rodr V. Jihočeský krajJihočeský kraj 5 29.53
4 B - Remešová E., Havlíček A., Kurzová B., Eliáš S. B - Remešová E., Havlíček A., Kurzová B., Eliáš S. VysočinaVysočina 1 29.56
5 B - Müllerová A., Pekař Š., Ondrigová J., Brandtner R. B - Müllerová A., Pekař Š., Ondrigová J., Brandtner R. Zlínský krajZlínský kraj 3 30.98
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.691.721.751.781.801.821.841.861.881.90 Body
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 8 SB 1.88 --O-XOOOOOXOXOXOXXX
2 Matěj HápMatěj Háp
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 4 SB 1.86 OOOOOOXOOXOXOXXOXXX
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 7 SB 1.84 ----OXOXXOXOXXOOXXX
4 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
Zlínský krajZlínský kraj
05 6 SB 1.84 -OOXOOXXOXXOXXOXXOOXXX
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
VysočinaVysočina
04 5 1.80 --O-OOOOXXX
6 Petr BártekPetr Bártek
Zlínský krajZlínský kraj
04 1 1.80 --OXOOXXOOOXXX
7 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 3 =SB 1.80 --OOOOOXOXXX
8 Jiří RadaJiří Rada
Ústecký krajÚstecký kraj
04 9 1.78 --OXOOOOXXX
9= Thai Bao TranThai Bao Tran
PrahaPraha
04 11 1.75 --OXOOXXOXXX
9= Richard ŠenkRichard Šenk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 10 1.75 --OXOOXXOXXX
11 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Pardubický krajPardubický kraj
04 12 1.69 -OOOXXX
12 Pavel FroněkPavel Froněk
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 2 1.60 XOOXXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 25.6.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.75 Body
1= Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 5 1.75 q ---OOO
1= Tomáš JelínekTomáš Jelínek
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 8 1.75 q ---OOO
3= Petr BártekPetr Bártek
Zlínský krajZlínský kraj
04 7 1.75 q --OOXOO
3= Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 9 1.75 q --OOXOO
5 Thai bao TranThai bao Tran
PrahaPraha
04 6 1.75 q ---OOXO
6= Šimon UrbánekŠimon Urbánek
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 2 1.65 -O-OXXX
6= Vít KverekVít Kverek
Pardubický krajPardubický kraj
04 3 1.65 -O-OXXX
8 Marek MoudrýMarek Moudrý
Ústecký krajÚstecký kraj
04 4 1.65 --OXOXXX
Jáchym SchafferJáchym Schaffer
Liberecký krajLiberecký kraj
04 1 NM
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 25.6.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.75 Body
1= Adam HavlíčekAdam Havlíček
VysočinaVysočina
04 8 1.75 q --OOOO
1= Jiří RadaJiří Rada
Ústecký krajÚstecký kraj
04 5 1.75 q --OOOO
1= Pavel FroněkPavel Froněk
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 2 SB 1.75 q --OOOO
1= Matěj HápMatěj Háp
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 3 =SB 1.75 q --OOOO
5 Richard ŠenkRichard Šenk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 4 1.75 q ---OOXO
6 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
Zlínský krajZlínský kraj
05 7 1.75 q -OOOOXXO
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Pardubický krajPardubický kraj
04 6 1.75 q --OOXOXXO
8 Ondřej VolfOndřej Volf
Karlovarský krajKarlovarský kraj
05 1 =SB 1.65 OOOOXXX
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.411.461.511.551.581.611.641.661.681.70 Body
1 Jiří WinklerJiří Winkler
Pardubický krajPardubický kraj
06 14 SB 1.68 OOOXOOXOXXOOOXXX
2 Alex HurinaAlex Hurina
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 13 SB 1.66 OOOOXOXOXXOXOXXX
3 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Zlínský krajZlínský kraj
06 1 SB 1.61 OOXOOOOXXX
4 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 12 1.61 OOOOOXOXXX
5 Jakub KouckýJakub Koucký
VysočinaVysočina
06 5 SB 1.61 OOOOXOXXOXXX
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 4 SB 1.61 OOXOXXOXOXXOXXX
7 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 SB 1.58 OOOXOXXOXXX
8 Jiří SedláčekJiří Sedláček
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 9 SB 1.58 OOOXXOXXOXXX
9= Milan MikovecMilan Mikovec
Ústecký krajÚstecký kraj
06 2 =SB 1.51 OOXOXXX
9= Martin MlčochMartin Mlčoch
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 8 1.51 OOXOXXX
11 Josef TomašovJosef Tomašov
Ústecký krajÚstecký kraj
06 11 1.51 OOXXOXXX
12 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
PrahaPraha
06 7 1.51 OXXOXXOXXX
13= Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 10 1.46 OOXXX
13= Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Liberecký krajLiberecký kraj
06 3 1.46 OOXXX
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.54 Body
1 Alex HurinaAlex Hurina
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 11 1.54 Q OOOOO
2 Josef TomašovJosef Tomašov
Ústecký krajÚstecký kraj
06 9 1.54 Q OOOXXOO
3 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 8 1.54 Q OOOOXO
4 Jakub KouckýJakub Koucký
VysočinaVysočina
06 5 SB 1.54 Q OOOXOXO
5= Martin MlčochMartin Mlčoch
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 7 1.54 Q OOOOXXO
5= Jiří WinklerJiří Winkler
Pardubický krajPardubický kraj
06 10 1.54 Q OOOOXXO
7 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Zlínský krajZlínský kraj
06 6 1.51 q OOXOOXXX
8 Milan MikovecMilan Mikovec
Ústecký krajÚstecký kraj
06 3 SB 1.51 q OOOXOXXX
9 Samuel PolákSamuel Polák
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 2 =SB 1.46 OXOOXXX
10 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 4 1.46 OOXOXXX
11 Jan BulantJan Bulant
VysočinaVysočina
06 1 1.36 OXXX
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.54 Body
1= Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 10 1.54 Q OOOOXO
1= Šimon MatoušekŠimon Matoušek
PrahaPraha
06 1 =PB 1.54 Q OOOOXO
1= Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 9 1.54 Q OOOOXO
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 7 1.54 Q OOOXOXXO
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 8 1.54 Q OOXOXOXXO
6 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Liberecký krajLiberecký kraj
06 5 1.51 q OOXOXXOXXX
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
Liberecký krajLiberecký kraj
06 4 1.46 OOOXXX
8 Jan ŠkarbanJan Škarban
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 3 1.46 OXOXXOXXX
9 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 1.41 OOXXX
10 Petr JordánPetr Jordán
Středočeský krajStředočeský kraj
06 2 1.41 OXXOXXX
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.481.531.58 Body
1= Klára KlementováKlára Klementová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 9 1.58 q --OOO
1= Karolína ChýlováKarolína Chýlová
Ústecký krajÚstecký kraj
05 10 1.58 q --OOO
1= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 8 1.58 q --OOO
1= Anna PátkováAnna Pátková
Středočeský krajStředočeský kraj
05 5 1.58 q --OOO
5= Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 6 1.58 q -OOOXO
5= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 7 1.58 q -OOOXO
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 4 SB 1.58 q -OOOXXO
8 Lenka BurešováLenka Burešová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
05 2 =SB 1.53 OOOOXXX
9 Tereza HanákováTereza Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
04 3 1.48 OXXOOXXX
10 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
VysočinaVysočina
04 1 SB 1.43 OXOXXX
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.481.531.58 Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 8 1.58 q --OOO
2= Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 6 1.58 q -OOOXO
2= Alena LevkováAlena Levková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 7 1.58 q -OOOXO
4= Klára ToováKlára Toová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 9 1.58 q --OOXXO
4= Petra ChalupováPetra Chalupová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 3 SB 1.58 q --OOXXO
6 Anna SobotováAnna Sobotová
VysočinaVysočina
05 4 1.53 -OOXXOXXX
7 Tereza ProuzováTereza Prouzová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 5 1.53 OOXOXXOXXX
8 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
05 2 1.48 OOOXXX
9 Marina KollárováMarina Kollárová
PrahaPraha
04 1 SB 1.48 OXOOXXX
10 Sára AndrlováSára Andrlová
Pardubický krajPardubický kraj
04 10 1.43 XXOOXXX
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.481.531.571.601.631.661.681.70 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
Ústecký krajÚstecký kraj
05 4 SB 1.68 -OOOOOOOXXX
2 Klára KlementováKlára Klementová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 6 SB 1.66 OOOOOXOOXXX
3 Klára ToováKlára Toová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 12 1.63 -OXOOXOXOXXX
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 5 1.63 -OOOXOXXOXXX
5 Alena LevkováAlena Levková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 7 1.60 -OOOOXXX
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 8 1.60 -OOOXOXXX
7 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 10 1.57 OXOOOXXX
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1 1.57 -XOOXOXXX
9= Petra ChalupováPetra Chalupová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 3 1.57 -XOOXXOXXX
9= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 2 1.57 -XOOXXOXXX
11 Anna PátkováAnna Pátková
Středočeský krajStředočeský kraj
05 9 1.53 -OOXXX
12 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 11 1.53 OOXOXXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.481.531.561.591.611.65 Body
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Středočeský krajStředočeský kraj
06 14 1.61 OOOOXOOXOXXX
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 10 SB 1.56 XOOOXOOXXX
3 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 11 SB 1.56 XOOXOOXXOXXX
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 7 1.53 OOOOXXX
5 Tereza LieblováTereza Lieblová
Zlínský krajZlínský kraj
06 8 SB 1.53 OOOXOXXX
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 5 1.53 O-XOXOXXX
7 Lucie ŽarikováLucie Žariková
PrahaPraha
06 13 1.48 OOOXXX
8 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
Pardubický krajPardubický kraj
07 4 1.48 XOOOXXX
9 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 12 1.48 OOXXOXXX
10= Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 9 1.43 OOXXX
10= Sabina SvobodováSabina Svobodová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 3 1.43 OOXXX
12 Renata LáníkováRenata Láníková
VysočinaVysočina
06 2 =SB 1.43 OXOXXX
13 Adéla ChválováAdéla Chválová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 1.43 XOXXOXXX
14 Karolína JuránkováKarolína Juránková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 1 1.38 OXXX
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.331.381.431.48 Body
1 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 11 1.48 q OOOO
2= Lucie ŽarikováLucie Žariková
PrahaPraha
06 8 1.48 q OOOXO
2= Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 9 1.48 q OOOXO
2= Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 10 1.48 q OOOXO
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 6 1.43 q OOOXXX
6 Renata LáníkováRenata Láníková
VysočinaVysočina
06 3 =SB 1.43 q XOXOXOXXX
7 Anna SvobodováAnna Svobodová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 5 1.38 XOOXXX
8 Nikola MusilováNikola Musilová
VysočinaVysočina
06 7 1.33 OXXX
9 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
Středočeský krajStředočeský kraj
06 4 1.33 XOXXX
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 2 NM
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.331.381.431.48 Body
1= Tereza LieblováTereza Lieblová
Zlínský krajZlínský kraj
06 7 1.48 q OOOO
1= Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 9 1.48 q OOOO
3= Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 1.48 q OOOXO
3= Barbora KubánkováBarbora Kubánková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 10 1.48 q OOOXO
5 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 8 1.48 q OOXOXO
6 Adéla ChválováAdéla Chválová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 5 1.48 q OXOOXXO
7 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
Pardubický krajPardubický kraj
07 6 1.43 q OXXOOXXX
8 Karolína JuránkováKarolína Juránková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 3 1.43 q OXOXOXXX
9 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 1 1.38 OXOXXX
10 Alena LískovcováAlena Lískovcová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 2 1.33 OXXX
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 4 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
PrahaPraha
04 10 SB 6.68 +0.7 m/s Q 6.16-1.16.22-0.76.68+0.76.68
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
Liberecký krajLiberecký kraj
04 5 SB 6.61 -1.1 m/s Q 6.30-0.26.61-1.1-6.61
3 Pavel HalátekPavel Halátek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 11 6.35 -1.9 m/s Q 6.35-1.9-6.35
4 Roman PrincRoman Princ
Liberecký krajLiberecký kraj
04 4 SB 5.96 -0.9 m/s q 5.96-0.9X5.92-1.75.96
5 Tomáš KozaTomáš Koza
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 9 5.95 -0.5 m/s q 5.94+0.65.72-0.75.95-0.55.95
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček
VysočinaVysočina
04 8 5.91 +1.0 m/s 5.74-0.35.71-1.85.91+1.05.91
7 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
Ústecký krajÚstecký kraj
04 2 SB 5.78 +0.8 m/s 5.47-2.35.78+0.85.63-0.15.78
8 Jan MichutJan Michut
Pardubický krajPardubický kraj
04 6 5.74 -0.8 m/s 5.20-0.55.64-0.25.74-0.85.74
9 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 3 5.67 -1.0 m/s 5.67-1.05.00-2.65.45-1.85.67
10 Jakub PeterkaJakub Peterka
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 7 5.55 -3.1 m/s X5.55-3.15.01+0.25.55
11 Antonín VrbaAntonín Vrba
Karlovarský krajKarlovarský kraj
05 1 SB 5.38 -2.0 m/s 5.30-1.05.38-2.0X5.38
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 5 SB 6.49 -0.4 m/s Q 6.29-1.56.00-0.66.49-0.46.49
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Pardubický krajPardubický kraj
04 6 SB 6.40 -1.6 m/s Q 5.96-0.76.09+0.46.40-1.66.40
3 Petr SedlářPetr Sedlář
Zlínský krajZlínský kraj
04 10 6.33 +0.6 m/s Q 6.33+0.6--6.33
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 8 6.27 -2.1 m/s q 5.47-2.16.27-2.15.50-1.46.27
5 Jiří BruhaJiří Bruha
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 7 6.23 -0.6 m/s q 6.23-0.65.61-0.4X6.23
6 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
PrahaPraha
04 9 6.01 -0.1 m/s q 6.01-0.1X5.89-0.26.01
7 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 4 SB 5.99 -1.0 m/s q 5.99-1.05.88-0.75.66-1.55.99
8 Jan KořénekJan Kořének
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 2 PB 5.77 -1.7 m/s 5.70-3.35.77-1.75.63-1.35.77
9 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1 5.62 +0.1 m/s 5.45+0.15.62+0.15.34-1.05.62
Šimon PekařŠimon Pekař
Zlínský krajZlínský kraj
05 3 NM
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
Liberecký krajLiberecký kraj
04 11 SB 6.76 +0.1 m/s 6.45-1.6X-1.96.76+0.16.76X+2.36.67-0.46.72-1.1
2 Pavel HalátekPavel Halátek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 8 6.73 +0.9 m/s 6.63+1.4X+0.7X+3.96.636.73+0.96.48-1.0X+1.0
3 Petr SedlářPetr Sedlář
Zlínský krajZlínský kraj
04 7 SB 6.69 +0.8 m/s 6.52+0.46.69+0.86.46+3.46.696.53+1.86.45-2.96.56-0.5
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 6 SB 6.57 +2.0 m/s 6.07+0.66.24+1.36.55+2.86.556.57+2.06.43-1.16.56-0.3
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
PrahaPraha
04 12 6.54 +1.4 m/s 6.17+2.06.11+0.16.27-0.56.276.39-1.06.54+1.46.16-2.3
6 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
PrahaPraha
04 4 SB 6.44 +1.7 m/s X+0.8X+2.46.44+1.76.446.16+1.66.19-1.56.03+0.6
7 Jiří BruhaJiří Bruha
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 5 6.36 +2.3 m/s 6.13 +0.8 m/s 6.36+2.36.05+0.7X-1.26.366.03+1.75.72-2.66.13+0.8
8 Martin KvapilMartin Kvapil
Pardubický krajPardubický kraj
04 9 6.32 +1.6 m/s 6.32+2.0X+2.06.32+1.66.325.94-0.26.12-3.7X+0.4
9 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 3 6.12 +2.4 m/s 4.22+4.26.12+2.46.02+2.16.12
10 Tomáš KozaTomáš Koza
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1 6.01 +1.3 m/s 6.01+3.0X+3.16.01+1.36.01
11 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 10 5.69 -2.0 m/s 4.01+1.2X+1.15.69-2.05.69
Roman PrincRoman Princ
Liberecký krajLiberecký kraj
04 2 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 13 5.64 +2.3 m/s Q 5.06 +2.0 m/s 4.98+1.45.06+2.05.64+2.35.64
2 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Zlínský krajZlínský kraj
06 12 5.24 +2.2 m/s Q - 5.24+2.2--5.24
3 Jan HraběJan Hrabě
Ústecký krajÚstecký kraj
06 9 5.07 +1.7 m/s q 5.07+1.74.40+0.44.62-1.35.07
4 David BárdošDavid Bárdoš
Ústecký krajÚstecký kraj
06 8 5.04 +2.7 m/s q 4.64 -1.4 m/s 5.04+2.74.29-0.54.64-1.45.04
5 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 10 5.00 +0.2 m/s q 4.96+0.75.00+0.24.82-0.25.00
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 2 5.00 +3.5 m/s q 5.00+3.5XX5.00
7 Filip HejnaFilip Hejna
Liberecký krajLiberecký kraj
06 7 4.98 +2.2 m/s 4.86 -0.4 m/s 4.98+2.24.86-0.44.85-0.14.98
8 Lukáš MarešLukáš Mareš
PrahaPraha
07 6 SB 4.87 +1.9 m/s 4.87+1.94.61-0.24.49+0.54.87
9 Matěj CulkaMatěj Culka
Pardubický krajPardubický kraj
06 11 4.72 -0.4 m/s 4.72-0.44.39-0.43.19+0.44.72
10 Filip ZápařkaFilip Zápařka
VysočinaVysočina
06 4 4.67 +1.6 m/s 4.67+1.64.48+1.9X4.67
11 Adam VelechovskýAdam Velechovský
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 3 4.58 +2.0 m/s 4.58+2.04.30+0.94.13+0.54.58
12 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
VysočinaVysočina
06 1 4.30 +3.0 m/s 4.16 +1.3 m/s 4.30+3.03.91+1.44.16+1.34.30
13 Oliver VeselýOliver Veselý
Plzeňský krajPlzeňský kraj
07 5 4.27 +0.4 m/s X4.27+0.44.17-2.14.27
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
PrahaPraha
06 13 5.44 Q 5.44+2.1--5.44
2 František SochaFrantišek Socha
Pardubický krajPardubický kraj
06 12 SB 5.40 +1.0 m/s Q 5.40+1.0--5.40
3 Lukáš HornaLukáš Horna
Liberecký krajLiberecký kraj
06 11 5.24 +2.1 m/s Q - 5.24+2.1--5.24
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Středočeský krajStředočeský kraj
06 9 5.22 +4.5 m/s Q - 5.22+4.5--5.22
5 Oliver SoukupOliver Soukup
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 8 5.15 +3.0 m/s q 4.58 +1.8 m/s 5.15+3.04.58+1.84.53+0.25.15
6 Filip BöhmFilip Böhm
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 4 5.03 +2.8 m/s q 5.02 +1.7 m/s 5.03+2.8X5.02+1.75.03
7 Tomáš PašekTomáš Pašek
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 3 4.92 +2.7 m/s 4.87 +1.1 m/s X4.92+2.74.87+1.14.92
8 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Zlínský krajZlínský kraj
06 6 4.83 +1.4 m/s 4.65+4.24.83+1.44.33-0.64.83
9 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 1 SB 4.82 +0.6 m/s 4.82+2.44.82+0.64.78+0.34.82
10 David HastíkDavid Hastík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 5 4.75 -0.5 m/s 4.69+3.64.43+0.44.75-0.54.75
11 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 2 4.33 +1.4 m/s X4.33+1.44.27-0.64.33
Michal RadaMichal Rada
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 7 DNS
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 10 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky