výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.68 Q
2 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 09.44 q
3 370 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 09.80
4 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 09.90
5 316 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 10.12
6 554 Jan BílekJan Bílek 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 10.32
124 Michal RadaMichal Rada 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 09.04 Q
2 302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 09.51 q
3 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.59 q
4 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.94
5 173 Jan SeveraJan Severa 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 PB 10.00
6 624 Jan ResslerJan Ressler 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 10.26
7 472 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 09.10 Q
2 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 4 09.27 q
3 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 09.36 q
4 11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 PrahaPraha 6 SB 09.83
5 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 10.27
6 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 10.47
7 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 10.59
8 257 Adam CísařAdam Císař 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 10.60
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.68 Q
2 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 09.04 Q
3 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 09.10 Q
4 31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 4 09.27 q
5 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 09.36 q
6 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 09.44 q
7 302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 09.51 q
8 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.59 q
9 370 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 09.80
10 11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 PrahaPraha 6 SB 09.83
11 371 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 09.90
12 607 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.94
13 173 Jan SeveraJan Severa 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 PB 10.00
14 316 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 10.12
15 624 Jan ResslerJan Ressler 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 10.26
16 109 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 10.27
17 472 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.32
18 554 Jan BílekJan Bílek 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 10.32
19 421 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 10.47
20 274 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 10.59
21 257 Adam CísařAdam Císař 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 10.60
124 Michal RadaMichal Rada 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:10) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 532 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 08.67
2 522 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.11
3 424 František SochaFrantišek Socha 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 09.11
4 51 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 7 SB 09.22
5 74 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 8 SB 09.42
6 157 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 09.44
302 Filip HejnaFilip Hejna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 DNF
31 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 SB 09.55 Q
2 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 3 09.89 q
3 167 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 09.93
4 59 Karolína LackováKarolína Lacková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.11
5 514 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 10.19
6 481 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 10.24
7 214 Lucie MaškováLucie Mašková 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 11.47
120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 DQ 168.7a
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 4 09.73 Q
2 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 SB 09.88 q
3 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.92 q
4 71 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.08
5 314 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 10.12
6 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 10.39
7 567 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 10.51
8 374 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 10.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 09.68 Q
2 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 09.75 q
3 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 09.88 q
4 105 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 10.16
5 551 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 SB 10.19
6 317 Veronika MarkováVeronika Marková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 PB 10.20
7 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 1 SB 10.22
8 213 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 10.54
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 SB 09.55 Q
2 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 09.68 Q
3 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 4 09.73 Q
4 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 09.75 q
5 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 09.88 q
6 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 SB 09.88 q
7 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 3 09.89 q
8 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 09.92 q
9 167 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 09.93
10 71 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.08
11 59 Karolína LackováKarolína Lacková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.11
12 314 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 10.12
13 105 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 10.16
14 551 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 SB 10.19
15 514 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 10.19
16 317 Veronika MarkováVeronika Marková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 PB 10.20
17 261 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 1 SB 10.22
18 481 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 10.24
19 678 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 10.39
20 567 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 10.51
21 213 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 10.54
22 374 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 10.80
23 214 Lucie MaškováLucie Mašková 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 11.47
120 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 DQ 168.7a

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 09.45
2 20 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PrahaPraha 4 09.48
3 608 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 6 09.53
4 30 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 3 09.63
5 520 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 09.81
6 627 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 10.13
7 253 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 11.51
8 653 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 1 13.08
Celkem 8 závodníků