výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:10) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.95 Q 0.136
2 238 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.26 Q 0.130
3 42 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.27 0.145
4 512 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.31 0.176
5 913 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.45 0.140
6 486 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.45 0.167
7 349 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.76 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:10) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 807 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.75 Q 0.126
2 482 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.90 Q 0.153
3 236 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.10 q 0.180
4 9 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.23 0.148
5 1000 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.27 0.168
6 57 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 11.36 0.160
7 343 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.40 0.150
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 835 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 PB 10.98 Q 0.155
2 379 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.06 Q 0.134
3 647 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.06 q 0.163
4 2 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.37 0.143
5 964 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.43 0.169
6 1006 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 11.68 0.212
1007 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:20) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 10.43 0.139
2 807 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.72 0.140
3 482 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 10.81 0.179
4 647 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 10.93 0.133
5 238 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.98 0.122
6 236 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.03 0.189
7 379 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.06 0.146
835 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 DNF 0.162
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 983 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.27 Q 0.161
2 244 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.37 Q 0.161
3 815 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.52 Q 0.162
4 610 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.55 0.159
5 791 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.64 0.170
6 669 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.75 0.154
837 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 675 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.00 Q 0.143
2 126 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.14 Q 0.199
3 839 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.25 Q 0.149
4 704 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.34 q 0.110
5 716 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 11.47 0.117
6 523 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.53 0.140
7 814 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.60 0.150
8 1008 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 11.69 0.148
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.93 Q 0.165
2 130 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.09 Q 0.167
3 705 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.34 Q 0.158
4 816 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.36 q 0.138
5 497 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.43 q 0.165
6 567 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.51 0.140
7 350 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.53 0.228
722 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.10 Q 0.151
2 470 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 11.30 Q 0.197
3 444 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.34 Q 0.168
4 608 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.40 q 0.183
5 871 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.47 0.150
6 3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.54 0.154
7 81 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.80 0.190
8 1059 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 11.81 0.172
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (pá, 28.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.01 Q 0.170
2 839 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.17 Q 0.152
3 130 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.25 Q 0.171
4 983 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.26 0.155
5 704 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.44 0.138
6 244 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.44 0.154
7 497 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.57 0.119
8 815 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.62 0.128
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 10.86 Q 0.150
2 675 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.98 Q 0.137
3 470 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 11.07 Q 0.199
4 126 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.17 q 0.201
5 444 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 =PB 11.25 q 0.144
6 705 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.31 0.179
7 608 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.39 0.182
8 816 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.42 0.122
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:10) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 675 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.97 0.153
2 277 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.00 0.162
3 396 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.07 0.142
4 126 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.26 0.198
5 470 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 7 11.31 0.175
6 839 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.33 0.149
7 444 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.37 0.165
8 130 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.40 0.163
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 730 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.83 0.180
2 248 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 =PB 11.84 0.159
3 973 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.97 0.133
4 972 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.03 0.314
5 974 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 12.08 0.162
6 300 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.11 0.167
7 213 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 12.26 0.207
8 548 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.36 0.155
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 11:55) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 248 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.03 Q 0.158
2 974 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.12 Q 0.151
3 213 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 12.22 q 0.181
4 177 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 12.66 0.173
5 468 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 12.67 0.217
6 305 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.80 0.181
7 551 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.84 0.288
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 11:55) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 730 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.85 Q 0.179
2 972 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 Q 0.363
3 300 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 12.08 q 0.182
4 765 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 12.58 0.171
5 411 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.73 0.199
6 113 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 12.75 0.171
7 928 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 12.76 0.173
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 11:55) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 973 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.02 Q 0.128
2 548 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.27 Q 0.135
3 115 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 =PB 12.28 0.131
4 114 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 12.37 0.182
5 413 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 12.43 0.187
6 940 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 SB 12.62 0.198
7 758 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.15 0.196
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 364 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.17 Q 0.225
2 735 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.32 Q 0.146
3 222 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 12.36 Q 0.201
4 138 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.72 q 0.197
5 261 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 12.74 0.165
6 394 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.79 0.129
7 309 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.93 0.195
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 366 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.15 Q 0.362
2 901 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.21 Q 0.203
3 246 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.25 Q 0.170
4 691 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.55 q 0.182
5 543 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.57 q 0.173
6 80 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 12.77 0.189
7 202 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.85 0.243
8 313 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 13.01 0.226
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 733 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.32 Q 0.179
2 830 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.43 Q 0.174
3 623 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.44 Q 0.156
4 527 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.78 0.176
5 960 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.00 0.134
6 582 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.08 0.196
7 402 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.30 0.180
8 968 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.36 0.228
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 829 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.35 Q 0.197
2 421 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 12.49 Q 0.152
3 643 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 12.56 Q 0.173
4 433 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.67 q 0.157
5 967 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.90 0.358
6 465 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.93 0.190
7 110 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.15 0.188
8 671 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 13.16 0.222
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (pá, 28.6.2019 - 16:20) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 366 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.19 Q 0.277
2 829 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.24 Q 0.192
3 643 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 12.29 Q 0.180
4 901 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.43 0.204
5 246 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.49 0.108
6 433 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.64 0.155
7 691 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.72 0.153
8 421 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.73 0.145
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 364 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.98 Q 0.170
2 733 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 12.00 Q 0.168
3 735 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 12.27 Q 0.162
4 623 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 12.29 q 0.137
5 222 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 7 12.33 q 0.262
6 830 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.46 0.160
7 543 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 12.66 0.157
8 138 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.82 0.180
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 13:50) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 733 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.79 0.170
2 364 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.93 0.178
3 366 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.99 0.161
4 829 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99 0.192
5 735 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.04 0.150
6 643 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 12.06 0.177
7 623 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.23 0.152
8 222 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 12.37 0.187
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 715 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.94 Q 0.156
2 482 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.46 Q 0.260
3 286 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.80 0.226
4 379 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.88 0.171
5 282 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.10 0.182
6 1012 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.10 0.200
7 512 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.18 0.160
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 655 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.19 Q 0.170
2 14 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.27 Q 0.182
3 807 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.44 q 0.168
4 236 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.75 q 0.196
5 964 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 23.20 0.196
6 786 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.23 0.160
886 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -3.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.32 Q 0.141
2 485 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.58 Q 0.122
3 238 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.98 0.152
4 785 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.26 0.171
5 679 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.39 0.149
6 42 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.41 0.155
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:10) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.35 0.149
2 655 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.53 0.158
3 715 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.54 0.142
4 485 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.29 0.124
5 14 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.36 0.194
6 482 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.60 0.258
7 807 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.60 0.152
8 236 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.68 0.208
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 30.6.2019 - 11:25) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.47 Q 0.170
2 470 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.97 Q 0.235
3 843 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.11 Q 0.180
4 126 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.17 0.177
5 244 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.46 0.164
6 444 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 23.71 0.180
7 472 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 24.11 0.338
716 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (ne, 30.6.2019 - 11:26) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.40 Q 0.150
2 346 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.62 Q 0.201
3 723 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.68 Q 0.234
4 429 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.71 q 0.135
5 985 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 23.09 q 0.179
6 839 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.26 0.192
7 871 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.56 0.163
8 705 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.68 0.329
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.23 Q 0.148
2 723 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 22.48 Q 0.239
3 244 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.56 Q 0.198
4 126 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.73 q 0.228
5 716 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 23.24 q 0.147
6 791 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.31 0.189
7 567 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.44 0.158
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 429 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.29 Q 0.141
2 470 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.30 Q 0.205
3 839 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.65 Q 0.173
4 705 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.00 q 0.173
5 871 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.16 q 0.207
6 384 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.09 0.222
130 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF 0.335
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 843 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.63 Q 0.193
2 472 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 22.97 Q 0.175
3 444 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.11 Q 0.191
4 3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.55 0.186
5 406 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 23.57 0.201
6 1013 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 24.06 0.148
744 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
275 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 22.05 Q 0.175
2 346 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.30 Q 0.192
3 985 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 22.62 Q 0.184
4 523 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.36 0.168
5 497 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 23.65 0.160
675 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.185
85 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:00) official Vítr: -4.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.38 0.132
2 72 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.41 0.180
3 723 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.64 0.224
4 470 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.73 0.225
5 429 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.86 0.132
6 346 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.88 0.169
7 985 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 23.16 0.169
8 843 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.17 0.196
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 730 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.04 Q 0.410
2 300 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.58 Q 0.437
3 468 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.09 0.227
4 113 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.35 0.178
5 928 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.74 0.199
6 765 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 27.67 0.217
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 248 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.77 Q 0.145
2 548 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 25.53 Q 0.347
3 259 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.65 q 0.169
4 304 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.02 0.218
5 114 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.32 0.226
6 552 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 26.69 0.196
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 974 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.56 Q 0.203
2 115 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.72 Q 0.165
3 307 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.86 q 0.413
4 413 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.05 0.172
5 747 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 26.45 0.177
297 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:50) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 248 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 24.19 0.171
2 730 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.41 0.222
3 974 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 25.14 0.219
4 300 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 25.25 0.178
5 548 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 25.48 0.124
6 307 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 25.73 0.149
7 115 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 25.86 0.172
259 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:40) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 733 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.40 0.154
2 495 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.92 0.332
3 364 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.38 0.197
4 146 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 25.41 0.282
5 901 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 25.71 0.223
6 623 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.74 0.265
7 222 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 25.86 0.326
8 433 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.00 0.185
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 495 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70 Q 0.348
2 146 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 25.15 Q 0.264
3 830 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.71 Q 0.284
4 692 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.09 0.174
5 960 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 26.44 0.136
6 261 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.51 0.163
252 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF 0.212
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 733 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.06 Q 0.170
2 36 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.29 Q 0.234
3 969 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.44 Q 0.209
4 578 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 26.11 0.215
5 576 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 26.30 0.214
6 465 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 26.32 0.225
643 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 364 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.81 Q 0.186
2 222 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 SB 24.91 Q 0.317
3 623 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 25.08 Q 0.167
4 199 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.53 q 0.195
5 421 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 25.72 q 0.168
6 989 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 26.20 0.216
7 309 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.46 0.205
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 901 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.22 Q 0.242
2 246 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.30 Q 0.171
3 946 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.36 Q 0.189
4 433 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.56 q 0.180
5 527 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.93 q 0.165
6 138 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.33 0.189
7 313 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 26.53 0.206
8 270 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 26.83 0.239
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 30.6.2019 - 11:00) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 495 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.13 Q 0.345
2 623 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 25.59 Q 0.205
3 222 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 25.68 Q 0.278
4 901 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.90 q 0.251
5 830 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.30 0.232
6 199 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.50 0.190
7 527 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.54 0.158
246 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (ne, 30.6.2019 - 11:01) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 733 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.35 Q 0.193
2 364 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.46 Q 0.167
3 146 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.67 Q 0.280
4 433 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 25.87 q 0.177
5 969 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.00 0.221
6 36 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.20 0.301
7 421 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 26.21 0.161
946 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.35 Q 0.160
2 484 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.73 Q 0.198
3 586 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 49.86 0.323
4 282 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.99 0.179
5 943 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 51.31 0.184
6 682 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 51.79 0.236
7 83 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.64 0.181
8 1021 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.94 0.179
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 572 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 49.04 Q 0.152
2 473 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 49.31 Q 0.175
3 217 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 49.61 q 0.233
4 397 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 50.47 0.212
5 228 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 50.64 0.180
6 546 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 SB 51.23 0.227
7 160 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 51.74 0.256
8 962 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.36 0.182
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 925 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 49.00 Q 0.166
2 151 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 49.26 Q 0.192
3 286 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.85 q 0.233
4 547 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 50.12 0.217
5 679 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.38 0.213
6 808 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 51.06 0.221
7 17 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 51.75 0.168
520 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 47.58 0.158
2 572 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 48.41 0.162
3 151 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 48.77 0.225
4 925 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.18 0.197
5 473 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 49.26 0.172
6 286 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.60 0.196
7 217 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 49.67 0.193
8 484 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 49.86 0.238
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 999 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.14 0.158
2 952 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.39 0.202
3 106 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 50.19 0.145
4 356 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 50.52 0.179
5 615 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.03 0.227
6 406 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 51.57 0.182
7 684 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 51.76 0.315
8 996 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 52.66 0.309
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 999 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.80 Q 0.171
2 742 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.63 0.200
3 888 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 52.01 0.194
4 235 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 52.09 0.212
5 506 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 52.31 0.285
6 743 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 52.87 0.177
7 372 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 53.39 0.219
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 952 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 50.92 Q 0.199
2 406 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.08 q 0.207
3 996 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.55 q 0.189
4 815 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.36 0.228
5 384 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 52.50 0.234
6 215 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 52.65 0.277
7 41 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 53.41 0.212
8 262 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 54.10 0.190
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 356 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 50.54 Q 0.173
2 106 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.74 q 0.164
3 219 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 6 PB 51.57 0.257
4 405 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.20 0.347
5 265 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 53.13 0.314
6 170 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 53.81 0.174
915 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 615 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.98 Q 0.190
2 684 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.56 q 0.149
3 865 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 52.33 0.240
4 124 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 53.63 0.194
5 84 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.81 0.176
6 19 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 54.01 0.395
7 1022 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 54.07 0.424
277 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF 0.198
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 190 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 55.70 Q 0.174
2 500 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 57.59 Q 0.335
3 44 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.21 q 0.401
4 329 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 58.75 0.159
5 552 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 59.45 0.413
6 383 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 59.89 0.245
7 732 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 61.23 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 736 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.75 Q 0.240
2 553 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 58.06 Q 0.609
3 382 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 58.45 q 0.290
4 96 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.19 0.174
5 975 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 60.35 0.426
6 60 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 64.00 0.189
341 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 957 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.45 Q 0.393
2 220 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 57.77 Q 0.460
3 304 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 58.54 0.355
4 47 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.40 0.334
5 489 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.58 0.336
6 729 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 62.44 0.439
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 736 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 55.50 0.195
2 220 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 PB 55.75 0.191
3 190 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.08 0.355
4 957 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 56.47 0.183
5 553 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 57.57 0.188
6 500 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 57.75 0.416
7 44 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 58.18 0.225
382 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 737 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 56.99 0.358
2 141 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 57.11 0.338
3 210 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 57.24 0.387
4 988 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 58.29 0.228
5 798 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 58.81 0.176
6 897 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 59.11 0.168
7 959 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 60.14 0.195
637 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 737 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 57.26 Q 0.297
2 141 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 58.16 q 0.380
3 637 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.28 q 0.144
4 851 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 59.85 0.276
5 576 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.30 0.469
6 949 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 61.38 0.206
7 419 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 61.42 0.167
8 1057 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 64.82 0.302
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 210 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 57.87 Q 0.338
2 798 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 58.71 q 0.204
3 381 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.05 0.213
4 184 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 7 PB 60.84 0.135
5 670 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 60.86 0.234
6 29 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 61.35 0.284
7 1058 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 61.58 0.286
8 321 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 61.88 0.211
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 959 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 58.99 Q 0.213
2 897 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 59.01 q 0.355
3 493 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 59.61 0.231
4 989 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 60.07 0.209
5 894 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 61.40 0.393
6 1056 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 61.63 0.169
7 249 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 61.99 0.152
8 970 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 62.25 0.201
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 988 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.24 Q 0.191
2 45 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 59.54 0.434
3 340 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.66 0.177
4 793 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 61.67 0.201
5 270 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 62.09 0.241
695 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.138
509 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNF 0.204
1023 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 995 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.66 Q
2 768 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 1:55.28 Q
3 337 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 1:56.34 q
4 83 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 1:58.99
5 721 Adam KolářAdam Kolář 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 1:59.72
6 775 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:00.74
7 460 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:04.58
231 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 56 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:55.62 Q
2 38 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:56.05 Q
3 682 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.14
4 599 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 1:57.57
5 998 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 1:58.41
6 331 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 1:59.10
7 318 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:03.22
8 1028 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 461 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.23 Q
2 887 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.53 Q
3 981 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:56.77 q
4 740 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 1:58.99
5 330 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 2:00.44
6 539 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:00.82
7 1002 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:02.18
8 520 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:02.40
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 995 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.52
2 768 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 PB 1:53.68
3 56 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:54.05
4 887 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 1:54.40
5 38 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:56.18
6 337 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 1:56.31
7 981 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.08
461 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 774 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.32 Q
2 702 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:58.87 Q
3 680 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:59.23 q
4 319 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:01.46
5 848 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:02.56
6 215 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:03.47
7 616 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.85
8 611 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:05.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 70 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:58.37 Q
2 280 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.92 Q
3 668 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:59.85
4 597 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:00.00
5 170 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 2:01.91
6 681 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:02.38
7 229 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:07.92
8 598 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 388 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.09 Q
2 263 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:59.17 Q
3 424 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 1:59.83 q
4 274 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.06
5 649 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:01.82
6 699 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 2:03.39
7 147 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:05.19
265 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 774 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:55.80
2 388 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 1:56.00
3 70 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:56.58
4 263 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:57.32
5 702 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 1:57.82
6 280 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.61
7 424 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 1:58.67
8 680 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:02.80
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 545 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:15.94 Q
2 380 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:16.08 Q
3 638 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:17.76 Q
4 420 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 2:18.92 q
5 94 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:19.19 q
6 412 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:20.58
7 35 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:22.19
8 919 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 SB 2:28.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 64 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:18.49 Q
2 260 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.91 Q
3 98 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:19.63 Q
4 97 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.49
5 501 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:22.39
6 875 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:22.67
7 60 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 PB 2:24.60
8 212 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:26.03
9 542 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:31.65
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 64 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:10.73
2 545 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:12.20
3 380 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:13.86
4 260 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:15.28
5 420 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:20.60
6 638 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:20.78
7 98 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:21.37
8 94 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:22.31
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 271 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 2:12.04
2 549 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 2:16.39
3 509 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.65
4 695 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:22.52
5 99 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:22.58
6 321 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:22.67
7 291 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:23.83
8 938 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:24.47
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 271 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:16.13 Q
2 509 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 2:18.86 Q
3 99 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:19.35 q
4 781 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:24.74
5 187 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:25.34
6 257 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:25.45
7 771 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 SB 2:28.57
8 75 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:30.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 549 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:19.80 Q
2 938 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:20.78 Q
3 291 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:22.07 q
4 880 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:22.42
5 783 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:24.19
6 184 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 3 2:25.39
7 537 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:27.69
8 137 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:29.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 321 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:21.84 Q
2 695 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:21.95 Q
3 883 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:22.76
4 308 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:25.25
5 419 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 2:25.78
6 896 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.98
7 639 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:26.05
8 393 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:26.47
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 995 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:59.56
2 764 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 4:01.03
3 603 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:01.57
4 560 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 4:02.62
5 89 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:03.15
6 318 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 SB 4:08.36
7 408 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:08.61
8 540 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:09.32
9 315 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 PB 4:09.58
10 739 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:11.78
11 992 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 PB 4:18.10
12 92 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 PB 4:22.08
13 708 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 4:25.23
14 666 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13 4:32.12
Celkem 14 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 961 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:04.33
2 656 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:07.12
3 334 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 4:08.84
4 347 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 4:10.93
5 143 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 4:11.38
6 180 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 4:11.94
7 710 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:15.41
8 454 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 PB 4:17.98
9 648 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 PB 4:18.70
10 566 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 13 PB 4:18.91
11 455 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:19.48
12 39 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 PB 4:19.53
13 223 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 PB 4:21.01
14 984 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 4:21.05
15 667 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 4:21.69
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 189 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:36.05
2 507 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 PB 4:37.22
3 188 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:39.91
4 556 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 PB 4:40.63
5 98 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 PB 4:41.41
6 386 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11 PB 4:43.19
7 966 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 SB 4:44.33
8 532 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 SB 4:46.86
9 365 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 SB 4:48.03
10 718 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 14 4:50.59
11 97 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 SB 4:51.75
12 76 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:54.57
13 977 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 5:00.59
14 136 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 5:06.81
15 659 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:16.12
77 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 930 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:43.42
2 216 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 4:50.83
3 414 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 4:54.87
4 538 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 4:59.22
5 579 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 PB 4:59.56
6 711 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 PB 4:59.73
7 662 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 PB 5:00.56
8 266 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 5:04.40
9 254 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 PB 5:06.12
10 436 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 PB 5:06.26
11 712 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 PB 5:08.85
12 401 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 PB 5:10.62
13 660 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 5:12.30
14 247 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 5:17.99
15 490 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17 5:19.11
16 1054 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:35.31
641 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 17 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 961 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18 PB 08:55.23
2 132 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08:56.45
3 162 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19 PB 08:58.68
4 148 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09:00.29
5 334 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 09:06.66
6 404 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09:15.61
7 776 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09:17.15
8 427 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 09:23.86
9 648 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 PB 09:30.66
10 430 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09:31.55
11 656 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 SB 09:34.05
12 847 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09:36.57
13 707 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 09:38.83
14 442 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 09:43.87
15 443 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 09:46.72
16 454 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 09:56.91
17 1017 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15 10:01.78
955 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 DQ 163.3b
645 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 DNF
667 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 DNS
Celkem 20 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 507 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 NL 09:45.77
2 197 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 09:57.58
3 966 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 10:00.97
4 555 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 10:05.85
5 189 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 10:11.66
6 182 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 7 PB 10:12.40
7 188 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 10:29.45
8 77 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 10:30.70
9 718 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 16 10:44.56
10 971 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 10:58.16
11 35 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 PB 11:00.80
12 203 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 PB 11:09.91
386 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 14 DNF
556 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 15 DNS
659 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 DNS
508 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 216 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 11:01.45
2 112 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 15 11:07.42
3 414 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11:13.96
4 711 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 11:14.58
5 879 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 PB 11:15.75
6 662 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11:19.52
7 1005 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11:21.38
8 254 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 11:22.60
9 490 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11:24.93
10 712 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 11:26.64
11 660 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 PB 11:36.44
12 876 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 PB 11:52.11
13 510 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 12:01.40
14 100 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 PB 12:13.26
15 323 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 12:41.79
Celkem 15 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 683 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NL 15:00.07
2 811 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 15:07.42
3 1004 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 15:26.16
4 590 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15:29.97
5 1003 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 15:38.83
6 777 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 15:50.12
7 956 Borek PožárBorek Požár 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 15:50.38
8 457 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 15:55.91
9 687 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 16:19.23
10 15 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 16:27.98
11 125 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 PB 16:42.70
12 344 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 17:13.44
914 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 DNF
609 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 DNF
563 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 9 DNF
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 297 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.88 Q 0.198
2 413 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.41 Q 0.179
3 172 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 14.48 q 0.160
4 204 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.12 0.120
5 528 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.21 0.219
6 145 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 SB 15.24 0.307
7 111 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.57 0.159
8 294 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.16 0.220
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 416 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.95 Q 0.180
2 629 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.23 Q 0.177
3 259 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 14.61 q 0.189
4 958 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.96 0.187
5 902 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.04 0.161
6 747 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 15.69 0.291
7 301 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.79 0.392
765 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DNF 0.224
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 976 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.72 Q 0.292
2 213 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 14.03 Q 0.184
3 541 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 15.11 0.226
4 26 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.47 0.196
5 417 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 15.59 0.180
6 205 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 15.67 0.162
7 663 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.12 0.161
761 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 416 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 MR 13.54 0.155
2 976 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.69 0.138
3 297 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.74 0.145
4 213 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 13.96 0.174
5 629 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 14.05 0.143
6 172 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 14.42 0.148
7 413 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 14.45 0.147
8 259 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.69 0.176
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (so, 29.6.2019 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 658 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.06 Q 0.178
2 737 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.31 Q 0.239
3 692 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.36 Q 0.152
4 731 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.43 q 0.163
5 824 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.61 0.205
6 504 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 15.06 0.160
7 689 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.51 0.171
8 400 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 15.93 0.192
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 29.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 252 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 13.72 Q 0.156
2 530 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.13 Q 0.186
3 390 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 14.35 Q 0.178
4 594 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.41 q 0.218
5 893 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.65 0.154
6 261 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.88 0.176
7 296 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 15.03 0.135
199 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 DNF 0.200
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 658 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 13.68 0.153
2 252 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.80 0.180
3 737 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 14.08 0.382
4 692 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.37 0.149
5 390 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 14.51 0.168
6 731 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.52 0.144
7 594 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.60 0.192
530 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNF 0.193
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 14:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 824 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.30 Q 0.181
2 692 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.34 Q 0.164
3 731 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 14.37 Q 0.173
4 199 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.81 q 0.201
5 261 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 14.83 q 0.162
6 727 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 15.59 0.232
7 505 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 15.77 0.377
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 14:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 252 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 13.85 Q 0.174
2 594 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 14.25 Q 0.219
3 689 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 15.20 Q 0.198
4 991 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 15.29 0.213
5 245 Aneta Brabco