výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 10:55) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 483 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.39 Q 0.202
2 605 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.87 Q 0.175
3 398 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.02 Q 0.157
4 785 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.25 q 0.163
5 133 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.46 0.198
6 131 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.58 0.174
7 102 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 15.72 0.180
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 10:55) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 786 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.44 Q 0.161
2 835 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 14.49 Q 0.170
3 912 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.63 Q 0.150
4 234 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.85 q 0.193
5 620 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.41 0.186
6 10 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.58 0.170
7 276 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.85 0.226
175 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 DNF 0.177
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 483 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.39 Q 0.202
2 786 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.44 Q 0.161
3 835 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 14.49 Q 0.170
4 912 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.63 Q 0.150
5 234 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.85 q 0.193
6 605 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.87 Q 0.175
7 398 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.02 Q 0.157
8 785 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.25 q 0.163
9 620 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.41 0.186
10 133 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.46 0.198
11 131 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.58 0.174
12 10 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.58 0.170
13 102 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 15.72 0.180
14 276 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.85 0.226
175 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 DNF 0.177

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 15:25) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 483 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.19 0.143
2 835 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 14.21 0.182
3 912 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 14.30 0.150
4 786 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.37 0.172
5 605 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.44 0.153
6 234 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.06 0.197
785 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF 0.162
398 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNF 0.193
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.51 Q 0.165
2 524 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 14.68 Q 0.152
3 287 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.78 Q 0.144
4 242 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.04 q 0.158
5 806 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 15.27 q 0.161
6 316 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.15 0.142
7 884 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 16.80 0.317
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 754 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.20 Q 0.177
2 788 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.79 Q 0.194
3 536 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.12 Q 0.179
4 515 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.25 q 0.169
5 373 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.32 0.206
6 105 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.38 0.198
7 606 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.73 0.307
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 723 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.07 Q 0.155
2 744 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.47 Q 0.153
3 910 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.84 Q 0.136
4 285 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.88 q 0.151
5 239 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.72 0.175
6 799 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.37 0.164
516 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Poznámky:
Závodníkovi s číslem 910-Janu Bartoňovi byla při startu udělena žlutá karta.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 618 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.33 Q 0.185
2 289 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.42 Q 0.172
3 742 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.76 Q 0.278
4 233 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.48 0.201
5 789 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.49 0.208
6 617 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.52 0.168
7 281 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.75 0.179
62 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 723 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.07 Q 0.155
2 754 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.20 Q 0.177
3 618 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.33 Q 0.185
4 289 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.42 Q 0.172
5 744 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.47 Q 0.153
6 101 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.51 Q 0.165
7 524 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 14.68 Q 0.152
8 742 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.76 Q 0.278
9 287 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.78 Q 0.144
10 788 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.79 Q 0.194
11 910 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.84 Q 0.136
12 285 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.88 q 0.151
13 242 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.04 q 0.158
14 536 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.12 Q 0.179
15 515 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.25 q 0.169
16 806 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 15.27 q 0.161
17 373 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.32 0.206
18 105 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.38 0.198
19 233 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.48 0.201
20 789 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.49 0.208
21 239 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.72 0.175
22 606 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.73 0.307
23 316 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.15 0.142
24 799 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.37 0.164
25 617 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.52 0.168
26 281 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.75 0.179
27 884 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 16.80 0.317
516 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
62 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.22 Q 0.127
2 289 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.41 Q 0.196
3 788 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.63 Q 0.168
4 742 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.88 q 0.173
5 806 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.06 0.147
6 285 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.15 0.135
7 536 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.64 0.208
723 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ 162.8 0.085
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 754 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 NL 13.88 Q 0.170
2 744 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 14.24 Q 0.155
3 618 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.34 Q 0.176
4 524 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.84 q 0.161
5 910 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 14.93 0.137
6 287 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.02 0.156
7 242 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.51 0.161
8 515 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 15.90 0.171
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 754 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 NL 13.88 Q 0.170
2 101 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.22 Q 0.127
3 744 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 14.24 Q 0.155
4 618 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.34 Q 0.176
5 289 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.41 Q 0.196
6 788 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.63 Q 0.168
7 524 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.84 q 0.161
8 742 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.88 q 0.173
9 910 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 14.93 0.137
10 287 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.02 0.156
11 806 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.06 0.147
12 285 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.15 0.135
13 242 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.51 0.161
14 536 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.64 0.208
15 515 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 15.90 0.171
723 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ 162.8 0.085

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 15:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 754 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.97 0.175
2 101 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.12 0.163
3 289 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.29 0.163
4 618 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.67 0.167
5 788 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.79 0.165
6 742 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 15.05 0.179
524 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNF 0.181
744 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF 0.147
Celkem 8 závodníků