Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy)

Ribeira Brava (5. - 6. 7. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 5.7.2019) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.84
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (pá, 5.7.2019) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.04
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (pá, 5.7.2019) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.18
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (pá, 5.7.2019) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.99
Celkem 1 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 5.7.2019) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.76
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (pá, 5.7.2019) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.71
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (pá, 5.7.2019) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 25.39
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (pá, 5.7.2019) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.07
Celkem 1 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.39
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 49.07
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.02
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 49.32
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 2 (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:19.17
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:27.09
8 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:26.50
7 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.12
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
9 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:48.03
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:42.72
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:39.42
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 5.7.2019) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.65
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (pá, 5.7.2019) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.43
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (pá, 5.7.2019) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.87
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (pá, 5.7.2019) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.42
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.7.2019) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.74
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 6.7.2019) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.62
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (so, 6.7.2019) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.97
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (so, 6.7.2019) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.19
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Muži (Skupina)

Skupina A (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 1.86
Celkem 1 závodníků
Skupina B (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 1.98
7 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 1.95
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 1.98
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy (Skupina)

Skupina A (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 1.74
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1.62
Celkem 2 závodníků
Skupina B (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.74
6 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.71
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina B (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4.60
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 4.70
8= Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4.50
7 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4.50
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži (Skupina)

Skupina A (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 7.50 +0.1 m/s
5 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 7.04 +0.9 m/s
Celkem 2 závodníků
Skupina B (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 7.11 -0.4 m/s
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 7.00 +0.9 m/s
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy (Skupina)

Skupina A (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6.20 +0.5 m/s
6 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.77 +0.8 m/s
Celkem 2 závodníků
Skupina B (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 6.08 +0.7 m/s
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.96 +0.1 m/s
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Skupina)

Skupina A (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 12.25
11 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 09.67
Celkem 2 závodníků
Skupina B (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 12.15
11 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 08.98
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Skupina)

Skupina A (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 14.66
2 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 14.14
Celkem 2 závodníků
Skupina B (pá, 5.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 15.03
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 14.72
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Skupina)

Skupina A (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 48.96
5 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 39.90
Celkem 2 závodníků
Skupina B (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 49.56
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 43.60
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Skupina)

Skupina A (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 32.66
8 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 31.31
Celkem 2 závodníků
Skupina B (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 47.36
10 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 22.18
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Skupina)

Skupina A (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 60.10
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 60.75
1 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 65.57
Celkem 3 závodníků
Skupina B (so, 6.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 65.02
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6034
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5438
13 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5117
14 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5104
Celkem 4 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8104
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8083
10 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7060
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7743
Celkem 4 závodníků