výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET

Gävle (11. - 14. 7. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 2 (so, 13.7.2019) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.30
Celkem 1 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.7.2019) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.99
Celkem 1 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 2 (čt, 11.7.2019) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.04
Celkem 1 závodníků

100 m - Ženy (Semifinále)

Semifinále 2 (čt, 11.7.2019) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.98
Celkem 1 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 12.7.2019) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.08
Celkem 1 závodníků

200 m - Ženy (Semifinále)

Semifinále 2 (so, 13.7.2019) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.20
Celkem 1 závodníků

400 m - Muži

(so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 1 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 3 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.  52.61
Celkem 1 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.  52.40
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
8 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:09.34
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 2 (čt, 11.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.78
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:17.33
5 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:17.64
Celkem 2 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
14 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16:09.77
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.7.2019) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.80
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 11.7.2019) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.14
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (čt, 11.7.2019) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.19
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Ženy (Semifinále)

Semifinále 3 (pá, 12.7.2019) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.52
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Muži (Semifinále)

Semifinále 3 (pá, 12.7.2019) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.46
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 2 (čt, 11.7.2019) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (čt, 11.7.2019) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.26
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.19
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 54.15
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Muži (Semifinále)

Semifinále 2 (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.31
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Ženy (Semifinále)

Semifinále 1 (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.92
Celkem 1 závodníků
Semifinále 2 (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.  57.30
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.  57.26
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 2 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.32
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.  58.30
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.61
Celkem 1 závodníků

3000 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
9 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:10.51
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
8 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:59.44
9 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:00.92
Celkem 2 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
13 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:59.30
14 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:01.90
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
6 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2.16
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
4= Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.16
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
9 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.91
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
12 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2.11
8 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.16
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy B (čt, 11.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1.76
1 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 1.76
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
6= Lada PejchalováLada Pejchalová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.73
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
11 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 5.10
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Muži (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 11.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 5.20
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (čt, 11.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
6= Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.05
9 David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 5.05
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
12 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.90
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.15
4 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.25
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.35
7= Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

Muži A (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 NM
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ženy

Ženy A (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 5.88 +0.4 m/s
Celkem 1 závodníků
Ženy B (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5.63 +0.4 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ženy (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
10 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.98 +1.2 m/s
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Muži (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 15.99 +0.9 m/s
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 15.86 +2.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

Ženy A (čt, 11.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11.42
13 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 10.51
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

Muži A (so, 13.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 12.76
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 11.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
8 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 56.76
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (čt, 11.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
6 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 60.11
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
12 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 60.56
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

Ženy B (pá, 12.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 34.65
9 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 38.55
Celkem 2 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
13 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5542
11 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5614
Celkem 2 závodníků

10 km chůze - Muži

(ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
15m Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42:57
Celkem 1 závodníků

20 km chůze - Muži

(ne, 14.7.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
11 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:26:55
Celkem 1 závodníků