výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Brno (26. - 27. 7. 2019)

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (pá, 26.7.2019 - 15:05) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 282 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.27 Q 0.162
2 40 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.33 Q 0.147
3 196 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.67 q
4 428 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.30 0.174
5 6 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.69 0.173
6 112 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.12 0.163
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 26.7.2019 - 15:05) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 14.39 Q 0.156
2 198 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.41 Q 0.155
3 110 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.94 0.152
4 145 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.97 0.158
5 33 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.36 0.139
6 72 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 15.70 0.227
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 26.7.2019 - 15:05) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 194 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.24 Q 0.163
2 267 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.25 Q 0.132
3 337 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 =PB 14.61 q 0.169
4 211 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 15.37 0.170
5 201 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.74 0.150
6 119 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.76 0.176
370 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 194 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.24 Q 0.163
2 267 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.25 Q 0.132
3 282 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.27 Q 0.162
4 40 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.33 Q 0.147
5 276 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 14.39 Q 0.156
6 198 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.41 Q 0.155
7 337 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 =PB 14.61 q 0.169
8 196 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.67 q
9 110 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.94 0.152
10 145 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.97 0.158
11 428 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.30 0.174
12 33 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.36 0.139
13 211 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 15.37 0.170
14 6 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.69 0.173
15 72 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 15.70 0.227
16 201 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.74 0.150
17 119 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.76 0.176
18 112 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.12 0.163
370 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (pá, 26.7.2019 - 16:23) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 198 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.15 0.145
2 267 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.19 0.130
3 282 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.23 0.159
4 276 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 14.27 0.174
5 194 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.33 0.166
6 40 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.55 0.128
7 196 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.59 0.142
8 337 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.80 0.158
Celkem 8 závodníků