výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Brno (26. - 27. 7. 2019)

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.7.2019 - 15:35) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 279 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.49 Q 0.204
2 333 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.83 Q 0.205
3 113 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.88 q 0.186
4 30 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.03 0.173
5 154 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.34 0.130
6 148 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.81 0.173
181 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.7.2019 - 15:35) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.68 Q 0.175
2 276 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.73 Q 0.204
3 118 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.74 q 0.181
4 44 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.09 0.192
5 197 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.14 0.164
6 222 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.49 0.198
7 84 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.54 0.169
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.7.2019 - 15:35) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 192 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.38 Q 0.199
2 263 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.62 Q 0.182
3 81 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.90 0.194
4 128 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 22.42 0.163
5 82 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.61 0.172
6 435 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.66 0.155
7 100 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85 0.195
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 192 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.38 Q 0.199
2 279 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.49 Q 0.204
3 263 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.62 Q 0.182
4 289 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.68 Q 0.175
5 276 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.73 Q 0.204
6 118 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.74 q 0.181
7 333 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.83 Q 0.205
8 113 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.88 q 0.186
9 81 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.90 0.194
10 30 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.03 0.173
11 44 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.09 0.192
12 197 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.14 0.164
13 154 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.34 0.130
14 128 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 22.42 0.163
15 222 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.49 0.198
16 84 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.54 0.169
17 82 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.61 0.172
18 435 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.66 0.155
19 148 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.81 0.173
20 100 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85 0.195
181 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 17:25) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 279 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.90 0.213
2 289 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.04 0.182
3 192 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.06 0.174
4 263 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.46 0.164
5 113 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 21.75 0.212
6 333 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 21.81 0.205
7 276 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.83 0.224
118 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.7.2019 - 15:15) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 413 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 23.67 Q 0.178
2 316 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.69 Q 0.156
3 395 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.98 Q 0.198
4 255 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.15 q 0.171
5 405 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.27 q 0.177
6 64 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 25.90 0.192
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.7.2019 - 15:15) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 23.77 Q 0.217
2 417 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.28 Q 0.164
3 394 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.49 Q 0.184
4 253 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.60 0.180
5 227 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.81 0.171
6 123 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.87 0.195
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 413 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 23.67 Q 0.178
2 203 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 23.77 Q 0.217
3 417 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.28 Q 0.164
4 394 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.49 Q 0.184
5 316 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.69 Q 0.156
6 395 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.98 Q 0.198
7 255 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.15 q 0.171
8 405 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.27 q 0.177
9 253 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.60 0.180
10 227 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.81 0.171
11 123 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.87 0.195
12 64 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 25.90 0.192

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 17:15) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 413 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 23.56 0.175
2 203 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.86 0.254
3 417 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.13 0.176
4 395 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.34 0.154
5 394 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 24.43 0.174
6 316 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.54 0.187
7 255 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.02 0.224
8 405 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 26.20 0.211
Celkem 8 závodníků