Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (24. 8. 2019)

skok vysoký - Muži

(so, 24.8.2019 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.861.911.962.012.062.112.152.192.232.28 Body
1 Matúš BubeníkMatúš Bubeník
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
89 11 2.23 ----OOOXX-OXXX 11.00
2 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 12 2.11 --OOXOXOXX-X 9.00
3 Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 15 2.11 -----XXOXXX 8.00
4 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 13 2.11 ----XOXXOXXX 7.00
5 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 10 2.06 --OOOXXX 6.00
6 Marek BahníkMarek Bahník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 14 2.06 ----XOXXX 5.00
7 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 6 =PB 2.06 OOOOXXOXXX 4.00
8 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 9 2.01 OOOOXXX 3.00
9 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 3 2.01 OOOXOXXX 2.00
10 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 2.01 -XOXOXOXXX 1.00
11 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 2.01 OOOXXOXXX
12 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 5 1.96 OXOOXXX
13 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 1.96 OXOXXOXXX
14 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 7 1.91 OOXXX
15 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 1 1.91 -XOXXX
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 24.8.2019 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.691.721.751.781.801.82 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 11 SB 1.80 ---OOOXXOXXOOXXX 11.00
MB Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 14 1.78 --OO-OOOXX-
2= Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 12 1.78 --OO-OOOXX- 9.00
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 9 1.72 --OXOXXOXOXXX 8.00
5= Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6 1.69 --OOOXXX 6.50
5= Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 1.69 --OOOXXX 6.50
7= Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 1.69 --OOXOXXX 4.50
7= Kristína BoškováKristína Bošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 13 1.69 --OOXOXXX 4.50
9= Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 1.65 -OOOXXX 2.50
9= Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 7 1.65 -OOOXXX 2.50
11 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 1.65 --XOXXOXXX 1.00
12 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 1.60 XXOXXOOXXX
13 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 =PB 1.60 XOOXXOXXX
14 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2 1.55 OXOXXX
Celkem 14 závodníků