výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (24. 8. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.8.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rusek J., Ryba D., Brož M., Maslák P. Rusek J., Ryba D., Brož M., Maslák P. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 41.29 0.151 11.00
2 A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Mach M. A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Mach M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.34 0.178 9.00
3 A - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. A - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 41.51 0.154 8.00
4 A - Bujna Š., Pírek M., Suchánek A., Tuček M. A - Bujna Š., Pírek M., Suchánek A., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.05 0.179 6.00
5 A - Kašpar M., Sobotka Z., Zuska D., Krsek M. A - Kašpar M., Sobotka Z., Zuska D., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 44.92 0.173 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.8.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Procházka J., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. A - Procházka J., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 41.54 0.168 7.00
2 B - Petřík P., Růžička M., Šnejdr F., Pekárek A. B - Petřík P., Růžička M., Šnejdr F., Pekárek A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.05 0.201 5.00
3 B - Stráský V., Plaček T., Vodák O., Švec J. B - Stráský V., Plaček T., Vodák O., Švec J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 43.77 0.152 4.00
4 Smutný Š., Pokorný M., Samuel F., Buba F. Smutný Š., Pokorný M., Samuel F., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.97 0.174 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rusek J., Ryba D., Brož M., Maslák P. Rusek J., Ryba D., Brož M., Maslák P. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 41.29 0.151 11.00
2 A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Mach M. A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Mach M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.34 0.178 9.00
3 A - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. A - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 41.51 0.154 8.00
4 A - Procházka J., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. A - Procházka J., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 41.54 0.168 7.00
5 A - Bujna Š., Pírek M., Suchánek A., Tuček M. A - Bujna Š., Pírek M., Suchánek A., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.05 0.179 6.00
6 B - Petřík P., Růžička M., Šnejdr F., Pekárek A. B - Petřík P., Růžička M., Šnejdr F., Pekárek A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.05 0.201 5.00
7 B - Stráský V., Plaček T., Vodák O., Švec J. B - Stráský V., Plaček T., Vodák O., Švec J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 43.77 0.152 4.00
8 Smutný Š., Pokorný M., Samuel F., Buba F. Smutný Š., Pokorný M., Samuel F., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.97 0.174 3.00
9 A - Kašpar M., Sobotka Z., Zuska D., Krsek M. A - Kašpar M., Sobotka Z., Zuska D., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 44.92 0.173 2.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.8.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Dvořáková B. A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Dvořáková B. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.31 0.186 11.00
2 A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.30 0.167 8.00
3 A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.65 0.184 7.00
4 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 48.31 0.170 6.00
5 A - Falharová P., Putalová I., Kolářová Š., Sklenářová T. A - Falharová P., Putalová I., Kolářová Š., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.09 0.179 3.00
6 A - Sásová K., Gieselová M., Mičunková L., Kubíčková E. A - Sásová K., Gieselová M., Mičunková L., Kubíčková E. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 49.25 0.173 2.00
7 Černá K., Muzikantová P., Šimková A., Kodrová K. Černá K., Muzikantová P., Šimková A., Kodrová K. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 49.32 0.158 1.00
8 A - Křížková A., Ledecká D., Petržilková T., Hettlerová L. A - Křížková A., Ledecká D., Petržilková T., Hettlerová L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.74 0.196
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 24.8.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Dvořáková K., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. B - Dvořáková K., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 46.83 0.134 9.00
2 B - Vokálová T., Jirmanová K., Slanařová R., Novotná J. B - Vokálová T., Jirmanová K., Slanařová R., Novotná J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.46 0.190 5.00
3 B - Meczlová V., Majerová D., Suchá B., Přástková K. B - Meczlová V., Majerová D., Suchá B., Přástková K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.59 0.168 4.00
4 B - Pertlíková L., Pöschlová N., Vondrovská M., Jonášová A. B - Pertlíková L., Pöschlová N., Vondrovská M., Jonášová A. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 49.69 0.217
5 B - Suchánková B., Borová H., Pisková L., Joannidu M. B - Suchánková B., Borová H., Pisková L., Joannidu M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 51.98 0.196
6 B - Burianová L., Šilhanová R., Horváthová M., Klímová B. B - Burianová L., Šilhanová R., Horváthová M., Klímová B. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 52.34 0.349
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Dvořáková B. A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Dvořáková B. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.31 0.186 11.00
2 B - Dvořáková K., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. B - Dvořáková K., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 46.83 0.134 9.00
3 A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.30 0.167 8.00
4 A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.65 0.184 7.00
5 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 48.31 0.170 6.00
6 B - Vokálová T., Jirmanová K., Slanařová R., Novotná J. B - Vokálová T., Jirmanová K., Slanařová R., Novotná J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.46 0.190 5.00
7 B - Meczlová V., Majerová D., Suchá B., Přástková K. B - Meczlová V., Majerová D., Suchá B., Přástková K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.59 0.168 4.00
8 A - Falharová P., Putalová I., Kolářová Š., Sklenářová T. A - Falharová P., Putalová I., Kolářová Š., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.09 0.179 3.00
9 A - Sásová K., Gieselová M., Mičunková L., Kubíčková E. A - Sásová K., Gieselová M., Mičunková L., Kubíčková E. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 49.25 0.173 2.00
10 Černá K., Muzikantová P., Šimková A., Kodrová K. Černá K., Muzikantová P., Šimková A., Kodrová K. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 49.32 0.158 1.00
11 B - Pertlíková L., Pöschlová N., Vondrovská M., Jonášová A. B - Pertlíková L., Pöschlová N., Vondrovská M., Jonášová A. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 49.69 0.217
12 B - Suchánková B., Borová H., Pisková L., Joannidu M. B - Suchánková B., Borová H., Pisková L., Joannidu M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 51.98 0.196
13 B - Burianová L., Šilhanová R., Horváthová M., Klímová B. B - Burianová L., Šilhanová R., Horváthová M., Klímová B. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 52.34 0.349
14 A - Křížková A., Ledecká D., Petržilková T., Hettlerová L. A - Křížková A., Ledecká D., Petržilková T., Hettlerová L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.74 0.196