Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (24. 8. 2019)

hod diskem 2kg - Muži

(so, 24.8.2019 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 19 NL 63.53 56.7062.01X62.0161.91X63.53 11.00
2 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 20 60.19 58.7560.19X60.1955.9059.5959.33 9.00
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 18 55.66 52.92XX52.9255.6654.17X 8.00
4 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 17 55.41 52.1251.9853.9453.9453.4854.5455.41 7.00
5 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16 54.77 54.77XX54.7754.19XX 6.00
6 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 15 SB 54.20 52.98XX52.9852.9454.20X 5.00
7 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 PB 50.84 X50.8449.6550.8447.09XX 4.00
8 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 14 50.78 XX50.4850.48XX50.78 3.00
9 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 12 PB 49.79 48.9847.9049.7949.79 2.00
10 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 11 45.53 45.5343.6545.4745.53 1.00
11 Roman KokoshkoRoman Kokoshko
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 1 44.17 X44.1740.9544.17
MB Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 8 44.11 42.7243.2644.1144.11
13 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 10 42.67 X42.67X42.67
14 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4 SB 41.21 41.21XX41.21
15 David TupýDavid Tupý
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 6 40.17 X40.17X40.17
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 3 DNS
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 7 DNS
Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 2 NM
Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 13 NM
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 9 NM
Celkem 20 závodníků