výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)
100 m - Muži (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 94 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.56 11.00
2 17 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.59 9.00
3 10 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.98 8.00
100 m - Muži (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 66 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.27 4.00
2 45 František BubaFrantišek Buba 000414 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.28 3.00
3 78 David AyeniDavid Ayeni 020205 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.52 2.00
100 m - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 225 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.23 11.00
2 226 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.27 9.00
3 10 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.28 8.00
100 m - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 4 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.67 4.00
2 185 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 950828 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.76 3.00
3 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 030618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.84 2.00
800 m - Muži (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:53.27 11.00
2 66 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:53.54 9.00
3 189 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:53.77 8.00
800 m - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 10 Vendula HlucháVendula Hluchá 970218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:11.12 11.00
2 2 Hana BorováHana Borová 040516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:11.97 9.00
3 229 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:12.88 8.00
1500 m - Muži (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 189 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:00.47 11.00
2 179 Nico BokettaNico Boketta 020729 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:01.39 9.00
3 24 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:01.96 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 10 Vendula HlucháVendula Hluchá 970218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:41.04 11.00
2 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 970826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:43.15 9.00
3 126 Anna MálkováAnna Málková 010417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:44.97 8.00
5000 m - Muži (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14:49.76 11.00
2 230 David KákonaDavid Kákona 960112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:52.55 9.00
3 183 Roman BudilRoman Budil 970617 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14:55.45 8.00
5000 m - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 7 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 970625 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17:02.00 11.00
2 15 Hana LegerskáHana Legerská 850319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18:51.21 9.00
3 275 Barbora LampováBarbora Lampová 951219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:19.19 8.00
3000 m překážek - Muži (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 219 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:10.72 11.00
2 116 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:38.49 9.00
3 47 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:56.43 8.00
3000 m překážek - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 180 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:13.21 11.00
2 171 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:14.97 9.00
3 72 Bára PlacatkováBára Placatková 001227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:20.50 8.00
Chůze dráha 5000 m - Muži (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 216 Lukáš GdulaLukáš Gdula 911206 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23:07.48 11.00
2 23 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23:35.55 9.00
3 9 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23:39.44 8.00
Chůze dráha 5000 m - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Alena KollegováAlena Kollegová 840527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28:34.64 11.00
2 187 Lenka SlabákováLenka Slabáková 660812 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29:30.83 9.00
3 17 Anna MachačováAnna Machačová 020204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29:35.75 8.00