výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:53.27 11.00
2 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:53.54 9.00
3 189 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:53.77 8.00
4 228 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.06 7.00
5 220 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.24 6.00
6 11 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:55.49 5.00
7 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 1:55.74 4.00
8 64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 1:55.89 3.00
9 83 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 1:56.07 2.00
10 116 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 1:56.40 1.00
11 311 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:57.16
12 41 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.93
13 115 Jan HockJan Hock 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 1:59.46
14 218 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.65
15 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:02.04
315 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:11.12 11.00
2 2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:11.97 9.00
3 229 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:12.88 8.00
4 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:15.18 7.00
5 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:18.11 6.00
6 70 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:19.24 5.00
7 81 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:22.29 4.00
8 184 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:22.54 3.00
9 338 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:23.54 2.00
10 171 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.86 1.00
11 172 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:36.12
Celkem 11 závodníků