Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 203 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 21 17.27 16.1417.27x17.27x16.61x 11.00
2 72 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 18 16.48 15.4016.09x16.0916.1115.8516.48 9.00
3 32 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 15 16.44 15.9615.97x15.9715.6016.1016.44 8.00
4 222 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 19 15.83 15.6815.83x15.83x15.5415.69 7.00
5 327 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 14 15.48 14.2115.0514.9515.0515.48x14.85 6.00
6 2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 16 15.46 14.6515.23x15.2315.46xx 5.00
7 160 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 12 15.12 14.4514.6915.0715.0714.32x15.12 4.00
8 104 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 11 14.73 14.1814.4514.7314.73xx14.47 3.00
9 7 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 17 14.50 x14.5014.4314.50--- 2.00
10 157 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 8 14.40 13.9314.40x14.40--- 1.00
11 181 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 10 13.82 13.5813.8213.6913.82---
12 159 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 13 13.78 13.78x13.7513.78---
13 54 Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5 13.15 13.1513.0212.7113.15---
14 42 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 2 12.14 12.14x12.1212.14---
15 1 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 11.82 11.4711.7211.8211.82---
16 337 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4 11.41 xx11.4111.410.00.00.0
197 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Jakub BřezinaJakub Březina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 1 NM x--0.0---
Celkem 18 závodníků