Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 15 4:00.47 11.00
2 179 Nico BokettaNico Boketta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13 4:01.39 9.00
3 24 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 4:01.96 8.00
4 6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 4:02.25 7.00
5 228 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 4:02.44 6.00
6 11 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 4:02.47 5.00
7 230 David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 4:03.25 4.00
8 219 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 4:03.71 3.00
9 115 Jan HockJan Hock 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:04.54 2.00
10 315 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:04.92 1.00
11 47 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 4:08.92
12 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10 4:11.27
13 53 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:15.17
14 183 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 4:17.77
15 182 Jakub BudilJakub Budil 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 4:18.00
16 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 4:18.63
17 163 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 4:22.89
86 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:41.04 11.00
2 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:43.15 9.00
3 126 Anna MálkováAnna Málková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:44.97 8.00
4 71 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 4:45.10 7.00
5 26 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:49.03 6.00
6 220 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:57.81 5.00
7 275 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 5:03.17 4.00
8 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:04.19 3.00
9 272 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:06.04 2.00
10 182 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 5:08.19 1.00
11 176 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 5:14.22
12 15 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:16.64
13 11 Alena KollegováAlena Kollegová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 5:48.59
7 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 DNS
Celkem 14 závodníků