Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 227 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 16 7.32 -0.8 m/s 7.05  -0.87.11  +0.37.32  -0.87.32--- 11.00
2 215 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 13 7.08 +1.4 m/s 4.80  -0.76.84  +0.3x6.847.08  +1.4-- 9.00
3 117 Jan KisialaJan Kisiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 7 7.04 +1.0 m/s 6.58  +0.06.89  +1.87.04  +1.07.04x-- 8.00
4 3 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 15 6.99 +0.4 m/s 6.67  -1.26.93  -0.26.95  -1.36.956.99  +0.46.87  +2.0- 7.00
5 15 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 6.85 +2.2 m/s 6.76 -0.7 m/s 6.44  +0.26.57  +0.36.72  +1.36.726.85  +2.26.76  +1.76.76  -0.7 6.00
6 60 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 11 6.69 +0.7 m/s 6.60  +0.06.69  +0.7x6.69xx5.25  -0.3 5.00
7 81 Gabriel WiertzGabriel Wiertz
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
97 3 6.53 +0.8 m/s 6.36  -0.16.53  +0.8-6.53--- 4.00
8 232 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 14 6.50 +1.4 m/s 6.04  -1.46.50  +1.46.28  +1.06.505.83  +2.95.99  +0.86.31  +0.0 3.00
9 212 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 2 6.50 +0.6 m/s 6.50  +0.6xx6.500.00.00.0 2.00
10 156 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 9 6.39 +0.8 m/s 6.06  +0.06.24  +0.66.39  +0.86.390.00.00.0 1.00
11 111 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 6 6.38 +1.3 m/s 6.17  +0.0x6.38  +1.36.380.00.00.0
12 211 Marek BahníkMarek Bahník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 8 6.37 +0.7 m/s 6.06  -0.86.37  +0.76.03  +0.46.370.00.00.0
13 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 6.26 +3.0 m/s 4.73 +1.1 m/s 4.73  +1.1x6.26  +3.06.260.00.00.0
14 91 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 6.05 x5.54  -0.56.056.050.00.00.0
36 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 10 NM x--0.00.00.00.0
186 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
93 5 NM xxx0.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Závodník Václav Čermák r.93 ATCUL zranění kolene s podezřením na luxaci kolenní kloubu, kloub výrazně deformován, fixace kloubu a převoz RZS do nemocnice Královské Vinohrady.
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 215 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 9 5.56 -1.4 m/s 5.38  +0.15.56  -1.4x5.565.44  -1.8xx 11.00
2 16 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 5.54 -0.2 m/s 5.54  -0.2x5.33  -1.65.54xx5.52  -2.3 9.00
3 218 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3 5.35 -1.7 m/s 5.02  -1.35.35  -1.75.35  -0.45.355.14  -1.4x5.27  -2.1 8.00
4 291 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.34 +0.3 m/s 5.16  +0.75.34  +0.35.08  -1.55.345.03  -1.7x5.23  -2.1 7.00
5 270 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12 5.30 +0.5 m/s x5.30  +0.55.28  -0.95.30xxx 6.00
6 13 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 5.26 +0.0 m/s 5.24  -0.15.26  +0.04.25  -0.75.26x5.21  -1.45.13  -1.3 5.00
7 20 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 5.26 -1.9 m/s x5.09  -1.55.14  -1.95.145.15  -2.25.09  -2.65.26  -1.9 4.00
8 226 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 5.25 -1.7 m/s 5.15  +0.85.17  +0.05.23  -1.55.235.22  -2.05.02  -3.05.25  -1.7 3.00
9 328 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 5.07 -2.0 m/s 4.13  -2.0x5.07  -2.05.070.00.00.0 2.00
10 142 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 4.90 -0.4 m/s xx4.90  -0.44.900.00.00.0 1.00
11 268 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 4.88 -2.2 m/s x4.88  -2.20.04.880.00.00.0
12 297 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 4.61 +1.3 m/s 4.61  +1.3x4.25  -1.54.610.00.00.0
269 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků