výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.791.851.911.962.002.032.062.092.12 Body
1 215 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 15 2.12 ---oooo-xxo 11.00
2 211 Marek BahníkMarek Bahník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 16 2.06 --oooxoo-xxx 9.00
3 38 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 14 2.03 -oooxxooxxx 8.00
4 43 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 11 1.96 ooooxxx 7.00
5 12 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 9 1.96 -oxooxxx 6.00
6= 190 Lukáš HorákLukáš Horák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1 1.96 oooxoxx 4.50
6= 100 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 12 1.96 --oxoxxx 4.50
8= 44 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 7 1.91 -ooxxx 2.50
8= 178 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 2 1.91 oooxx 2.50
10= 154 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 8 1.91 oxooxxx 0.50
10= 3 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 13 1.91 ox-oxxx 0.50
12= 19 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 10 1.85 ooxxx
12= 155 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3 1.85 -oxxx
14 201 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 5 1.85 xxooxxx
15 109 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 1.85 oxoxxx
16 40 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 1.79 ox-x
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.551.591.631.671.701.731.75 Body
1 3 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 17 1.73 --o-ooo-x 11.00
2 5 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 14 1.70 --oooxxoxxx 9.00
3 341 Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 15 1.67 -ooooxxx 8.00
4 283 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 1.67 -oooxoxx 7.00
5 213 Kristína BoškováKristína Bošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 1.67 -o-xxoxxoxxx 6.00
6 69 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 8 1.63 ooooxxx 5.00
7= 271 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 9 1.63 -ooxoxxx 3.50
7= 291 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 1.63 -ooxoxxx 3.50
9 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 1.59 -ooxxx 2.00
10 267 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 1.59 -xooxxx 1.00
11 270 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 7 1.59 -xoxoxxx
12= 66 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4 1.48 oxxx
12= 77 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1 1.48 oxx
12= 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 1.48 oxx
12= 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 1.48 oxxx
12= 292 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 5 1.48 oxx
17 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 1.48 xxoxx
Celkem 17 závodníků