výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 14:49.76 11.00
2 230 David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 14:52.55 9.00
3 183 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 14:55.45 8.00
4 107 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 15:03.62 7.00
5 117 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15:07.52 6.00
6 206 Jan ČelůstkaJan Čelůstka 82 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 15:08.54 5.00
7 86 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 15:09.17 4.00
8 209 Jan VolárJan Volár 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15:21.32 3.00
9 231 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 15:32.81 2.00
10 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 15:41.88 1.00
11 59 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 17:28.67
Celkem 11 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 17:02.00 11.00
2 15 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18:51.21 9.00
3 275 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 19:19.19 8.00
4 285 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 19:52.76 7.00
5 194 Hana Urbánková AlferyHana Urbánková Alfery 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20:01.99 6.00
6 199 Magda JankováMagda Janková 80 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20:11.57 5.00
7 188 Lucie JohaníkováLucie Johaníková 86 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20:51.06 4.00
8 274 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 26:04.59 3.00
303 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF
Celkem 9 závodníků