výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.95 11.00
2 173 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.55 8.00
3 57 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.63 7.00
4 13 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.65 6.00
5 40 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.68 5.00
6 154 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 16.64 2.00
117 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.42 9.00
2 232 Ján ŠubaJán Šuba 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 15.72 4.00
3 14 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.12 3.00
4 62 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 19.67 1.00
328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
178 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
MS 25 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.95 11.00
2 105 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.42 9.00
3 173 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.55 8.00
4 57 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.63 7.00
5 13 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.65 6.00
6 40 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.68 5.00
7 232 Ján ŠubaJán Šuba 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 15.72 4.00
8 25 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.86
9 14 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.12 3.00
10 154 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 16.64 2.00
11 62 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 19.67 1.00
117 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF
328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
178 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS