výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.15 11.00
2 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.47 9.00
3 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.73 8.00
4 8 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 54.02 7.00
5 218 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 55.49 6.00
6 173 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 55.57 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 56.07 4.00
2 224 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.69 3.00
3 97 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 57.12 2.00
4 105 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.71 1.00
5 91 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 59.17
6 83 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 62.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 59.35
2 37 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 60.00
3 12 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 62.13
4 48 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 65.53
5 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 66.90
9 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.15 11.00
2 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.47 9.00
3 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.73 8.00
4 8 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 54.02 7.00
5 218 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 55.49 6.00
6 173 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 55.57 5.00
7 14 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 56.07 4.00
8 224 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.69 3.00
9 97 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 57.12 2.00
10 105 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.71 1.00
11 91 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 59.17
12 311 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 59.35
13 37 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 60.00
14 12 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 62.13
15 83 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 62.54
16 48 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 65.53
17 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 66.90
9 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 61.46 11.00
2 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 63.83 9.00
3 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 64.50 8.00
4 229 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 66.15 6.00
5 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 66.72 5.00
6 273 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 72.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 65.49 7.00
2 62 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 66.92 4.00
3 77 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 69.08 3.00
4 23 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 70.17 2.00
5 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 70.57 1.00
6 280 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 73.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 61.46 11.00
2 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 63.83 9.00
3 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 64.50 8.00
4 215 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 65.49 7.00
5 229 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 66.15 6.00
6 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 66.72 5.00
7 62 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 66.92 4.00
8 77 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 69.08 3.00
9 23 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 70.17 2.00
10 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 70.57 1.00
11 273 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 72.64
12 280 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 73.27