Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 219 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 09:10.72 11.00
2 116 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 09:38.49 9.00
3 47 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09:56.43 8.00
4 217 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10:04.64 7.00
5 12 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10:14.66 6.00
6 79 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10:18.73 5.00
7 48 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10:37.67 4.00
8 107 Jan ŠedinaJan Šedina 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10:45.17 3.00
9 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 13:49.08 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 180 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 11:13.21 11.00
2 171 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 11:14.97 9.00
3 72 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 11:20.50 8.00
4 25 Lucie VikartovskáLucie Vikartovská 87 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11:24.70 7.00
5 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11:53.28 6.00
6 176 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12:05.72 5.00
7 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12:14.19 4.00
8 284 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12:30.03 3.00
9 78 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13:06.70 2.00
10 273 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13:52.20 1.00
MS 24 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12:22.08
Celkem 11 závodníků