Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Praha - Eden (8. 9. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Stromšík, Kolarčík, Danáč, Vácha Stromšík, Kolarčík, Danáč, Vácha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.94 11.00
2 94 Hampl, Macík, Moravec, Sebera Hampl, Macík, Moravec, Sebera TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 43.26 9.00
3 36 Namyslo, Dömötör, Horák, Buba Namyslo, Dömötör, Horák, Buba Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 43.35 8.00
4 78 Ayeni, Čečetka, Valášek, Josef Ayeni, Čečetka, Valášek, Josef AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 44.64 6.00
5 Volejník, Šuba, Kalous, Vondráček Volejník, Šuba, Kalous, Vondráček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 44.95 5.00
6 191 Mašek, Miler, Ščerba, Čermák Mašek, Miler, Ščerba, Čermák Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 45.11 4.00
7 172 Kostka, Kašák, Černík, Lumpe Kostka, Kašák, Černík, Lumpe A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 45.81
326 Mynařík, Formánek, Holuscha, Holek Mynařík, Formánek, Holuscha, Holek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Pokorný, Smutný, Samuel, Šalman Pokorný, Smutný, Samuel, Šalman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 44.35 7.00
2 62 Blacký, Wiertz, Rottenborn, Peták Blacký, Wiertz, Rottenborn, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 45.16 3.00
3 91 Baláček, Höfner, Krakuvčík, Kunt Baláček, Höfner, Krakuvčík, Kunt TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.27 2.00
4 14 Meca, Kret, Vojtek, Kováčech Meca, Kret, Vojtek, Kováčech SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 45.43 1.00
5 89 Hradil, Karlach, Gregor, Janů Hradil, Karlach, Gregor, Janů AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 45.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Stromšík, Kolarčík, Danáč, Vácha Stromšík, Kolarčík, Danáč, Vácha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.94 11.00
2 94 Hampl, Macík, Moravec, Sebera Hampl, Macík, Moravec, Sebera TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 43.26 9.00
3 36 Namyslo, Dömötör, Horák, Buba Namyslo, Dömötör, Horák, Buba Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 43.35 8.00
4 37 Pokorný, Smutný, Samuel, Šalman Pokorný, Smutný, Samuel, Šalman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 44.35 7.00
5 78 Ayeni, Čečetka, Valášek, Josef Ayeni, Čečetka, Valášek, Josef AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 44.64 6.00
6 Volejník, Šuba, Kalous, Vondráček Volejník, Šuba, Kalous, Vondráček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 44.95 5.00
7 191 Mašek, Miler, Ščerba, Čermák Mašek, Miler, Ščerba, Čermák Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 45.11 4.00
8 62 Blacký, Wiertz, Rottenborn, Peták Blacký, Wiertz, Rottenborn, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 45.16 3.00
9 91 Baláček, Höfner, Krakuvčík, Kunt Baláček, Höfner, Krakuvčík, Kunt TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.27 2.00
10 14 Meca, Kret, Vojtek, Kováčech Meca, Kret, Vojtek, Kováčech SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 45.43 1.00
11 172 Kostka, Kašák, Černík, Lumpe Kostka, Kašák, Černík, Lumpe A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 45.81
12 89 Hradil, Karlach, Gregor, Janů Hradil, Karlach, Gregor, Janů AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 45.91
326 Mynařík, Formánek, Holuscha, Holek Mynařík, Formánek, Holuscha, Holek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 8.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Kubíčková, Gieselová, Mičunková, Sásová Kubíčková, Gieselová, Mičunková, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 48.95 11.00
2 327 Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Dvořáková Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Dvořáková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 49.06 9.00
3 18 Maňasová, Kolářová, Luzarová, Falharová Maňasová, Kolářová, Luzarová, Falharová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.29 8.00
4 301 Šlehubrová, Pražáková, Tvrdá, Šafránková Šlehubrová, Pražáková, Tvrdá, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 49.73 7.00
5 73 Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Kordová Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Kordová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 49.75 6.00
6 117 Matoušková, Staňková, Palaštuková, Marková Matoušková, Staňková, Palaštuková, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.51 5.00
7 183 Kubaščíková, Baňovičová, Fuksová, Marčíková Kubaščíková, Baňovičová, Fuksová, Marčíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.33 4.00
8 270 Smolková, Stratilová, Valíková, Holoubková Smolková, Stratilová, Valíková, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.42 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 8.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Dorňáková, Hollasová, Matějková, Dyrynková Dorňáková, Hollasová, Matějková, Dyrynková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.73 2.00
2 328 Chrpová, Čižinská, Hložková, Petrásková Chrpová, Čižinská, Hložková, Petrásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 53.23 1.00
3 69 Pacltová, Hněvkovská, Hajná, Langhansová Pacltová, Hněvkovská, Hajná, Langhansová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.39
4 267 Stratilová, Fajkusová, Fialová, Šustáková Stratilová, Fajkusová, Fialová, Šustáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 53.51
5 184 Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Kubíčková, Gieselová, Mičunková, Sásová Kubíčková, Gieselová, Mičunková, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 48.95 11.00
2 327 Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Dvořáková Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Dvořáková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 49.06 9.00
3 18 Maňasová, Kolářová, Luzarová, Falharová Maňasová, Kolářová, Luzarová, Falharová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.29 8.00
4 301 Šlehubrová, Pražáková, Tvrdá, Šafránková Šlehubrová, Pražáková, Tvrdá, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 49.73 7.00
5 73 Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Kordová Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Kordová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 49.75 6.00
6 117 Matoušková, Staňková, Palaštuková, Marková Matoušková, Staňková, Palaštuková, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.51 5.00
7 183 Kubaščíková, Baňovičová, Fuksová, Marčíková Kubaščíková, Baňovičová, Fuksová, Marčíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.33 4.00
8 270 Smolková, Stratilová, Valíková, Holoubková Smolková, Stratilová, Valíková, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.42 3.00
9 104 Dorňáková, Hollasová, Matějková, Dyrynková Dorňáková, Hollasová, Matějková, Dyrynková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.73 2.00
10 328 Chrpová, Čižinská, Hložková, Petrásková Chrpová, Čižinská, Hložková, Petrásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 53.23 1.00
11 69 Pacltová, Hněvkovská, Hajná, Langhansová Pacltová, Hněvkovská, Hajná, Langhansová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.39
12 267 Stratilová, Fajkusová, Fialová, Šustáková Stratilová, Fajkusová, Fialová, Šustáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 53.51
13 184 Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.17