výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (7. 9. 2019)
100 m - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10.86 11.00
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 000620 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.92 9.00
3 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.22 8.00
100 m - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.20 4.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 020715 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.23 3.00
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.27 2.00
100 m - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.51 11.00
2 144 Eliška KrálováEliška Králová 020715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.53 9.00
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 040802 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.64 8.00
100 m - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 890908 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.97 4.00
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 040428 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.14 3.00
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 000108 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.34 2.00
1500 m - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:08.93 11.00
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:09.49 9.00
3 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 980107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:10.10 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 010504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:59.52 11.00
2 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 910316 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5:03.40 9.00
3 Emma HoráčkováEmma Horáčková 011117 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:04.55 8.00
5000 m - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 950407 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15:15.87 11.00
2 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15:26.77 9.00
3 Luboš GaislLuboš Gaisl 850622 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:48.38 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 770508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18:21.55 11.00
2 Kateřina JanatováKateřina Janatová 970313 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 18:43.10 9.00
3 Tereza ZuzánkováTereza Zuzánková 860918 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18:51.66 8.00
Chůze dráha 5000 m - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin TipkaMartin Tipka 850620 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25:34.56 11.00
2 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 001115 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27:00.92 9.00
3 Zdeněk SimonZdeněk Simon 600629 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28:50.88 8.00
Chůze dráha 5000 m - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana VildováJana Vildová 791006 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27:24.98 11.00
2 Jana ZikmundováJana Zikmundová 021002 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27:38.03 9.00
3 Kristýna DenkováKristýna Denková 020504 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 28:12.59 8.00