výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (7. 9. 2019)
Skok vysoký - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1.97 11.00
2= Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.94 8.50
2= Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 000620 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.94 8.50
Skok vysoký - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 305 Lada DoležalováLada Doležalová 990625 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.66 11.00
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová 040222 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.60 9.00
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 030817 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.60 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4.30 11.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.20 9.00
3 Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.10 8.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PelcováAnna Pelcová 990224 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.05 11.00
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 770608 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2.80 9.00
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 030624 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.60 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.05 11.00
2 Vít MonzarVít Monzar 990411 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.88 9.00
3 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 020715 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.68 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 030628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.84 11.00
2 303 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 991113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.55 9.00
3 Daniela VolnáDaniela Volná 020613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.30 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář 920202 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.76 11.00
2 Jan LechnerJan Lechner 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.69 9.00
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.35 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 971006 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.23 11.00
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 770608 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.02 9.00
3 Wiktoria LiberskaWiktoria Liberska 980212 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.95 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 020812 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.72 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 841110 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.49 9.00
3 127 Hana HabalováHana Habalová 950505 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.49 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HonalPavel Honal 850403 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.78 11.00
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.51 9.00
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán 761013 AK BílinaAK Bílina 13.39 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 841110 AC TJ JičínAC TJ Jičín 37.61 11.00
2 128 Václava SetničkováVáclava Setničková 920903 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.37 9.00
3 127 Hana HabalováHana Habalová 950505 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.25 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Arnošt HolovskýArnošt Holovský 820410 AK BílinaAK Bílina 42.16 11.00
2 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 40.94 9.00
3 Pavel HonalPavel Honal 850403 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.14 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KrákorováEliška Krákorová 991219 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.52 11.00
2 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková 000101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.01 9.00
3 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 971117 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 41.00 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54.80 11.00
2 Václav TomanVáclav Toman 821020 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 50.96 9.00
3 Jan FormáčekJan Formáček 930614 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 47.02 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 127 Hana HabalováHana Habalová 950505 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 45.75 11.00
2 Petra SičakováPetra Sičaková 030414 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.59 9.00
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 010819 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 40.60 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondrej BartoňOndrej Bartoň 930319 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 65.98 11.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák 890915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.93 9.00
3 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 010307 AK BílinaAK Bílina 54.94 8.00