Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (7. 9. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1.97 11.00
2= Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.94 8.50
2= Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.94 8.50
skok vysoký - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 305 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.66 11.00
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.60 9.00
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.60 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4.30 11.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.20 9.00
3 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.10 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.05 11.00
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2.80 9.00
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.60 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.05 11.00
2 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.88 9.00
3 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.68 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.84 11.00
2 303 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.55 9.00
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.30 8.00
trojskok - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář 92 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.76 11.00
2 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.69 9.00
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.35 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.23 11.00
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.02 9.00
3 Wiktoria LiberskaWiktoria Liberska 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.95 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.72 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.49 9.00
3 127 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.49 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HonalPavel Honal 85 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.78 11.00
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.51 9.00
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 13.39 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 37.61 11.00
2 128 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.37 9.00
3 127 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.25 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Arnošt HolovskýArnošt Holovský 82 AK BílinaAK Bílina 42.16 11.00
2 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 40.94 9.00
3 Pavel HonalPavel Honal 85 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.14 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KrákorováEliška Krákorová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.52 11.00
2 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.01 9.00
3 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 41.00 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54.80 11.00
2 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 50.96 9.00
3 Jan FormáčekJan Formáček 93 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 47.02 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 127 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 45.75 11.00
2 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.59 9.00
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 40.60 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondrej BartoňOndrej Bartoň 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 65.98 11.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák 89 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.93 9.00
3 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK BílinaAK Bílina 54.94 8.00