výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Jablonec nad Nisou (7. 9. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hacuš, Lechner, Pulíček, Schubert Hacuš, Lechner, Pulíček, Schubert TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 44.64 11.00
2 Krenek, Merta, Horký, Ruda Krenek, Merta, Horký, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 44.93 9.00
3 Havrda, Ponocný, Rejha, Vrbata Havrda, Ponocný, Rejha, Vrbata AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 45.11 8.00
4 Koška, Kulhánek, Moucha, Sellner Koška, Kulhánek, Moucha, Sellner TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 46.44 7.00
5 Čech, Podaný, Pešek, Tláskal Čech, Podaný, Pešek, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 46.55 5.00
6 Doležal, Haszics, Schüssmann, Volke Doležal, Haszics, Schüssmann, Volke AK BílinaAK Bílina 1 46.63 4.00
7 Duchan, Kováč, Musil, Souček Duchan, Kováč, Musil, Souček TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 47.34 2.00
8 Dvořák, Korel, Kurucz, Zach Dvořák, Korel, Kurucz, Zach Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.81 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monzar, Komárek, Půta, Preisler Monzar, Komárek, Půta, Preisler TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 46.46 6.00
2 Čermák, Horký, Opočenský, Žerava Čermák, Horký, Opočenský, Žerava AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 47.18 3.00
3 Hrdý, Sluka, Hykeš, Holoubek Hrdý, Sluka, Hykeš, Holoubek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 49.76
Uzsak, Toula, Janoušek, Patka Uzsak, Toula, Janoušek, Patka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hacuš, Lechner, Pulíček, Schubert Hacuš, Lechner, Pulíček, Schubert TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 44.64 11.00
2 Krenek, Merta, Horký, Ruda Krenek, Merta, Horký, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 44.93 9.00
3 Havrda, Ponocný, Rejha, Vrbata Havrda, Ponocný, Rejha, Vrbata AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 45.11 8.00
4 Koška, Kulhánek, Moucha, Sellner Koška, Kulhánek, Moucha, Sellner TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 46.44 7.00
5 Monzar, Komárek, Půta, Preisler Monzar, Komárek, Půta, Preisler TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 46.46 6.00
6 Čech, Podaný, Pešek, Tláskal Čech, Podaný, Pešek, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 46.55 5.00
7 Doležal, Haszics, Schüssmann, Volke Doležal, Haszics, Schüssmann, Volke AK BílinaAK Bílina 1 46.63 4.00
8 Čermák, Horký, Opočenský, Žerava Čermák, Horký, Opočenský, Žerava AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 47.18 3.00
9 Duchan, Kováč, Musil, Souček Duchan, Kováč, Musil, Souček TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 47.34 2.00
10 Dvořák, Korel, Kurucz, Zach Dvořák, Korel, Kurucz, Zach Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.81 1.00
11 Hrdý, Sluka, Hykeš, Holoubek Hrdý, Sluka, Hykeš, Holoubek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 49.76
Uzsak, Toula, Janoušek, Patka Uzsak, Toula, Janoušek, Patka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plocarová, Černá, Mislerová, Janďurová Plocarová, Černá, Mislerová, Janďurová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 51.20 11.00
2 Beckertová, Marková, Hoffingerová, Čihařová Beckertová, Marková, Hoffingerová, Čihařová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 51.74 9.00
3 Beranová, Lorenčíková, Slavíková, Špániková Beranová, Lorenčíková, Slavíková, Špániková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.05 8.00
4 Benešová, Zavadilová, Viktorová, Sládková Benešová, Zavadilová, Viktorová, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 52.37 7.00
5 Syvulych, Jedličková, Jinderlová, Nikodemová Syvulych, Jedličková, Jinderlová, Nikodemová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.85 6.00
6 Gaubmannová, Náhlovská, Vinšová, Čapková Gaubmannová, Náhlovská, Vinšová, Čapková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 53.13 5.00
7 144 Králová, Valtrová, Hlaváčková, Doubková Králová, Valtrová, Hlaváčková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 54.02 2.00
8 Brádlerová, Volná, Suchardová, Horáčková Brádlerová, Volná, Suchardová, Horáčková AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 54.09 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fučíková, Vašinová, Sabadosh, Schuldesová Fučíková, Vašinová, Sabadosh, Schuldesová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 53.62 4.00
2 Čížková, Cejnarová, Jánská, Křížková Čížková, Cejnarová, Jánská, Křížková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 53.71 3.00
3 Kalvová, Nosková, Pelcová, Šupolová Kalvová, Nosková, Pelcová, Šupolová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 54.27
4 Adlerová, Denková, Sičaková, Kelemenová Adlerová, Denková, Sičaková, Kelemenová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 55.90
5 Čermáková, Fotrová, Loudová, Matějovská Čermáková, Fotrová, Loudová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 56.16
6 Štráchalová, Kratochvílová, Řehoušková, Graf Štráchalová, Kratochvílová, Řehoušková, Graf T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 57.12
7 Apltauerová, Podaná, Stehnová, Nováková Apltauerová, Podaná, Stehnová, Nováková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.21
8 Sedláčková, Peterová, Breitrová, Králíčková Sedláčková, Peterová, Breitrová, Králíčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 58.24
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plocarová, Černá, Mislerová, Janďurová Plocarová, Černá, Mislerová, Janďurová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 51.20 11.00
2 Beckertová, Marková, Hoffingerová, Čihařová Beckertová, Marková, Hoffingerová, Čihařová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 51.74 9.00
3 Beranová, Lorenčíková, Slavíková, Špániková Beranová, Lorenčíková, Slavíková, Špániková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.05 8.00
4 Benešová, Zavadilová, Viktorová, Sládková Benešová, Zavadilová, Viktorová, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 52.37 7.00
5 Syvulych, Jedličková, Jinderlová, Nikodemová Syvulych, Jedličková, Jinderlová, Nikodemová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.85 6.00
6 Gaubmannová, Náhlovská, Vinšová, Čapková Gaubmannová, Náhlovská, Vinšová, Čapková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 53.13 5.00
7 Fučíková, Vašinová, Sabadosh, Schuldesová Fučíková, Vašinová, Sabadosh, Schuldesová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 53.62 4.00
8 Čížková, Cejnarová, Jánská, Křížková Čížková, Cejnarová, Jánská, Křížková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 53.71 3.00
9 144 Králová, Valtrová, Hlaváčková, Doubková Králová, Valtrová, Hlaváčková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 54.02 2.00
10 Brádlerová, Volná, Suchardová, Horáčková Brádlerová, Volná, Suchardová, Horáčková AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 54.09 1.00
11 Kalvová, Nosková, Pelcová, Šupolová Kalvová, Nosková, Pelcová, Šupolová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 54.27
12 Adlerová, Denková, Sičaková, Kelemenová Adlerová, Denková, Sičaková, Kelemenová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 55.90
13 Čermáková, Fotrová, Loudová, Matějovská Čermáková, Fotrová, Loudová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 56.16
14 Štráchalová, Kratochvílová, Řehoušková, Graf Štráchalová, Kratochvílová, Řehoušková, Graf T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 57.12
15 Apltauerová, Podaná, Stehnová, Nováková Apltauerová, Podaná, Stehnová, Nováková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.21
16 Sedláčková, Peterová, Breitrová, Králíčková Sedláčková, Peterová, Breitrová, Králíčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 58.24