výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

5000 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 69 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 14:13.92 9.00
2 47 Volodymyr KytsVolodymyr Kyts 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 14:20.04 7.00
3 4 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 14:26.61 6.00
4 7 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 14:45.77 5.00
5 140 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15:11.39 4.00
6 110 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 15:13.66 3.00
7 42 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 15:16.47 2.00
8 30 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 PB 15:17.75 1.00
9 77 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 15:25.97
10 114 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 15:40.69
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100069Šinágl Viktor (OLYPR)2:56.37
200069Šinágl Viktor (OLYPR)5:47.95
300069Šinágl Viktor (OLYPR)8:40.23
400069Šinágl Viktor (OLYPR)11:31.74
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 188 Moira StewartováMoira Stewartová 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 16:42.03 9.00
2 185 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 17:28.70 7.00
3 232 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 17:37.10 6.00
4 233 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 18:39.24 5.00
5 284 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 18:41.10 4.00
6 230 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 18:44.58 3.00
7 208 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20:59.12 2.00
8 246 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21:05.91 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000188Stewartová Moira (DUKPR)3:17.01
2000188Stewartová Moira (DUKPR)6:34.34
3000188Stewartová Moira (DUKPR)9:56.67
4000188Stewartová Moira (DUKPR)13:19.19
Celkem 8 závodníků