Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 8.9.2019 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.68 Q 0.137
2 44 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.97 Q 0.178
3 90 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.03 Q 0.117
4 14 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.05 q 0.156
5 65 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.25 0.129
6 131 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.34 0.152
7 45 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.36 0.160
8 125 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 11.86 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.9.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.77 Q 0.161
2 46 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.80 Q 0.146
3 63 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.90 Q 0.156
4 147 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.94 q 0.165
5 72 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.37 0.160
6 133 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.59 0.199
7 142 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.75 0.185
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.68 Q 0.137
2 59 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.77 Q 0.161
3 46 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.80 Q 0.146
4 63 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.90 Q 0.156
5 147 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.94 q 0.165
6 44 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.97 Q 0.178
7 90 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.03 Q 0.117
8 14 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.05 q 0.156
9 65 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.25 0.129
10 131 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.34 0.152
11 45 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.36 0.160
12 72 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.37 0.160
13 133 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.59 0.199
14 142 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.75 0.185
15 125 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 11.86 0.165

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.49 0.148 9.00
2 46 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.59 0.144 7.00
3 59 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.63 0.144 6.00
4 44 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.71 0.131 5.00
5 63 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.90 0.131 4.00
6 14 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.91 0.154 3.00
7 147 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.93 0.146 2.00
8 90 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.05 0.132 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 171 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.85 Q 0.157
2 157 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.07 Q 0.164
3 203 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.37 Q 0.353
4 164 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.39 q 0.194
5 209 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.43 0.184
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.77 Q 0.161
2 163 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.04 Q 0.127
3 155 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.18 Q 0.349
4 165 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.30 q 0.180
5 227 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.44 0.366
6 186 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.76 0.152
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.77 Q 0.161
2 171 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.85 Q 0.157
3 163 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.04 Q 0.127
4 157 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.07 Q 0.164
5 155 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.18 Q 0.349
6 165 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.30 q 0.180
7 203 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.37 Q 0.353
8 164 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.39 q 0.194
9 209 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.43 0.184
10 227 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.44 0.366
11 186 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.76 0.152

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 13:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.58 0.330 9.00
2 171 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.65 0.146 7.00
3 163 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.91 0.124 6.00
4 155 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.05 0.163 5.00
5 157 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.10 0.176 4.00
6 203 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.24 0.349 3.00
7 164 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.31 0.169 2.00
8 165 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.31 0.160 1.00
Celkem 8 závodníků