výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (15. 9. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.94 QA
2 57 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.12 QA
3 78 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.38 QB
4 30 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.77 QB
5 80 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
6 102 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.35
162 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:25) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.93 QA
2 29 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.12 QA
3 62 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.21 QB
4 84 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.52 QB
5 53 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.54
6 205 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 12.69
93 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.22 QA
2 103 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.52 QA
3 66 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.56 QB
4 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 12.15 QB
5 76 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.36
6 95 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.76
203 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DQ
Poznámky:
DQ - 162.8
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.93 QA
2 101 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.94 QA
3 57 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.12 QA
3 29 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.12 QA
5 62 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.21 QB
6 70 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.22 QA
7 78 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.38 QB
8 84 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.52 QB
8 103 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.52 QA
10 53 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.54
11 66 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.56 QB
12 30 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.77 QB
13 80 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
14 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 12.15 QB
15 102 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.35
16 76 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.36
17 205 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 12.69
18 95 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.76
162 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DNS
93 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
203 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 DQ

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 15.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.80 11.00
2 101 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.82 9.00
3 57 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.91 8.00
4 70 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.12 7.00
5 29 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.22 6.00
6 103 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.57 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.17 4.00
2 78 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.22 3.00
3 30 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.44 2.00
4 84 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.62 1.00
5 66 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.69
6 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 12.23
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 552 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.29
2 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.83
3 496 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.01
4 459 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.21
5 476 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.69
499 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 389 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.40
2 401 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.62
3 381 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.13
4 628 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.42
5 432 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.49
6 551 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 629 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.54
2 355 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.79
3 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.90
4 498 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.10
5 439 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.34
6 403 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 552 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.29
2 389 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.40
3 629 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.54
4 401 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.62
5 355 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.79
6 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.83
7 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.90
8 496 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.01
9 498 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.10
10 381 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.13
11 459 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.21
12 439 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.34
13 628 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.42
14 432 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.49
15 476 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.69
16 403 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.23
17 551 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.46
499 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 552 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.12 11.00
2 389 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.24 9.00
3 629 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.37 8.00
4 401 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.53 7.00
5 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12.66 6.00
6 355 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.77 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.82 4.00
2 496 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.96 3.00
3 498 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.02 2.00
4 381 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.18 1.00
5 459 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.28
6 628 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.81
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.66 11.00
2 101 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.81 9.00
3 57 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.41 8.00
4 156 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 22.51 7.00
5 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.56 5.00
6 176 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.82 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.55 6.00
2 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.73 4.00
3 70 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.98 2.00
4 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.00 1.00
5 106 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.50
6 103 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.26
2 105 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.37
3 152 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.46
4 61 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.61
5 66 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.04
6 237 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.43
2 94 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.53
3 30 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.83
4 203 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.98
5 80 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.21
6 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 24.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.66 11.00
2 101 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.81 9.00
3 57 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.41 8.00
4 156 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 22.51 7.00
5 62 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.55 6.00
6 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.56 5.00
7 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.73 4.00
8 176 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.82 3.00
9 70 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.98 2.00
10 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.00 1.00
11 84 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.26
12 105 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.37
13 53 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.43
14 152 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.46
15 106 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.50
16 94 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.53
17 61 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.61
18 30 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.83
19 203 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.98
20 103 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.00
21 66 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.04
22 237 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.14
23 80 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.21
24 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 24.51

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 552 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.88 11.00
2 485 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.17 9.00
3 357 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.48 8.00
4 630 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.79 7.00
5 629 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.19 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 422 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.12 5.00
2 401 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.21 3.00
3 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.28 2.00
4 355 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.29 1.00
628 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 14:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 26.03 6.00
2 426 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.60
3 409 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.68
4 498 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.84
427 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 14:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 504 Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 28.30
2 456 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 28.77
3 403 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.28
4 461 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 29.85
5 453 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 29.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 552 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.88 11.00
2 485 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.17 9.00
3 357 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.48 8.00
4 630 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.79 7.00
5 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 26.03 6.00
6 422 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.12 5.00
7 629 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.19 4.00
8 401 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.21 3.00
9 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.28 2.00
10 355 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.29 1.00
11 426 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.60
12 409 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.68
13 498 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.84
14 504 Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 28.30
15 456 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 28.77
16 403 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.28
17 461 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 29.85
18 453 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 29.86
628 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF
427 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.70 11.00
2 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.31 9.00
3 107 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 50.13 8.00
4 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.21 7.00
5 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.91 6.00
6 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.35 4.00
2 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.87 3.00
3 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.06
4 58 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.27
5 61 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.61
6 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.96 2.00
2 94 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.05 1.00
3 159 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 53.19
4 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 53.52
5 91 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.99
6 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 54.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 54.76
2 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 57.63
3 126 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.70 11.00
2 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.31 9.00
3 107 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 50.13 8.00
4 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.21 7.00
5 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.91 6.00
6 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.24 5.00
7 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.35 4.00
8 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.87 3.00
9 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.96 2.00
10 94 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.05 1.00
11 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.06
12 58 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.27
13 61 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.61
14 159 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 53.19
15 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.28
16 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 53.52
17 91 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.99
18 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 54.51
19 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 54.76
20 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 57.63
21 126 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.25

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 357 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 57.23 11.00
2 437 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.35 9.00
3 426 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.40 8.00
4 422 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.96 7.00
5 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 60.09 6.00
6 352 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 61.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 62.09 4.00
2 486 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.47 3.00
3 410 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 63.39 2.00
4 580 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 65.35 1.00
5 463 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 67.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 357 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 57.23 11.00
2 437 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.35 9.00
3 426 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.40 8.00
4 422 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.96 7.00
5 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 60.09 6.00
6 352 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 61.34 5.00
7 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 62.09 4.00
8 486 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.47 3.00
9 410 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 63.39 2.00
10 580 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 65.35 1.00
11 463 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 67.13

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.68 11.00
2 238 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:54.77 9.00
3 55 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 1:55.49 8.00
4 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:55.76 7.00
5 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:56.98 6.00
6 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:57.58 5.00
7 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:05.84
227 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:58.32 4.00
2 229 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:58.77 3.00
3 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.90 2.00
4 108 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:59.31 1.00
5 124 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.49
6 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:00.97
7 39 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:03.29
8 177 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:18.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.21
2 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:03.85
3 151 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:06.09
4 204 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:06.69
5 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.84
6 240 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:07.41
7 34 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:12.16
8 208 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:13.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.68 11.00
2 238 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:54.77 9.00
3 55 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 1:55.49 8.00
4 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:55.76 7.00
5 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:56.98 6.00
6 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:57.58 5.00
7 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:58.32 4.00
8 229 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:58.77 3.00
9 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.90 2.00
10 108 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:59.31 1.00
11 124 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.49
12 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:00.97
13 109 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.21
14 39 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:03.29
15 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:03.85
16 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:05.84
17 151 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:06.09
18 204 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:06.69
19 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.84
20 240 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:07.41
21 34 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:12.16
22 208 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:13.65
23 177 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:18.53
227 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 497 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:14.74 11.00
2 431 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.75 9.00
3 414 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:17.27 8.00
4 423 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:18.21 7.00
5 354 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:18.64 6.00
6 415 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:19.55 5.00
7 388 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:19.92 4.00
8 455 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:21.28 3.00
9 411 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:21.29 2.00
10 505 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:26.02
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 361 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.58 1.00
2 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:26.60
3 380 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:27.26
4 529 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:27.69
5 433 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:31.89
6 635 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:38.22
7 605 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:39.01
8 631 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:42.88
9 465 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:43.34
10 395 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:44.13
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 497 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:14.74 11.00
2 431 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.75 9.00
3 414 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:17.27 8.00
4 423 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:18.21 7.00
5 354 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:18.64 6.00
6 415 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:19.55 5.00
7 388 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:19.92 4.00
8 455 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:21.28 3.00
9 411 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:21.29 2.00
10 361 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.58 1.00
11 505 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:26.02
12 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:26.60
13 380 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:27.26
14 529 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:27.69
15 433 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:31.89
16 635 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:38.22
17 605 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:39.01
18 631 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:42.88
19 465 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:43.34
20 395 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:44.13

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:12.35 11.00
2 39 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:18.85 9.00
3 127 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:20.87 8.00
4 32 Matěj LukešMatěj Lukeš 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 4:24.18 7.00
5 243 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 4:24.38 6.00
6 111 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:31.50 5.00
7 240 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:40.58 4.00
8 207 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 4:54.44 3.00
110 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 497 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:49.28 11.00
2 414 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:54.83 9.00
3 423 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 5:05.51 8.00
4 506 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 5:08.39 7.00
5 640 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 5:09.24 6.00
6 480 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:17.74 5.00
7 507 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 5:22.95 4.00
8 359 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 5:31.16 3.00
9 419 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:40.05 2.00
10 435 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 5:45.09 1.00
11 366 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 6:37.01
Celkem 11 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 63 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08:49.75 11.00
2 26 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08:58.49 9.00
3 89 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 09:01.30 8.00
4 161 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09:12.79 7.00
5 229 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09:24.00 6.00
6 40 Marek VoborskýMarek Voborský 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09:29.30 5.00
7 108 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09:43.69 4.00
8 129 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 09:52.96 3.00
9 204 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09:53.47 2.00
10 113 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10:03.83 1.00
242 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 411 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10:42.34 11.00
2 602 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10:49.73 9.00
3 360 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11:23.12 8.00
4 638 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11:29.72 7.00
5 491 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11:36.50 6.00
6 377 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11:52.15 5.00
7 386 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12:22.48 4.00
8 358 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12:29.04 3.00
9 490 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 12:59.26 2.00
10 420 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 13:36.57 1.00
417 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 DNF
405 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 DNF
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 365 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.44 11.00
2 362 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.85 8.00
3 355 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.05 7.00
4 530 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.32 6.00
5 496 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.45 5.00
6 639 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.75 3.00
7 437 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 16.09
8 383 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 16.42
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 643 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.78 9.00
2 409 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15.63 4.00
3 394 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.05 2.00
4 466 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 16.08 1.00
5 626 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 16.37
6 601 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 16.52
7 478 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 365 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.44 11.00
2 643 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.78 9.00
3 362 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 14.85 8.00
4 355 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.05 7.00
5 530 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.32 6.00
6 496 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.45 5.00
7 409 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15.63 4.00
8 639 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.75 3.00
9 394 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.05 2.00
10 466 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 16.08 1.00
11 437 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 16.09
12 626 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 16.37
13 383 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 16.42
14 601 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 16.52
15 478 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 16.53

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 12:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.46 11.00
2 4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.75 9.00
3 176 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.22 7.00
4 60 Jan LepeškaJan Lepeška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.29 6.00
5 114 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.82 4.00
6 237 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 16.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 15.18 8.00
2 37 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.49 5.00
3 157 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 15.97 3.00
4 79 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.06 2.00
5 77 Kryštof BesserKryštof Besser 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.21 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.46 11.00
2 4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.75 9.00
3 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 15.18 8.00
4 176 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.22 7.00
5 60 Jan LepeškaJan Lepeška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.29 6.00
6 37 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.49 5.00
7 114 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.82 4.00
8 157 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 15.97 3.00
9 79 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.06 2.00
10 77 Kryštof BesserKryštof Besser 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.21 1.00
11 237 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 16.29

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 54.92 11.00
2 157 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 56.63 9.00
3 56 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 56.74 8.00
4 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.89 7.00
5 64 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 58.60 5.00
6 152 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 60.66 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.57 6.00
2 115 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 59.73 4.00
3 77 Kryštof BesserKryštof Besser 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.99 2.00
4 38 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 67.34 1.00
228 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 54.92 11.00
2 157 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 56.63 9.00
3 56 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 56.74 8.00
4 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.89 7.00
5 58 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.57 6.00
6 64 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 58.60 5.00
7 115 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 59.73 4.00
8 152 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 60.66 3.00
9 77 Kryštof BesserKryštof Besser 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.99 2.00
10 38 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 67.34 1.00
228 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 431 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.80 11.00
2 487 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.10 9.00
3 383 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 66.05 8.00
4 352 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 66.85 6.00
5 492 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 69.03 2.00
6 639 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 70.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 362 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 66.74 7.00
2 407 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 67.01 5.00
3 394 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 68.66 3.00
4 406 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 69.40
5 451 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 71.68
6 382 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 74.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 419 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 68.65 4.00
2 432 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 69.07 1.00
3 481 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 71.49
4 555 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 71.97
5 477 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 75.23
6 601 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 75.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 431 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.80 11.00
2 487 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.10 9.00
3 383 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 66.05 8.00
4 362 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 66.74 7.00
5 352 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 66.85 6.00
6 407 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 67.01 5.00
7 419 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 68.65 4.00
8 394 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 68.66 3.00
9 492 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 69.03 2.00
10 432 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 69.07 1.00
11 406 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 69.40
12 639 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 70.19
13 481 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 71.49
14 451 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 71.68
15 555 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 71.97
16 382 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 74.26
17 477 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 75.23
18 601 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 75.44

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10:18.11 11.00
2 177 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10:40.38 9.00
227 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DQ
226 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DQ
228 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Poznámky:
DQ - pravidlo 125.5
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 388 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11:14.92 11.00
2 633 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11:17.11 9.00
3 415 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11:33.70 8.00
4 356 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12:11.38 7.00
5 603 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 12:34.56 6.00
6 483 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12:53.99 5.00
7 418 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13:07.60 4.00
8 402 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14:11.82 3.00
9 404 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 14:46.70 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Holub, Koška, Řehák, Macík Holub, Koška, Řehák, Macík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.54 11.00
2 30 Kašák, Jirásek, Merta, Ruda Kašák, Jirásek, Merta, Ruda Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.57 9.00
3 7 Machotka, Havlík, Ornst, Komárek Machotka, Havlík, Ornst, Komárek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.86 8.00
4 106 Vrba, Kabyš, Procházka, Termer Vrba, Kabyš, Procházka, Termer AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.22 7.00
5 157 Dutý, Hlaváček, Medáček, Uhlíř Dutý, Hlaváček, Medáček, Uhlíř AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 44.85 6.00
237 Chudomel, Šulc, Šafránek, Franěk Chudomel, Šulc, Šafránek, Franěk Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Kašpar, Pánek, Hlaváček, Hadrbolec Kašpar, Pánek, Hlaváček, Hadrbolec A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.33 4.00
2 205 Dítě, Miler, Porubek, Kvapil Dítě, Miler, Porubek, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.36 1.00
3 179 Karlík, Halíř, Blatník, Boháč Karlík, Halíř, Blatník, Boháč TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.68
4 254 Vavříček, Molík, Smolík, Pečinka Vavříček, Molík, Smolík, Pečinka Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 50.98
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Ďurdina, Höfner, Krakuvčík, Doležal Ďurdina, Höfner, Krakuvčík, Doležal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.92 5.00
2 5 Lazar, Karlach, Janík, Šachta Lazar, Karlach, Janík, Šachta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.35 3.00
3 155 Machač, Vích, Krčmář, Hojka Machač, Vích, Krčmář, Hojka AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 46.35 2.00
4 31 Krenek, Novák, Horejš, Boketta Krenek, Novák, Horejš, Boketta Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 46.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Holub, Koška, Řehák, Macík Holub, Koška, Řehák, Macík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.54 11.00
2 30 Kašák, Jirásek, Merta, Ruda Kašák, Jirásek, Merta, Ruda Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.57 9.00
3 7 Machotka, Havlík, Ornst, Komárek Machotka, Havlík, Ornst, Komárek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.86 8.00
4 106 Vrba, Kabyš, Procházka, Termer Vrba, Kabyš, Procházka, Termer AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.22 7.00
5 157 Dutý, Hlaváček, Medáček, Uhlíř Dutý, Hlaváček, Medáček, Uhlíř AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 44.85 6.00
6 53 Ďurdina, Höfner, Krakuvčík, Doležal Ďurdina, Höfner, Krakuvčík, Doležal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.92 5.00
7 84 Kašpar, Pánek, Hlaváček, Hadrbolec Kašpar, Pánek, Hlaváček, Hadrbolec A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.33 4.00
8 5 Lazar, Karlach, Janík, Šachta Lazar, Karlach, Janík, Šachta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.35 3.00
9 155 Machač, Vích, Krčmář, Hojka Machač, Vích, Krčmář, Hojka AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 46.35 2.00
10 205 Dítě, Miler, Porubek, Kvapil Dítě, Miler, Porubek, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.36 1.00
11 31 Krenek, Novák, Horejš, Boketta Krenek, Novák, Horejš, Boketta Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 46.53
12 179 Karlík, Halíř, Blatník, Boháč Karlík, Halíř, Blatník, Boháč TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.68
13 254 Vavříček, Molík, Smolík, Pečinka Vavříček, Molík, Smolík, Pečinka Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 50.98
237 Chudomel, Šulc, Šafránek, Franěk Chudomel, Šulc, Šafránek, Franěk Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DQ

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 355 Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 48.62 11.00
2 485 Hettlerová, Suchá, Maršálková, Steinerová Hettlerová, Suchá, Maršálková, Steinerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.07 9.00
3 416 Rozehnalová, Kordová, Kupková, Dondová Rozehnalová, Kordová, Kupková, Dondová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.12 8.00
4 389 Maštalířová, Cikánová, Husáková, Slanařová Maštalířová, Cikánová, Husáková, Slanařová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.23 7.00
5 643 Tamchynová, Nováková, Bartakovičová, Hlávková Tamchynová, Nováková, Bartakovičová, Hlávková AC PardubiceAC Pardubice 6 49.72 6.00
6 434 Ruttová, Šichová, Žáková, Strachová Ruttová, Šichová, Žáková, Strachová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 53.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 364 Šínová, Čižinská, Dufková, Korbová Šínová, Čižinská, Dufková, Korbová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 50.70 5.00
2 381 Eibichová, Šťastná, Kaucká, Dorazinová Eibichová, Šťastná, Kaucká, Dorazinová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 50.82 4.00
3 555 Hallmanová, Koucká, Bradová, Hůlková Hallmanová, Koucká, Bradová, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.55 3.00
4 452 Čechová, Jansová, Kršová, Zykánová Čechová, Jansová, Kršová, Zykánová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 53.82
5 513 Brotánková, Doušová, Krejčová, Stodolová Brotánková, Doušová, Krejčová, Stodolová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 55.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 628 Chocholoušová, Jánská, Hezká, Svobodová Chocholoušová, Jánská, Hezká, Svobodová AC PardubiceAC Pardubice 5 52.70 2.00
2 406 Kopicová, Hajná, Hněvkovská, Žáková Kopicová, Hajná, Hněvkovská, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.17 1.00
3 397 Zaddem, Königsmarková, Hliňáková, Václavíková Zaddem, Königsmarková, Hliňáková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 53.58
4 369 Machytková, Petrásková, Přibylová, Kačerovská Machytková, Petrásková, Přibylová, Kačerovská Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 53.74
5 476 Bárková, Bouzková, Schejbalová, Kosťová Bárková, Bouzková, Schejbalová, Kosťová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 355 Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Dufková, Slavíková, Doubková, Šínová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 48.62 11.00
2 485 Hettlerová, Suchá, Maršálková, Steinerová Hettlerová, Suchá, Maršálková, Steinerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.07 9.00
3 416 Rozehnalová, Kordová, Kupková, Dondová Rozehnalová, Kordová, Kupková, Dondová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.12 8.00
4 389 Maštalířová, Cikánová, Husáková, Slanařová Maštalířová, Cikánová, Husáková, Slanařová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 49.23 7.00
5 643 Tamchynová, Nováková, Bartakovičová, Hlávková Tamchynová, Nováková, Bartakovičová, Hlávková AC PardubiceAC Pardubice 6 49.72 6.00
6 364 Šínová, Čižinská, Dufková, Korbová Šínová, Čižinská, Dufková, Korbová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 50.70 5.00
7 381 Eibichová, Šťastná, Kaucká, Dorazinová Eibichová, Šťastná, Kaucká, Dorazinová SK JeseniovaSK Jeseniova 6 50.82 4.00
8 555 Hallmanová, Koucká, Bradová, Hůlková Hallmanová, Koucká, Bradová, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.55 3.00
9 628 Chocholoušová, Jánská, Hezká, Svobodová Chocholoušová, Jánská, Hezká, Svobodová AC PardubiceAC Pardubice 5 52.70 2.00
10 406 Kopicová, Hajná, Hněvkovská, Žáková Kopicová, Hajná, Hněvkovská, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.17 1.00
11 397 Zaddem, Königsmarková, Hliňáková, Václavíková Zaddem, Königsmarková, Hliňáková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 53.58
12 434 Ruttová, Šichová, Žáková, Strachová Ruttová, Šichová, Žáková, Strachová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 53.66
13 369 Machytková, Petrásková, Přibylová, Kačerovská Machytková, Petrásková, Přibylová, Kačerovská Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 53.74
14 452 Čechová, Jansová, Kršová, Zykánová Čechová, Jansová, Kršová, Zykánová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 53.82
15 476 Bárková, Bouzková, Schejbalová, Kosťová Bárková, Bouzková, Schejbalová, Kosťová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.44
16 513 Brotánková, Doušová, Krejčová, Stodolová Brotánková, Doušová, Krejčová, Stodolová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 55.36

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Machotka, Ornst, Komárek, Karlach Machotka, Ornst, Komárek, Karlach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:25.77 11.00
2 57 Koška, Krakuvčík, Lúža, Macík Koška, Krakuvčík, Lúža, Macík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:29.23 9.00
3 231 Šťovíček, Macháček, Strnad, Šulc Šťovíček, Macháček, Strnad, Šulc Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 3:33.71 7.00
4 157 Dutý, Hlaváček, Kolín, Vích Dutý, Hlaváček, Kolín, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:35.97 6.00
5 26 Boketta, Ruda, Merta, Lukeš Boketta, Ruda, Merta, Lukeš Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:42.12 4.00
113 Špale, Carpentier, Kabyš, Nový Špale, Carpentier, Kabyš, Nový AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Hodboď, Höfner, Podnecký, Doležal Hodboď, Höfner, Podnecký, Doležal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:30.58 8.00
2 1 Havlík, Janík, Šachta, Přibyl Havlík, Janík, Šachta, Přibyl ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:36.67 5.00
3 155 Machač, Průšek, Uhlíř, Zejbrdlich Machač, Průšek, Uhlíř, Zejbrdlich AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:48.93 3.00
4 40 Voborský, Štros, Švejda, Novák Voborský, Štros, Švejda, Novák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 3:55.97 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Machotka, Ornst, Komárek, Karlach Machotka, Ornst, Komárek, Karlach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:25.77 11.00
2 57 Koška, Krakuvčík, Lúža, Macík Koška, Krakuvčík, Lúža, Macík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:29.23 9.00
3 55 Hodboď, Höfner, Podnecký, Doležal Hodboď, Höfner, Podnecký, Doležal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:30.58 8.00
4 231 Šťovíček, Macháček, Strnad, Šulc Šťovíček, Macháček, Strnad, Šulc Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 3:33.71 7.00
5 157 Dutý, Hlaváček, Kolín, Vích Dutý, Hlaváček, Kolín, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:35.97 6.00
6 1 Havlík, Janík, Šachta, Přibyl Havlík, Janík, Šachta, Přibyl ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:36.67 5.00
7 26 Boketta, Ruda, Merta, Lukeš Boketta, Ruda, Merta, Lukeš Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:42.12 4.00
8 155 Machač, Průšek, Uhlíř, Zejbrdlich Machač, Průšek, Uhlíř, Zejbrdlich AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:48.93 3.00
9 40 Voborský, Štros, Švejda, Novák Voborský, Štros, Švejda, Novák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 3:55.97 2.00
113 Špale, Carpentier, Kabyš, Nový Špale, Carpentier, Kabyš, Nový AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 352 Čižinská, Dufková, Petrásková, Korbová Čižinská, Dufková, Petrásková, Korbová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 3:58.41 11.00
2 407 Kordová, Žáková, Perglerová, Voříšková Kordová, Žáková, Perglerová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:03.17 9.00
3 394 Šťastná, Málková, Cikánová, Husáková Šťastná, Málková, Cikánová, Husáková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:05.36 8.00
4 426 Čechová, Korelová, Koudelková, Kubíčková Čechová, Korelová, Koudelková, Kubíčková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:07.21 7.00
5 483 Carpentier, Kosťová, Sedláčková, Suráková Carpentier, Kosťová, Sedláčková, Suráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:18.91 4.00
6 635 Frydrychová, Štěrbová, Jánská, Veselková Frydrychová, Štěrbová, Jánská, Veselková AC PardubiceAC Pardubice 6 4:24.57 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Vozábalová, Landsmannová, Doubková, Přibylová Vozábalová, Landsmannová, Doubková, Přibylová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:13.42 6.00
2 415 Placatková, Kopicová, Novotná, Mlejnková Placatková, Kopicová, Novotná, Mlejnková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:15.24 5.00
3 477 Bečvářová, Braumová, Buňatová, Pučelíková Bečvářová, Braumová, Buňatová, Pučelíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:29.00 2.00
4 381 Eibichová, Königsmarková, Šulcová, Hliňáková Eibichová, Königsmarková, Šulcová, Hliňáková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:36.03 1.00
5 402 Fořtová, Ševítová, Stýblová, Kupková Fořtová, Ševítová, Stýblová, Kupková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:36.26
6 356 Kačerovská, Košťálová, Košťálová, Machytková Kačerovská, Košťálová, Košťálová, Machytková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:49.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 352 Čižinská, Dufková, Petrásková, Korbová Čižinská, Dufková, Petrásková, Korbová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 3:58.41 11.00
2 407 Kordová, Žáková, Perglerová, Voříšková Kordová, Žáková, Perglerová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:03.17 9.00
3 394 Šťastná, Málková, Cikánová, Husáková Šťastná, Málková, Cikánová, Husáková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:05.36 8.00
4 426 Čechová, Korelová, Koudelková, Kubíčková Čechová, Korelová, Koudelková, Kubíčková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:07.21 7.00
5 367 Vozábalová, Landsmannová, Doubková, Přibylová Vozábalová, Landsmannová, Doubková, Přibylová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:13.42 6.00
6 415 Placatková, Kopicová, Novotná, Mlejnková Placatková, Kopicová, Novotná, Mlejnková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:15.24 5.00
7 483 Carpentier, Kosťová, Sedláčková, Suráková Carpentier, Kosťová, Sedláčková, Suráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:18.91 4.00
8 635 Frydrychová, Štěrbová, Jánská, Veselková Frydrychová, Štěrbová, Jánská, Veselková AC PardubiceAC Pardubice 6 4:24.57 3.00
9 477 Bečvářová, Braumová, Buňatová, Pučelíková Bečvářová, Braumová, Buňatová, Pučelíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:29.00 2.00
10 381 Eibichová, Königsmarková, Šulcová, Hliňáková Eibichová, Königsmarková, Šulcová, Hliňáková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:36.03 1.00
11 402 Fořtová, Ševítová, Stýblová, Kupková Fořtová, Ševítová, Stýblová, Kupková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:36.26
12 356 Kačerovská, Košťálová, Košťálová, Machytková Kačerovská, Košťálová, Košťálová, Machytková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:49.70

Skok vysoký - Junioři

(ne, 15.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.761.821.871.921.962.002.042.082.102.12 Body
1 118 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 2.10 ---ooo-oxxoxoxxx 11.00
2 117 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10 1.96 -o-ooxxo-xxx--- 9.00
3 35 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 1.92 o-ooxoxxx----- 8.00
4 239 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 1.87 -oooxxx------ 7.00
5= 65 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 8 1.82 -ooxxx------- 5.50
5= 114 Roman BašeRoman Baše
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 1.82 -ooxxx------- 5.50
7= 10 Michael RubášMichael Rubáš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 1.76 xooxx-------- 3.50
7= 86 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 1.76 xooxxx-------- 3.50
9 251 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 4 1.76 oxoxxx-------- 2.00
10 14 Mikuláš ValoMikuláš Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 1.70 xoxxx--------- 1.00
116 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 DNS -----------
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.451.491.531.571.611.641.671.701.731.761.791.821.851.88 Body
1 365 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 15 1.64 -----oo------ 11.00
2 478 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 12 1.61 oooooxoxxx------ 9.00
3 428 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 13 1.61 ---xxooxxoxxx------ 8.00
4= 393 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 9 1.57 -oooxoxxx------- 6.50
4= 458 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 14 1.57 -oooxoxxx------- 6.50
6 369 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 5 1.53 ooooxxx-------- 5.00
7 457 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 10 1.53 ooxooxxx-------- 4.00
8 576 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 6 1.53 oooxoxxx-------- 3.00
9 419 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 7 1.49 -oxoxxx--------- 2.00
10 383 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 8 1.49 -xoxxoxxx--------- 1.00
11= 390 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 1.45 ooxxx----------
11= 641 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 1.45 ooxxx----------
13= 489 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 11 1.35 oxxx-----------
13= 509 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 2 1.35 oxxx----------
508 Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 1 NM xxx------------
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.903.203.403.603.804.004.124.224.324.424.524.624.724.825.025.16 Body
1 68 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 5.02 ------------xxo-ooxx- 11.00
2 13 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 9 4.62 --------o-o-oxxx 9.00
3 119 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 4.22 ---ooooxooxxx 8.00
4 14 Mikuláš ValoMikuláš Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 4.00 ----xooxoxxx 7.00
5 178 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5 4.00 -----oxxoxxx 6.00
6 1 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 3.80 ---oxooxxx 5.00
7 87 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 3.60 --oxooxxx 4.00
8 92 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 3.20 -xooxxx 3.00
9 115 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 2.90 ooxxx 2.00
10 102 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 2.60 oxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(ne, 15.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.90 Body
1 492 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10 3.70 ---------o-oxoxxx 11.00
2 408 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 9 3.60 ------o-oooxoxxx 9.00
3 416 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 3.50 ----oxoxoxxoxxoooxxx 8.00
4 397 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 3.30 ----oxooxooxxx 7.00
5 642 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 3.20 -----oxoxoxxx 6.00
6= 385 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 2.60 --ooxxx 4.50
6= 630 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC PardubiceAC Pardubice
00 7 2.60 --ooxxx 4.50
8 641 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 2.60 --oxxoxxx 3.00
9 498 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 2.40 oooxxx 2.00
10 627 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 2.40 -xooxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 15.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 116 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 18 7.07 +0.0 m/s 6.78  -0.36.40  -0.16.73  -0.56.786.93  +0.27.07  +0.0- 11.00
2 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 20 6.94 +0.5 m/s x6.52  -0.36.59  -0.86.59x6.79  +0.66.94  +0.5 9.00
3 4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 21 6.80 6.77  -0.56.51  +0.06.40  -1.26.77xx6.80  -0.3 8.00
4 29 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 22 6.74 +0.0 m/s x6.74  +0.06.66  -0.36.74x-6.60  -0.7 7.00
5 155 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 16 6.49 +0.0 m/s 6.35  +0.06.28  -0.96.30  -0.66.35-6.23  -0.56.49  +0.0 6.00
6 156 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 19 6.48 -0.5 m/s 6.39  -0.96.45  -0.16.32  +0.06.456.20  -0.36.48  -0.56.46  +0.0 5.00
7 68 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 17 6.38 +0.0 m/s 6.38  +0.0-x6.38--- 4.00
8 117 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 15 6.24 -0.1 m/s xx6.24  -0.16.24x-- 3.00
9 13 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 6.18 +0.3 m/s 5.69  -0.55.97  -0.56.18  +0.36.180.00.00.0 2.00
10 78 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 6.10 -0.7 m/s 6.10  -0.74.59  -0.96.03  -0.66.100.00.00.0 1.00
11 79 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 6.10 -0.6 m/s 6.10  -0.6x5.87  -0.26.100.00.00.0
12 27 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 6.07 +0.2 m/s xx6.07  +0.26.070.00.00.0
13 1 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 6.04 -0.9 m/s 5.97  -0.35.83  -0.26.04  -0.96.040.00.00.0
14 178 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 14 5.97 +0.0 m/s 5.59  -0.15.97  +0.05.74  -0.95.970.00.00.0
15 106 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 5.94 +0.0 m/s 5.50  +0.05.60  -0.15.94  +0.05.940.00.00.0
16 5 Filip LazarFilip Lazar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11 5.87 +0.4 m/s 5.78  +0.15.87  +0.45.82  +0.05.870.00.00.0
17 105 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 6 5.78 -0.3 m/s 5.47  -0.65.78  -0.35.51  +0.05.780.00.00.0
18 202 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 12 5.71 -1.3 m/s 5.71  -1.35.70  +0.4x5.710.00.00.0
19 205 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3 5.47 +0.0 m/s 5.37  -0.35.07  -1.15.47  +0.05.470.00.00.0
20 206 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 2 5.35 +0.2 m/s 5.04  -0.25.29  -0.35.35  +0.25.350.00.00.0
93 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 DNS ---00.00.00.0
237 Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 13 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 365 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 20 5.88 +0.4 m/s -5.76  -0.15.87  -0.45.875.76  -0.85.69  -0.65.88  +0.4 11.00
2 389 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 19 5.83 +0.9 m/s 5.79  -0.35.69  +0.6-5.795.28  -0.75.52  -1.25.83  +0.9 9.00
3 485 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 5.34 +0.3 m/s 5.16  -0.35.09  -0.35.16  +0.05.165.34  +0.3-- 8.00
4 530 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 17 5.28 +1.1 m/s -5.23  -1.25.28  +1.15.284.99  -1.75.28  +0.55.26  -1.7 7.00
5 629 Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 5.24 +2.1 m/s 5.24 -0.9 m/s 5.17  -0.25.19  +1.1-5.19-5.24  +2.15.24  -0.9 6.00
6 601 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 16 5.14 -0.6 m/s 5.14  -0.64.80  +0.94.88  +2.05.14x2.79  -0.94.92  +1.1 5.00
7 396 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 11 5.08 -1.5 m/s 4.97  -1.14.71  +1.15.04  -0.15.044.88  -1.0x5.08  -1.5 4.00
8 495 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 18 5.06 -1.8 m/s 5.06  -1.84.24  +0.8x5.064.99  -2.4x4.31  +0.6 3.00
9 384 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 4.90 +0.6 m/s 4.81  +0.24.90  +0.63.45  -0.54.900.00.00.0 2.00
10 459 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 10 4.87 +0.6 m/s 4.70  -0.94.87  +0.64.85  +0.14.870.00.00.0 1.00
11 397 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 4.86 +0.3 m/s 4.85  -0.44.86  +0.34.73  +0.54.860.00.00.0
12 434 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 7 4.85 +0.3 m/s x4.85  +0.3x4.850.00.00.0
13 455 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 8 4.84 +1.2 m/s 4.77  -0.14.84  +1.24.67  +0.54.840.00.00.0
14 489 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 4.69 -0.5 m/s 4.22  -0.24.40  +0.14.69  -0.54.690.00.00.0
15 504 Tereza StodolováTereza Stodolová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 4 4.69 +1.1 m/s 4.14  -1.04.69  +1.14.40  +0.54.690.00.00.0
16 404 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 6 4.67 +0.2 m/s x4.46  +0.94.67  +0.24.670.00.00.0
17 436 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 9 4.62 -0.1 m/s 4.62  -0.14.60  +0.7x4.620.00.00.0
18 510 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 3 4.60 +0.1 m/s xx4.60  +0.14.600.00.00.0
19 452 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 2 4.45 +0.1 m/s 4.19  -1.14.13  +0.74.45  +0.14.450.00.00.0
20 509 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 1 4.23 +1.1 m/s 4.21  -0.24.23  +1.14.19  -0.54.230.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Junioři

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 118 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 13.59 +0.9 m/s 11.34  +0.613.59  +0.913.23  -1.513.59--- 11.00
2 155 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 12 13.49 +0.4 m/s x13.23  -0.913.49  +0.413.4913.45  +0.013.43  +0.4x 9.00
3 29 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 14 13.32 -1.6 m/s 12.68  +0.7x13.27  +1.213.2713.32  -1.6xx 8.00
4 64 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 13.25 +0.0 m/s 12.43  -0.113.10  +0.513.25  +0.013.25--- 7.00
5 114 Roman BašeRoman Baše
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 13.21 +0.1 m/s 12.62  +0.812.73  +0.212.69  -0.112.73x12.55  +1.213.21  +0.1 6.00
6 13 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 12.99 +1.3 m/s 12.99  +1.312.98  -0.2-12.99--- 5.00
7 117 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 12.98 +0.5 m/s 12.37  -0.412.98  +0.512.86  +1.012.98x12.42  -1.512.93  +0.1 4.00
8 79 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 12.67 +0.3 m/s 12.53  +0.411.36  +1.012.67  +0.312.6712.46  -2.4-12.59  -0.4 3.00
9 4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 13 12.50 +0.0 m/s xx12.50  +0.012.500.00.00.0 2.00
10 157 Šimon DutýŠimon Dutý
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 12.10 +0.1 m/s 12.10  +0.1--12.100.00.00.0 1.00
11 152 Robert HlaváčekRobert Hlaváček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 3 12.07 +0.7 m/s x11.35  -0.412.07  +0.712.070.00.00.0
12 37 Vojtěch RudaVojtěch Ruda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 11.87 +1.3 m/s x11.82  -0.611.87  +1.311.870.00.00.0
13 77 Kryštof BesserKryštof Besser
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 11.73 -0.4 m/s 11.73  -0.411.57  +0.811.61  +0.811.730.00.00.0
67 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 DNS ---0---
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 15.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 389 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 13 11.98 -2.3 m/s 11.11  +0.311.98  -2.3-11.98--- 11.00
2 364 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 11.48 +0.8 m/s 11.20  -2.211.42  +0.511.42  +0.111.42x11.48  +0.810.06  -1.0 9.00
3 393 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12 11.47 +0.2 m/s 11.18  -0.211.30  -0.6x11.3011.47  +0.2x11.16  +0.4 8.00
4 396 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 11.44 +0.0 m/s 10.98  -0.811.03  +0.811.11  -0.811.1110.91  -2.011.44  +0.0x 7.00
5 466 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 11.13 -0.1 m/s 11.13  -0.110.84  -1.610.86  -0.411.13xx10.92 6.00
6 626 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 11.04 +1.2 m/s 10.82  -0.110.55  -1.810.86  -0.410.8610.84  -2.111.04  +1.2- 5.00
7 404 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 10.81 +0.2 m/s 10.36  +0.010.57  +1.310.71  -1.010.71xx10.81  +0.2 4.00
8 627 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 10.34 +0.0 m/s x10.34  +0.009.63  -0.510.3409.61  -0.9-- 3.00
9 408 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1 09.89 +0.9 m/s 09.71  -1.609.89  +0.9x09.890.00.00.0 2.00
10 489 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 09.81 -1.5 m/s 09.81  -1.5xx09.810.00.00.0 1.00
11 451 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 09.21 -0.4 m/s 09.21  -0.4xx09.210.00.00.0
458 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 NM ---0---
495 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 15.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 553 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 20 12.68 12.57xx12.57x12.68x 11.00
2 429 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 18 11.71 11.5711.30x11.57x11.7111.51 9.00
3 430 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 17 11.52 11.2110.9811.3311.3311.1211.5211.45 8.00
4 363 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 19 10.88 10.88xx10.88x-- 7.00
5 532 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 13 10.86 10.1710.6909.9610.6910.3610.4410.86 6.00
6 496 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 09.90 09.8709.3509.7509.8709.90r0.0 5.00
7 376 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12 09.60 x08.3509.5209.52x09.6009.37 4.00
8 643 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 09.51 09.5109.3008.8409.51--- 3.00
9 530 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 14 09.43 08.8108.9409.4309.430.00.00.0 2.00
10 556 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10 09.07 08.4309.0708.5409.070.00.00.0 1.00
11 510 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 7 08.67 08.5908.6708.1108.670.00.00.0
12 392 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11 08.67 08.67xx08.670.00.00.0
13 558 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 5 08.59 08.0908.1108.5908.590.00.00.0
14 531 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 8 08.46 08.4308.4608.2708.460.00.00.0
15 484 Linda ČechováLinda Čechová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 08.08 08.08x07.7808.080.00.00.0
16 413 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 07.87 07.7807.6307.8707.870.00.00.0
17 557 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2 07.62 07.6207.2607.3307.620.00.00.0
18 511 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1 06.25 06.2505.9805.9806.250.00.00.0
364 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 245 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 19 16.55 14.88x15.0215.02x14.7816.55 11.00
2 122 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 23 15.91 15.91xr15.910.00.00.0 9.00
3 123 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 22 15.78 14.2715.7815.7215.780.00.00.0 8.00
4 230 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 21 14.40 14.40xx14.40x14.1414.36 7.00
5 233 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 15 13.76 13.20xx13.20x13.76x 6.00
6 59 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 7 13.67 12.0311.9613.0513.0513.6713.4613.67 5.00
7 11 Martin RybářMartin Rybář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 17 13.53 12.2813.5312.7013.53x13.39x 4.00
8 60 Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 14 13.48 x13.05x13.0513.4813.32x 3.00
9 12 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 16 13.01 x13.0112.8313.010.00.00.0 2.00
10 121 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 12.81 12.37x12.8112.810.00.00.0 1.00
11 154 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 12 12.27 11.8210.9612.2712.270.00.00.0
12 179 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 11 11.93 10.5811.9311.5511.930.00.00.0
13 6 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 9 11.52 10.6211.5211.5211.520.00.00.0
14 252 Michael PečinkaMichael Pečinka
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 13 11.38 x10.7911.3811.380.00.00.0
15 83 Filip KaplanFilip Kaplan
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 11.08 xx11.0811.080.00.00.0
16 27 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 10.77 10.77xx10.770.00.00.0
17 86 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 10.40 09.6310.4010.2910.400.00.00.0
18 92 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 10.31 xx10.3110.310.00.00.0
19 201 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5 10.25 x10.25x10.250.00.00.0
20 254 David VavříčekDavid Vavříček
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 2 09.05 09.0508.83r09.050.00.00.0
21 253 Petr MolíkPetr Molík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 1 06.99 x06.99r06.990.00.00.0
36 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 20 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 363 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14 36.96 33.3433.6135.8535.8534.8534.5136.96 11.00
2 392 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 15 35.04 30.2535.0433.1235.04xx31.13 9.00
3 376 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12 34.90 34.9034.6834.7934.9032.4133.96x 8.00
4 637 Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 34.41 30.7233.8234.4134.4131.6731.66x 7.00
5 430 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 11 34.08 xx32.9832.9830.8631.4034.08 6.00
6 387 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 30.64 27.4430.6426.8630.6430.00x30.15 5.00
7 559 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2 29.99 26.4425.8929.9929.9928.89x25.69 4.00
8 429 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 9 29.75 29.50xx29.5029.75xx 3.00
9 558 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10 29.12 29.1228.55x29.120.00.00.0 2.00
10 464 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 7 26.34 25.55x26.3426.340.00.00.0 1.00
11 556 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 25.87 25.4525.8723.6425.870.00.00.0
12 378 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5 20.98 x20.98x20.980.00.00.0
13 413 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 20.70 20.7017.40x20.700.00.00.0
553 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 15.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 19 59.19 57.4956.78x57.4959.1950.42- 11.00
2 122 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 20 57.78 56.2157.78-57.78--- 9.00
3 230 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 18 47.42 x47.42x47.4244.2443.6046.97 8.00
4 245 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 14 44.79 42.0144.79x44.7943.70xx 7.00
5 36 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 17 41.73 36.0441.73x41.7340.8340.04x 6.00
6 121 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 41.50 39.71x40.9740.9741.5038.9140.83 5.00
7 244 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 12 41.10 37.82x39.3939.3939.0841.1039.88 4.00
8 12 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 40.71 40.40x40.5340.53x39.5940.71 3.00
9 83 Filip KaplanFilip Kaplan
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 39.05 39.05x38.7439.050.00.00.0 2.00
10 160 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 16 38.22 38.2236.63x38.220.00.00.0 1.00
11 11 Martin RybářMartin Rybář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 15 38.21 35.7538.21x38.210.00.00.0
12 233 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 13 37.78 37.5937.5037.7837.780.00.00.0
13 59 Dominik KrálDominik Král