Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (15. 9. 2019)
skok vysoký - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 118 Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.10 11.00
2 117 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.96 9.00
3 35 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.92 8.00
skok vysoký - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 365 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.64 11.00
2 478 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.61 9.00
3 428 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.61 8.00
skok o tyči - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 68 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.02 11.00
2 13 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.62 9.00
3 119 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.22 8.00
skok o tyči - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 492 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.70 11.00
2 408 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.60 9.00
3 416 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.50 8.00
skok daleký - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 116 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7.07 11.00
2 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6.94 9.00
3 4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.80 8.00
skok daleký - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 365 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.88 11.00
2 389 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.83 9.00
3 485 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.34 8.00
trojskok - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 118 Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.59 11.00
2 155 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.49 9.00
3 29 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.32 8.00
trojskok - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 389 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.98 11.00
2 364 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.48 9.00
3 393 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.47 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 553 Michaela TrčováMichaela Trčová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.68 11.00
2 429 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.71 9.00
3 430 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.52 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 245 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.55 11.00
2 122 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.91 9.00
3 123 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.78 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 363 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 36.96 11.00
2 392 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 35.04 9.00
3 376 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 34.90 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 123 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.19 11.00
2 122 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.78 9.00
3 230 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.42 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 430 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.59 11.00
2 559 Daniela KubalováDaniela Kubalová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 42.83 9.00
3 558 Veronika PřibylováVeronika Přibylová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 41.48 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 59 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 66.22 11.00
2 244 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 65.22 9.00
3 54 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.20 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 512 Andrea BalíkováAndrea Balíková 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 41.35 11.00
2 363 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.04 9.00
3 394 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 34.84 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 15.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 83 Filip KaplanFilip Kaplan 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.62 11.00
2 120 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.44 9.00
3 160 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.20 8.00