výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (15. 9. 2019)

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 512 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 19 41.35 0.00.0x0.0xx41.35 11.00
2 363 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 37.04 0.00.00.00.00.0x37.04 9.00
3 394 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 18 34.84 0.00.00.00.00.00.034.84 8.00
4 626 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 33.92 0.00.00.00.00.00.033.92 7.00
5 637 Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 33.38 0.00.00.00.0x0.033.38 6.00
6 487 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 32.89 0.00.00.00.00.00.032.89 5.00
7 387 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 15 31.98 0.00.00.00.00.00.031.98 4.00
8 532 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 9 30.30 0.0x0.00.00.00.030.30 3.00
9 405 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 11 29.66 0.0x0.00.00.00.029.66 2.00
10 527 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 7 28.33 0.00.00.00.00.00.028.33 1.00
11 515 Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 10 27.15 0.00.00.00.00.00.027.15
12 476 Viola BárkováViola Bárková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 26.82 0.00.00.00.00.00.026.82
13 513 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 6 26.55 0.00.00.00.00.00.026.55
14 578 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 1 25.78 0.00.00.00.00.00.025.78
15 462 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 5 25.21 0.00.0x0.00.00.025.21
16 511 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 3 22.58 0.00.00.00.00.00.022.58
17 461 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 20.27 0.00.00.00.00.00.020.27
18 508 Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 2 15.38 0.00.00.00.00.00.015.38
493 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků