výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (15. 9. 2019)

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Filip KaplanFilip Kaplan
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 21 58.62 0.00.00.00.00.00.058.62 11.00
2 120 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 19 52.44 0.00.00.00.00.00.052.44 9.00
3 160 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 17 52.20 0.00.00.00.00.00.052.20 8.00
4 10 Michael RubášMichael Rubáš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 20 51.78 0.00.00.00.00.00.051.78 7.00
5 179 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 16 49.28 0.00.00.00.00.00.049.28 6.00
6 119 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13 46.21 0.00.00.00.00.00.046.21 5.00
7 1 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15 44.22 0.00.00.00.00.00.044.22 4.00
8 36 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12 43.41 0.00.00.00.00.00.043.41 3.00
9 86 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10 42.97 0.00.00.00.00.00.042.97 2.00
10 159 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 14 42.80 0.00.00.00.00.00.042.80 1.00
11 92 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 41.29 0.00.00.00.00.00.041.29
12 201 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 7 40.08 0.00.00.00.00.00.040.08
13 27 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 39.84 0.00.00.00.00.00.039.84
14 206 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 8 37.77 0.00.00.00.00.00.037.77
15 253 Petr MolíkPetr Molík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 2 34.97 0.00.00.00.00.00.034.97
16 254 David VavříčekDavid Vavříček
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 3 34.37 0.00.00.00.00.00.034.37
17 65 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 33.73 0.00.00.00.00.00.033.73
90 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
240 Marek ZelenkaMarek Zelenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 6 DNS 0.00.00.00.00.00.0x
255 Lukáš CouralLukáš Coural
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.0x
Celkem 20 závodníků