výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (15. 9. 2019)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.68 11.00
2 238 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:54.77 9.00
3 55 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 1:55.49 8.00
4 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:55.76 7.00
5 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:56.98 6.00
6 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:57.58 5.00
7 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:05.84
227 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:58.32 4.00
2 229 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:58.77 3.00
3 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.90 2.00
4 108 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:59.31 1.00
5 124 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.49
6 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:00.97
7 39 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:03.29
8 177 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:18.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.21
2 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:03.85
3 151 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:06.09
4 204 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:06.69
5 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.84
6 240 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:07.41
7 34 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:12.16
8 208 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:13.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:54.68 11.00
2 238 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:54.77 9.00
3 55 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 1:55.49 8.00
4 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:55.76 7.00
5 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:56.98 6.00
6 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:57.58 5.00
7 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:58.32 4.00
8 229 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:58.77 3.00
9 9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.90 2.00
10 108 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:59.31 1.00
11 124 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.49
12 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:00.97
13 109 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.21
14 39 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:03.29
15 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:03.85
16 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:05.84
17 151 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:06.09
18 204 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:06.69
19 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.84
20 240 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:07.41
21 34 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:12.16
22 208 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:13.65
23 177 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:18.53
227 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 497 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:14.74 11.00
2 431 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.75 9.00
3 414 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:17.27 8.00
4 423 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:18.21 7.00
5 354 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:18.64 6.00
6 415 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:19.55 5.00
7 388 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:19.92 4.00
8 455 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:21.28 3.00
9 411 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:21.29 2.00
10 505 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:26.02
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 361 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.58 1.00
2 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:26.60
3 380 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:27.26
4 529 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:27.69
5 433 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:31.89
6 635 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:38.22
7 605 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:39.01
8 631 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:42.88
9 465 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:43.34
10 395 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:44.13
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 497 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:14.74 11.00
2 431 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.75 9.00
3 414 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:17.27 8.00
4 423 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:18.21 7.00
5 354 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:18.64 6.00
6 415 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:19.55 5.00
7 388 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:19.92 4.00
8 455 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:21.28 3.00
9 411 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:21.29 2.00
10 361 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.58 1.00
11 505 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:26.02
12 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:26.60
13 380 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:27.26
14 529 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:27.69
15 433 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:31.89
16 635 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:38.22
17 605 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:39.01
18 631 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:42.88
19 465 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:43.34
20 395 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:44.13