výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (15. 9. 2019)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 63 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08:49.75 11.00
2 26 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08:58.49 9.00
3 89 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 09:01.30 8.00
4 161 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09:12.79 7.00
5 229 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09:24.00 6.00
6 40 Marek VoborskýMarek Voborský 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09:29.30 5.00
7 108 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09:43.69 4.00
8 129 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 09:52.96 3.00
9 204 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09:53.47 2.00
10 113 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10:03.83 1.00
242 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 411 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10:42.34 11.00
2 602 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10:49.73 9.00
3 360 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11:23.12 8.00
4 638 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11:29.72 7.00
5 491 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11:36.50 6.00
6 377 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11:52.15 5.00
7 386 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12:22.48 4.00
8 358 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12:29.04 3.00
9 490 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 12:59.26 2.00
10 420 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 13:36.57 1.00
417 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 DNF
405 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 DNF
Celkem 12 závodníků