výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (15. 9. 2019)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.70 11.00
2 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.31 9.00
3 107 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 50.13 8.00
4 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.21 7.00
5 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.91 6.00
6 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.35 4.00
2 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.87 3.00
3 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.06
4 58 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.27
5 61 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.61
6 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.96 2.00
2 94 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.05 1.00
3 159 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 53.19
4 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 53.52
5 91 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.99
6 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 54.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 54.76
2 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 57.63
3 126 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.70 11.00
2 236 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.31 9.00
3 107 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 50.13 8.00
4 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.21 7.00
5 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.91 6.00
6 3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.24 5.00
7 31 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.35 4.00
8 153 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.87 3.00
9 52 Jakub DoležalJakub Doležal 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.96 2.00
10 94 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.05 1.00
11 82 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.06
12 58 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.27
13 61 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.61
14 159 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 53.19
15 2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.28
16 231 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 53.52
17 91 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.99
18 158 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 54.51
19 232 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 54.76
20 246 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 57.63
21 126 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 58.25

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 357 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 57.23 11.00
2 437 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.35 9.00
3 426 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.40 8.00
4 422 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.96 7.00
5 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 60.09 6.00
6 352 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 61.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 62.09 4.00
2 486 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.47 3.00
3 410 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 63.39 2.00
4 580 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 65.35 1.00
5 463 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 67.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 357 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 57.23 11.00
2 437 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.35 9.00
3 426 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.40 8.00
4 422 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.96 7.00
5 379 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 60.09 6.00
6 352 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 61.34 5.00
7 367 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 62.09 4.00
8 486 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.47 3.00
9 410 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 63.39 2.00
10 580 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 65.35 1.00
11 463 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 67.13