Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)
100 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 576 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.15 11.00
2 377 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.20 9.00
3 357 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.22 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 501 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.47 4.00
2 502 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.50 3.00
3 365 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.54 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 217 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.71 4.00
2 5 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.79 3.00
3 60 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.95 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 215 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.10 11.00
2 90 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.18 9.00
3 177 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.54 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 188 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:19.48 11.00
2 40 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.45 9.00
3 63 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:20.47 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 457 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:06.54 11.00
2 569 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:14.06 9.00
3 359 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:18.74 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:42.85 11.00
2 231 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:10.00 9.00
3 79 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:19.13 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 452 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:24.01 11.00
2 361 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:49.50 9.00
3 567 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10:03.71 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 41 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:04.40 11.00
2 185 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11:37.92 9.00
3 129 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:31.39 8.00
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 384 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:28.92 11.00
2 451 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:32.74 9.00
3 456 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:45.82 8.00
2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 103 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:35.88 11.00
2 107 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8:07.49 9.00
3 76 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8:13.50 8.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 401 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:16.13 11.00
2 593 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:57.69 9.00
3 596 Vojtěch SegešVojtěch Segeš 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20:59.19 8.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 69 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:28.96 11.00
2 238 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:50.93 9.00
3 178 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 15:54.14 8.00