Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 601 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.94 11.00
2 455 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.91 9.00
3 368 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.87 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 66 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.71 11.00
2 86 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.69 9.00
3 18 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.64 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 602 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.55 11.00
2 580 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.15 9.00
3 581 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.15 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 9 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.45 11.00
2 279 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.30 9.00
3= 80 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.70 7.50
3= 58 Eva KubešováEva Kubešová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.70 7.50
skok daleký - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 455 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.32 11.00
2 459 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.88 9.00
3 538 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.67 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 101 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.07 11.00
2 86 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.50 9.00
3 18 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.43 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 540 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.31 11.00
2 455 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.40 9.00
3 601 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.96 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.87 11.00
2 276 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.17 9.00
3 190 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.11 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 252 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.23 11.00
2 236 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.31 9.00
3 15 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.78 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 408 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.57 11.00
2 539 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.35 9.00
3 407 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.76 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 203 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 36.90 11.00
2 82 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.62 9.00
3 252 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.53 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 408 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.26 11.00
2 643 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 41.73 9.00
3 411 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.31 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 70 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.73 11.00
2 266 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.43 9.00
3 236 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 46.94 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 558 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 56.03 11.00
2 404 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.79 9.00
3 643 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 51.99 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 133 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.10 11.00
2 97 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.67 9.00
3 77 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.47 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 648 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 56.97 11.00
2 640 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 55.64 9.00
3 429 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.06 8.00