Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 14.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 133 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 24 47.10 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 97 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 21 42.67 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 77 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23 42.47 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 87 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 22 39.27 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 263 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 20 35.53 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 184 Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 19 34.71 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 22 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 17 33.11 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 10 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 31.92 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 128 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 18 31.56 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 236 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 11 30.42 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 307 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 16 29.62 0.00.00.00.00.00.00.0
12 12 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 27.32 0.00.00.00.00.00.00.0
13 20 Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 15 25.10 0.00.00.00.00.00.00.0
14 1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 24.55 0.00.00.00.00.00.00.0
15 308 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 24.17 0.00.00.00.00.00.00.0
16 136 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 6 24.03 0.00.00.00.00.00.00.0
17 109 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 23.36 0.00.00.00.00.00.00.0
18 135 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 9 21.30 0.00.00.00.00.00.00.0
19 3 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 21.17 0.00.00.00.00.00.00.0
20 102 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 20.56 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků