výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 14.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 408 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 19 15.57 15.1014.9714.3115.1014.33x15.57 11.00
2 539 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 20 14.35 14.1113.6514.2214.2214.35xx 9.00
3 407 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 13.76 13.5713.76x13.7613.14x0.0 8.00
4 429 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 18 13.60 12.4912.82x12.8213.60x0.0 7.00
5 381 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 17 13.28 13.0712.58x13.0712.8613.28x 6.00
6 480 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 16 13.06 x13.0612.8013.06x12.07x 5.00
7 404 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 12.31 11.4912.3112.1712.31xx12.14 4.00
8 611 Marek MalichMarek Malich
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 15 12.21 xx12.0212.02x12.21x 3.00
9 438 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 11.46 11.4611.2311.1011.460.00.00.0 2.00
10 638 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 11.00 10.3311.0010.9011.000.00.00.0 1.00
11 644 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 12 10.96 10.40x10.9610.960.00.00.0
12 511 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10 10.78 09.9009.8210.7810.780.00.00.0
13 650 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 10.77 x10.7710.6310.770.00.00.0
14 477 Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 10.65 x09.9610.6510.650.00.00.0
15 603 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 10.28 10.28xx10.280.00.00.0
16 437 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 09.94 09.1109.4409.9409.940.00.00.0
17 406 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 09.22 09.0508.6709.2209.220.00.00.0
18 588 Lukáš ŽampachLukáš Žampach
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 09.05 x09.0509.0509.050.00.00.0
19 578 David KumstaDavid Kumsta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 08.35 08.35xx08.350.00.00.0
411 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků