Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)

1500 m - Dorostenci

(so, 14.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 457 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:06.54 11.00
2 569 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 4:14.06 9.00
3 359 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:18.74 8.00
4 533 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 4:25.64 7.00
5 566 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 4:32.69 6.00
6 379 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 4:36.24 5.00
7 395 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:36.50 4.00
8 479 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 4:38.96 3.00
9 432 Samuel ŘíhaSamuel Říha 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 4:44.20 2.00
10 428 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 4:45.38 1.00
11 595 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 5:01.39
12 476 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 5:11.72
13 439 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 5:57.86
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 14.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 64 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:42.85 11.00
2 231 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 5:10.00 9.00
3 79 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:19.13 8.00
4 36 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:38.48 7.00
5 310 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 5:39.60 6.00
6 13 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:41.04 5.00
7 221 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 5:47.05 4.00
8 189 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 5:48.12 3.00
Celkem 8 závodníků