Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 12:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 576 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.18 11.00
2 369 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.64 9.00
3 649 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.03 8.00
4 602 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.08 7.00
5 367 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.08 6.00
6 368 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.12 5.00
7 678 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 15.42 1.00
8 430 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.71
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 12:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 355 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.26 4.00
2 388 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.27 3.00
3 535 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 15.34 2.00
4 607 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 16.00
5 579 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 16.08
6 642 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.13
7 426 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.23
415 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 14.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 604 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.84
2 594 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.99
3 647 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.62
4 366 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.92
5 403 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 18.12
6 402 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.36
679 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
464 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 576 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.18 11.00
2 369 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.64 9.00
3 649 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.03 8.00
4 602 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.08 7.00
4 367 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.08 6.00
6 368 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.12 5.00
7 355 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.26 4.00
8 388 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.27 3.00
9 535 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 15.34 2.00
10 678 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 15.42 1.00
11 604 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.84
12 594 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.99
13 607 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 16.00
14 579 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 16.08
15 642 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.13
16 426 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.23
17 647 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.62
18 366 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.92
19 403 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 18.12
20 402 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.36
21 430 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.71
415 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
679 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
464 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS