výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 14.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 203 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 20 36.90 0.0 11.00
2 82 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 17 33.62 0.0 9.00
3 252 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 16 33.53 0.0 8.00
4 280 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 19 32.36 0.0 7.00
5 266 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 15 31.41 0.0 6.00
6 97 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 14 30.99 0.0 5.00
7 267 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 18 29.41 0.0 4.00
8 263 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 29.08 0.0 3.00
9 10 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 28.09 0.0 2.00
10 71 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 27.85 0.0 1.00
11 261 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11 27.04 0.0
12 209 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 25.92 0.0
13 133 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 25.64 0.0
14 260 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 25.60 0.0
15 15 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 23.72 0.0
16 22 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 23.62 0.0
17 104 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 22.88 0.0
18 53 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 22.63 0.0
19 184 Beata KaplanováBeata Kaplanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 2 22.46 0.0
20 301 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 19.48 0.0
Celkem 20 závodníků