výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Karlovy Vary (14. 9. 2019)
60 m - Žáci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David KurfürstDavid Kurfürst 040312 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.33 11.00
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.47 9.00
3 Tomáš MajerTomáš Majer 040115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.57 8.00
60 m - Žáci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karel JarešKarel Jareš 040223 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.53 4.00
2 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 040316 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.63 3.00
3 Jan HendrychJan Hendrych 040822 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.67 2.00
60 m - Žákyně (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Stella BohmováStella Bohmová 050703 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.10 4.00
2 Martina PrimasováMartina Primasová 040809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24 3.00
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 040616 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.28 2.00
60 m - Žákyně (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 050630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.94 11.00
2 273 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 050712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.03 9.00
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 050416 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.07 8.00
800 m - Žáci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:06.75 11.00
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 050307 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:07.46 9.00
3 Radek HrubýRadek Hrubý 041230 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.52 8.00
1500 m - Žáci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 223 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 041204 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:35.53 11.00
2 19 Albert SlabaAlbert Slaba 040417 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:38.15 9.00
3 13 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:46.69 8.00
1500 m - Žákyně (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 271 Eliška KučerováEliška Kučerová 051004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:04.01 11.00
2 275 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 040626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:22.16 9.00
3 273 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 050712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:23.79 8.00
3000 m - Žáci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Karel LachoutKarel Lachout 040803 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10:39.83 11.00
2 27 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 051015 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:43.17 9.00
3 26 David PiklDavid Pikl 040729 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10:55.00 8.00
1500 m překážek - Žáci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 33 Michal PerglerMichal Pergler 050420 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:52.09 11.00
2 28 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 050519 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:03.31 9.00
3 31 Václav DlabačVáclav Dlabač 050222 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:11.73 8.00
1500 m překážek - Žákyně (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 285 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 041013 AK MostAK Most 5:18.37 11.00
2 369 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 040123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6:01.71 9.00
3 286 Barbara KostkováBarbara Kostková 041124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:01.75 8.00
Chůze dráha 3000 m - Žáci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 40 Tomáš EndrštTomáš Endršt 051103 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19:31.25 11.00
2 38 Albert KuklaAlbert Kukla 050113 SK JeseniovaSK Jeseniova 19:33.67 9.00
3 41 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 050925 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 19:41.16 8.00
Chůze dráha 3000 m - Žákyně (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 300 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 041021 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23:09.24 11.00
2 293 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 040621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:10.92 9.00
3 301 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 040206 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:13.71 8.00