Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Karlovy Vary (14. 9. 2019)

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 19 55.55 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 34.58 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 30.94 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 12 28.37 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 25.29 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Tomáš TalhoferTomáš Talhofer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 15 25.18 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 11 23.03 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 10 23.02 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 26 David PiklDavid Pikl
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 7 22.90 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 14 22.39 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 9 22.05 0.00.00.00.00.00.00.0
12 43 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 6 20.88 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 8 19.05 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Matyáš BílýMatyáš Bílý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4 17.18 0.00.00.00.00.00.00.0
15 25 Jan MalechaJan Malecha
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 5 16.30 0.00.00.00.00.00.00.0
16 41 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 2 13.75 0.00.00.00.00.00.00.0
17 42 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 13.69 0.00.00.00.00.00.00.0
18 39 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1 12.31 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 18 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků