Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Karlovy Vary (14. 9. 2019)

800 m - Žáci

(so, 14.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:06.75 11.00
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:07.46 9.00
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:07.52 8.00
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 2:15.18 7.00
5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:15.57 6.00
6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:16.11 5.00
7 226 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:16.60 4.00
8 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:21.73 3.00
9 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:23.80 2.00
10 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:25.84 1.00
11 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:34.62
12 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:51.44
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 358 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:24.13 11.00
2 252 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 2:25.02 9.00
3 255 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:25.06 8.00
4 360 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.72 7.00
5 256 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:26.95 6.00
6 355 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 2:29.10 5.00
7 362 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:29.87 4.00
8 263 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:30.36 3.00
9 258 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:30.37 2.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 267 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:33.52 1.00
2 367 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:34.09
3 366 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:35.28
4 262 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:36.85
5 371 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:39.99
6 260 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:48.25
7 266 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:53.81
8 253 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:55.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 358 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:24.13 11.00
2 252 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 2:25.02 9.00
3 255 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:25.06 8.00
4 360 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.72 7.00
5 256 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:26.95 6.00
6 355 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 2:29.10 5.00
7 362 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:29.87 4.00
8 263 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:30.36 3.00
9 258 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:30.37 2.00
10 267 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:33.52 1.00
11 367 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:34.09
12 366 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:35.28
13 262 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:36.85
14 371 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:39.99
15 260 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:48.25
16 266 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:53.81
17 253 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:55.15