Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Karlovy Vary (14. 9. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(so, 14.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.701.73 Body
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 19 1.70 ------ooo 11.00
2 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16 1.67 --ooooxoxxoxxx 9.00
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 18 1.64 -ooooooxxx 8.00
4 Jan KristaJan Krista
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 1.64 oooxooxooxxx 7.00
5 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 1.61 oooxxoooxxx 6.00
6 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 1.61 ooxoxoxooxxx 5.00
7 30 Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 1.61 oooxxooxoxxx 4.00
8 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 1.61 --o--xxoxxx 3.00
9 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 1.58 ooooxxoxxx 2.00
10= Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 15 1.58 oxoooxxoxxx 0.50
10= Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 14 1.58 -ooxoxxoxxx 0.50
12 230 Libor TupýLibor Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 7 1.55 oooxoxxx
13 Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 1.50 oooxxx
14 228 Pavel KarasPavel Karas
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 1.50 -oxxoxxx
15 19 Albert SlabaAlbert Slaba
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2 1.45 oxoxxx
16 31 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 1.40 oxxx
17 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.40 xoxxx
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 14.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.62 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 18 1.59 --oxooooxxx 11.00
2= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 12 1.56 oooxoxooxxx 8.50
2= Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 1.56 ooooxxooxxx 8.50
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 1.56 -oxoooxoxxx 7.00
5 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 15 1.56 --oxxooxoxxx 6.00
6 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 13 1.53 oooooxxx 5.00
7 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 14 1.53 ooooxxoxxx 4.00
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 16 1.50 -oooxxx 3.00
9 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 1.50 ooxxooxxx 2.00
10= 364 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4 1.45 oooxxx 0.33
10= Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 9 1.45 oooxxx 0.33
10= Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 6 1.45 oooxxx 0.33
13= Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10 1.40 ooxxx
13= 238 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 1.40 ooxxx
15 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 5 1.35 oxxx
16 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 1.35 xxoxxx
296 Kateřina KrausováKateřina Krausová
AK MostAK Most
06 2 DNS -
287 Valentina SlabováValentina Slabová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 NM xxx
Celkem 18 závodníků