výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Karlovy Vary (14. 9. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 14:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.82 11.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.06 9.00
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.42 8.00
4 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.75 7.00
5 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.86 5.50
6 229 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.89 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 14:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.86 5.50
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.91 3.00
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 15.82 2.00
4 32 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.84 1.00
5 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.87
6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 14.9.2019 - 14:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 16.79
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.82
3 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 19.01
4 29 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 21.45
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.82 11.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.06 9.00
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.42 8.00
4 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.75 7.00
5 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.86 5.50
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.86 5.50
7 229 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.89 4.00
8 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.91 3.00
9 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 15.82 2.00
10 32 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.84 1.00
11 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.87
12 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 16.79
13 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.82
14 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 19.01
15 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.95
16 29 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 21.45

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 13:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.36 11.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.40 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.43 8.00
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.48 7.00
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 18.11
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 13:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.63 6.00
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2 16.11 5.00
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.24 4.00
4 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.27 3.00
5 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 18.04
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 14.9.2019 - 13:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 370 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.56 2.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.81 1.00
3 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 18.59
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.36 11.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.40 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.43 8.00
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.48 7.00
5 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.63 6.00
6 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2 16.11 5.00
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.24 4.00
8 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.27 3.00
9 370 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.56 2.00
10 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.81 1.00
11 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 18.04
12 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 18.11
13 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 18.59