Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Karlovy Vary (14. 9. 2019)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.73 11.00
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 27.75 8.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.15 7.00
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.05 6.00
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.32 5.00
6 229 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 30.07 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.55 9.00
2 28 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.41 4.00
3 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 29.95 3.00
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 30.48 1.00
5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 14.9.2019 - 16:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.00
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.72
Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.73 11.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.55 9.00
3 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 27.75 8.00
4 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.15 7.00
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.05 6.00
6 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.32 5.00
7 28 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.41 4.00
8 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 29.95 3.00
9 229 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 30.07 2.00
10 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 30.48 1.00
11 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.96
12 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.00
13 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.72
Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 30.33 11.00
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 31.20 8.00
3 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 31.82 6.00
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.38 3.00
5 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 32.50 2.00
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 33.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 370 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 31.05 9.00
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 31.35 7.00
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 32.00 5.00
4 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 32.13 4.00
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 32.59 1.00
6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 14.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 33.03
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.19
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 33.61
4 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 2 34.44
Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 14.9.2019 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 34.49
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 4 36.37
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 39.30
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 30.33 11.00
2 370 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 31.05 9.00
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 31.20 8.00
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 31.35 7.00
5 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 31.82 6.00
6 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 32.00 5.00
7 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 32.13 4.00
8 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.38 3.00
9 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 32.50 2.00
10 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 32.59 1.00
10 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.59
12 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 33.03
13 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.19
14 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 33.46
15 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 33.61
16 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 2 34.44
17 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 34.49
18 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 4 36.37
19 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 39.30
Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS